Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zanim coś kupisz na forum - lista nierzetelnych sprzedawców


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

nie byłby w plecy bo najpierw sprawdzasz, jak się zgadzasz z zawartością to płacisz, jak się nie zgadzasz idzie zwrot do sprzedającego

Nie rozumiesz....jak ktoś ma zamiar wciskać badziew to na listę go....

Edit...

Albo ban i wynocha.

wysłane z one v :)

+1 :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po prostu trzeba wołać przed zakupem porządne zdjęcia w większej ilości i wtedy nie będzie gderania .

a jak ktoś wystawia coś na handel , bez zdjęcia i pisze "foto dla zainteresowanych" to od razu zlewam.

tak samo kiedy foto pstryknięte jest z większej odległości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie byłby w plecy bo najpierw sprawdzasz, jak się zgadzasz z zawartością to płacisz, jak się nie zgadzasz idzie zwrot do sprzedającego

Nie rozumiesz....jak ktoś ma zamiar wciskać badziew to na listę go....

Edit...

Albo ban i wynocha.

wysłane z one v :)

+1 :thumbup1:

po prostu trzeba wołać przed zakupem porządne zdjęcia w większej ilości i wtedy nie będzie gderania .

a jak ktoś wystawia coś na handel , bez zdjęcia i pisze "foto dla zainteresowanych" to od razu zlewam.

tak samo kiedy foto pstryknięte jest z większej odległości.

+1

kanciarzy banować i po sprawie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może jestem idealistą , ale jeśli ktoś mówi ,że stan jest żyleta to tak musi być ,a nie pieprzenie ,że trza było na priw żądać zwrotu . Za stracony czas nikt nie zapłaci -sam niedawno kupiłem na Allegro silnik dmuchawy z angola jako europejczyk i pół dnia rezania i łapy po łokcie uwalone ,bo czas mnie gonił i nie mogłem nawet zwrócić . Dla mnie oszust to oszust i nie ważne w jaki "garniturek" sie ubierze (zdjęcia ewidentnie pokazują te drobne niedoskonałości). Aby na tym forum aukcje miały poważanie i sens ,wskazane jest odcedzenie chwastów i publiczne napiętnowanie (w ramach prawa) , by inni wiedzieli ,że to nie gra w trzy karty .

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niewek Dekory wypakowałem w nocy 15 minut przed napisaniem pierwszego posta. Paczka sam wiesz jak była zapakowana, więc uszkodzenia nie nastąpiły w czasie transportu (sposób zapakowania zachęcał do otwarcia i ujrzenia pięknych dekorów). Twierdzisz, że stan odbiega od tego co wysyłałeś, to albo nie wiesz co wysyłałeś, albo nie masz odwagi przyznać się do błędu. A ta "tłusta plamka" na dekorze dokładnie oglądanym pojawia się i znika.

Napisałem w tym wątku, a nie na PW bo jaki sens ma pisać na PW, skoro sprzedający twierdzi, że dekory jedne z ładniejszych a jakie są każdy widzi.

siemian Nie jestem upierdliwym klientem. Niewek napisał, że jedne z ładniejszych. Czy uważasz że takie są? Zdjęcia nie są jakieś specjalnie zoomowane. A tak przy okazji po rozpakowaniu dekorów bałem się otwierać paczkę z lusterkami od Ciebie, ale na szczęście okazało się, że w tym przypadku wizualnie wszystko jest jak należy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niewek Dekory wypakowałem w nocy 15 minut przed napisaniem pierwszego posta. Paczka sam wiesz jak była zapakowana, więc uszkodzenia nie nastąpiły w czasie transportu (sposób zapakowania zachęcał do otwarcia i ujrzenia pięknych dekorów). Twierdzisz, że stan odbiega od tego co wysyłałeś, to albo nie wiesz co wysyłałeś, albo nie masz odwagi przyznać się do błędu. A ta "tłusta plamka" na dekorze dokładnie oglądanym pojawia się i znika.

Napisałem w tym wątku, a nie na PW bo jaki sens ma pisać na PW, skoro sprzedający twierdzi, że dekory jedne z ładniejszych a jakie są każdy widzi.

siemian Nie jestem upierdliwym klientem. Niewek napisał, że jedne z ładniejszych. Czy uważasz że takie są? Zdjęcia nie są jakieś specjalnie zoomowane. A tak przy okazji po rozpakowaniu dekorów bałem się otwierać paczkę z lusterkami od Ciebie, ale na szczęście okazało się, że w tym przypadku wizualnie wszystko jest jak należy.

Jak dla mnie pojęcie: "jedne z ładniejszych" jest dość względne. Zamiast dogadać się na PW wolałeś od razu powiesić na mnie psy.

Te dekory kupiłem od siemiana (broń Boże, nie mam pretensji, dla mnie stan był bajka - widywałem gorsze i za większą kasę) w dokładnie tym stanie jak na zdjęciach i liczę się z tym, że mają one ponad 10 lat, tak jak moje auto i mam to w duu*ie, że ma ryskę, wgniotkę, plamkę itd. ale nie wiem, może jestem "inny".

Tyle chciałem powiedzieć w tym temacie.

Nie będę się z nikim kłócił, czekam na wiadomość co do kosztów wysyłki, wysyłam kasę i odbieram dekory.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i wracam na forum

Wysłałem PW do niewek 12.11.2013 z informacją o kosztach, od tej pory wysłałem jeszcze dwie wiadomości 15.11 i 19.11. Na forum zalogowany był 12.11 (po tym jak wysłałem wiadomość), 19.11 i 23.11. Brak jakiejkolwiek odpowiedzi świadczy wg mnie o braku chęci załatwienia sprawy. W związku z tym będę chyba zmuszony podjąć inne czynności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się zawiodłem na użytkowniku 15lolo. Sam zaoferował się sprzedać mi kratki nawiewu, a następnie pozostawał głuchy na pytania o stan i zdjęcia, chociaż na forum był aktywny. Zdecydowałem się nawet kupić w ciemno, ale przez dwa dni nie potrafił napisać wiadomości z danymi do przelewu (nie mówiąc o tym, że nie podesłał zdjęć przedmiotu). W końcu odpuściłem, bo wchodzi na forum, a ewidentnie olewa wiadomości...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Cytuje moja wiadomosc, ktora zamiescilem w watku MARCIN607 http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-73/all-b6-czarne-1-8t-quattro-bitch-led-sportec-s-line-itp-135688/ , a ktora z oczywistych wzgledow zostala usunieta przez moderatorow. Nawet nie sadzilem, ze znajduje sie tutaj taki temat zakladajac, ze wszyscy klubowicze forum a4 potrafia sie dogadac i rzetelnie wywiazywac w transakcjach oraz innych sprawach

"Witam.

W tym watku nie bede sie podniecal autem kolegi, nabijac w ten sposb posty. Zamieszam informacje dla innych uzytkownikow tego forum, odnosnie podejscia klubowicza do tematu sprzedazy oraz meskiej umowy. Jak dla mnie takie zachowanie pasuje bardziej do kobiet, ktore czesto zmieniaja decyzje.

Chodzi doklanie o ten watek-> http://a4-klub.pl/kosz-31/tunel-2-din-usa-b6-b7-300808/ . Na ten tunel trafilem na aukcji, wiec chcialem go zakupic, a nie dokonywac zamiany. Zadzwonilem do MARCIN607 i dogadalem sie, ze transakcji dokonamy poza allegro itd. Odbior mial byc osobity, poniewaz zalezlo mi na tym, aby nic sie nie uszkodzilo i abym pozniej nie szukal winnych decydujac sie na wysylke poczta lub kurierem. Jedyna kwestia pozostalo tylko ustalenie terminu. Forumowicz wspomnial, ze bedzie prawdopodobnie w stolicy i moze mi go nawet podrzucic. Przekazlem, ze jesli sie to nie uda, to jade do niego i zabieram tunel. Z racji planowanego wyjazdu do Krk, zaczynam dzwonic i pisac, zeby umowic sie na weekend. Zwyczajnie nie odbiera i nie odpisuje. W miedzy czasie dostaje od niego sms:

"Witam. Przepraszam za brak kontaktu ale jwstem po 12h w pracy ostatnio. Nie mam na ta chwile totalnie czasu na zajmowanie sie tematem tunelu. Jak bede mial wiecej czasu odezwe sie." (wiadomość z 13.11)

Mysle, okey. Wiadomo jak jest w pracy. Jednak po tym sms znowu zero odzewu!!! Oczywiscie dalej dzwonie, nawet wysylam priv na forum. W koncu dzwonie z innego numeru. Pytam sie co jest grane, a gosc mi odpowiada, ze: "nie aktualne" i bezczelnie sie rozlacza!!!!!!

Ta sytuacja swiadczy o podejsciu niektorych osob do kwestii slownosci itd. Zdaje sobie sprawy, ze nie zakonczylem aukcji, ale dogadalismy sie jako uzytkownicy forum. Jezeli komus innemu sprzedales to co chcialem kupic i bylem pierwszy, to wypadaloby cokolwiek baknac i powiedziec o co kaman, a nie zachowywac sie jak nastolatek!!!!

Powyzsze info zamieszczam tutaj, a nie w watku dotyczascym zamiany tunlu, zeby reszta uzytknikow miala swiadomosc jak koles pochodzi do sprawy. Zegnam ozieble i nie chce miec wiecej stycznosci z tym forumowiczem!!!!!!"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cytat z linku który podałeś - 09.11.2013

za brak kontaktu sorry-tu zajebałem

"narazie mam trochę lipną sytuację i wogóle nie mam kiedy się tym zająć- jest zaklepany dla jednego kolegi ale totalnie nie mam czasu siętym zająć i ostatnio całą kawę wylałem w aucie (na szczęście rns był wyciągnięty i mocno myślę czy go jednak nie zostawić :bag: )"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie polecam nikomu użytkownika tomcioo18 - http://a4-klub.pl/members/tomcioo18-82852/ . Zamieściłem w dziale kupie ogłoszenie kupna czujnika ABS, użytkownik tomcioo18 zaoferował się, że taki posiada, dogadaliśmy się co do ceny na gg, wpłaciłem pieniądze na podane konto, w piątek 22.11 paczka podobno została wysłana(zapłaciłem za przesyłkę priorytetową), ale do dnia dzisiejszego czujnik nie dotarł.

Próbowałem kilkukrotnie skontaktować się z użytkownikiem przez gg, forum, mimo tego że był dostępny na żadną wiadomość nie odpowiedział. Udało mi się dzisiaj skontaktować telefonicznie, za 1 raz Pan mówił, że paczkę wysłał, ale numeru nie może mi podać, ponieważ ma jakąś awarie. Godzinę temu powiedział, że nie ma go w domu, będzie może jutro albo w piątek i dopiero poda numer paczki, na co już nie liczę. Skoro paczką została wysłana w piątek to max. do wtorku powinna dojść, a mamy już środę.

Całą historię rozmów mogę udostępnić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nosz kurw...a ludzie ogarnijcie się bo mnie krew zalewa :doh:

chcialem od niego kupic,a on nie chciał mi sprzedać...:polew::polew::polew::doh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idziesz na policje, zglazaasz oszustwo i pan sam Cie znajdzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie polecam nikomu użytkownika tomcioo18 - http://a4-klub.pl/members/tomcioo18-82852/ . Zamieściłem w dziale kupie ogłoszenie kupna czujnika ABS, użytkownik tomcioo18 zaoferował się, że taki posiada, dogadaliśmy się co do ceny na gg, wpłaciłem pieniądze na podane konto, w piątek 22.11 paczka podobno została wysłana(zapłaciłem za przesyłkę priorytetową), ale do dnia dzisiejszego czujnik nie dotarł.

Próbowałem kilkukrotnie skontaktować się z użytkownikiem przez gg, forum, mimo tego że był dostępny na żadną wiadomość nie odpowiedział. Udało mi się dzisiaj skontaktować telefonicznie, za 1 raz Pan mówił, że paczkę wysłał, ale numeru nie może mi podać, ponieważ ma jakąś awarie. Godzinę temu powiedział, że nie ma go w domu, będzie może jutro albo w piątek i dopiero poda numer paczki, na co już nie liczę. Skoro paczką została wysłana w piątek to max. do wtorku powinna dojść, a mamy już środę.

Całą historię rozmów mogę udostępnić.

Poleciało pw. Myślę, że sprzedający zaraz tu przybiegnie :naughty:

---------- Post dopisany at 20:47 ---------- Poprzedni post napisany at 20:43 ----------

już kilku ''oszustów'' zostało tu ostatnio opisanych a zaden nie trafił na liste?:grin::naughty:

Ale stracili łączność z całym działem ogłoszeń

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

---------- Post dopisany at 20:47 ---------- Poprzedni post napisany at 20:43 ----------

już kilku ''oszustów'' zostało tu ostatnio opisanych a zaden nie trafił na liste?:grin::naughty:

Ale stracili łączność z całym działem ogłoszeń

a to chyba ze tak.:thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poleciało pw. Myślę, że sprzedający zaraz tu przybiegnie

Dostałem dzisiaj około 16 sms'a od użytkownika tomcioo, że pracownik nie wysłał kilku paczek, w tym mojej, że bardzo mnie przeprasza za utrudnienia, że paczka została dzisiaj wysłana, jutro ma być na miejscu. Zobaczymy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poleciało pw. Myślę, że sprzedający zaraz tu przybiegnie

Dostałem dzisiaj około 16 sms'a od użytkownika tomcioo, że pracownik nie wysłał kilku paczek, w tym mojej, że bardzo mnie przeprasza za utrudnienia, że paczka została dzisiaj wysłana, jutro ma być na miejscu. Zobaczymy...

firma:whistling:

---------- Post dopisany at 00:59 ---------- Poprzedni post napisany at 00:55 ----------

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...