Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zanim coś kupisz na forum - lista nierzetelnych sprzedawców


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

śmiejecie sie a sami nie jestescie lepsi wiele razy rozmawialem z klubowiczami i mowili ze taki albo tak hu.. wali z wysylka poprostu czasami sa wazniejsze rzeczy na glowie jak komunia dziecka czy cos bardziej waznego juz przeprosilem czego wy jeszcze chcecie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam chrzciny kota i nie robie z tego problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

śmiejecie sie a sami nie jestescie lepsi wiele razy rozmawialem z klubowiczami i mowili ze taki albo tak hu.. wali z wysylka poprostu czasami sa wazniejsze rzeczy na glowie jak komunia dziecka czy cos bardziej waznego juz przeprosilem czego wy jeszcze chcecie ?

masz komunię w marcu:polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kara ma ci uświadomić co robiles źle. Skoro ciągle nie rozumiesz to znaczy, ze kara przewidziana regulaminem jest zasadna i nie ma podstaw do odstepstw. Jaja ogolic i do piaskownicy jak się nie umiesz bawić z dorosłymi.

Wysłane z mojego Trooper_X55

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się, nie mamy o tym pojęcia. Ale mamy pojęcie o wywiązywaniu się z umów i konsekwencjach ich łamania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz musisz zapracowac na drugą szansę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze wiem co robilem zle i przeprosiłem, a kazdy zasługuje na drugą szanse

Jestem przekonany, że Twoje dziecko, które idzie do komunii w maju potrafi lepiej czytać ze zrozumieniem, niż Ty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tą drugą szansą dla każdego to bym podyskutował. To że być może zasalugujesz na druga szansę nie oznacza, za za popełnione winy masz nie zostać ukarany. Nad dzieckiem można sie litowac ale dorośli odpowiadają za swoje czyny. Proste, myślę ze nie ma co roztrząsać tej kwesti dalej. Płacz nic nie pomoże.

Wysłane z mojego Trooper_X55

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze wiem co robilem zle i przeprosiłem, a kazdy zasługuje na drugą szanse

czyli ogólnie są plusy tej całej sytuacjiiiiiiiiii.......to dobrze,...........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze wiem co robilem zle i przeprosiłem, a kazdy zasługuje na drugą szanse

hmm.... skoro napisałeś:

ludzie czy wy naprawde myslicie ze bym kogos oszukiwal na nedzne 40zł za grila czy cos takiego ? paczki zostaly wyslane cierpliwosci a co do powrotu przesylki tunel to nie moja wina ze macie debilowatych paczkowych na poczcie którzy nie potrafia czytac danych , pozdro
a było to nieprawdą...

...to Hugo powinien Ci teraz napisać: Twój pełny dostęp do forum został odblokowany, dokładnie na takich zasadach jak Twoje paczki zostały wysłane

dziękuje, dobranoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

śmiejecie sie a sami nie jestescie lepsi wiele razy rozmawialem z klubowiczami i mowili ze taki albo tak hu.. wali z wysylka poprostu czasami sa wazniejsze rzeczy na glowie jak komunia dziecka czy cos bardziej waznego juz przeprosilem czego wy jeszcze chcecie ?

masz komunię w marcu:polew:

a w tym roku jest w ogole komunia:eusathink:przeciez cos tam sie zmienilo ze wzgledu na to, ze 6latki ida do szkoly:whistling: i w tym roku mialo nie byc

sory za ot:hi:

Przecież nie napisał że pierwsza komunia... nawet nie wiecie ile trzeba dziecko co tydzień przygotowywać do przyjęcia komunii na mszy w niedziele... :polew:

---------- Post dopisany at 22:59 ---------- Poprzedni post napisany at 22:57 ----------

a czy można by rozważyć Bana dla użytkownika macietola, ponieważ ch...a sobie robi z tego wątku i do dnia dzisiejszego nie odesłał mi przełacznika mimo wielu zapewnień w tym wątku że to zrobi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :hi:. Nie polecam robienia jakichkolwiek interesów z użytkownikiem o nicku: RicS3. Miał kupić gniazdo zapalniczki ode mnie, zarezerwował, po dogadaniu ceny miał przelać pieniądze na konto. Po 2 dniach pieniędzy na koncie dalej nie było, po moim PW tłumaczył się, że nie ma dostępu do komputera i siedzi na forum tylko na telefonie. Dałem mu czas do dzisiaj do godziny 22, napisał, że o 18 prześle pieniądze i wyśle mi potwierdzenie przelewu, nie zrobił tego w dalszym ciągu. Nie zostałem wprost oszukany, ale chcę uchronić innych użytkowników przed tym Panem, gdyby nie on zapalniczka byłaby już w domu jednego z kilku pozostałych chętnych na nią :wink:.

Ten użytkownik jest w sumie nowy na forum, mam nadzieje, że spoważnieje i zmieni swoje nastawienie.

Nie wiem czy to takie trudne dla niektórych jest? Podoba mi się dana rzecz, wysyłam PW, robię przelew, dostaje paczkę :wink:, a nie zbędne odwlekanie sprawy i okłamywanie :facepalm:.

Pozdrawiam :hi:

------

Napisał, że zrobił przelew, jeśli pieniądze wpłyną to napiszę tutaj :wink:.

------

Sprawa wyjaśniona, Kolega przeprosił i przelał pieniążki na konto :wink:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: Wprawdzie nie sprzedający a kupujący UpalonY http://a4-klub.pl/members/upalony-89355/ zamówił lampy za pobraniem, po czym paczki nie odebrał, kwoty 40zł za wysyłkę w obie strony też nie ma zamiaru pokryć, tak wnioskuje ponieważ nie jest łaskawy nawet odpisać na jakąkolwiek wiadomość ode mnie... Termin wpłaty miał do wczoraj, pieniędzy nie ma, proszę o interwencję bo rośnie nam kolejny oszust na forum.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ludzie ale płaczecie, to , ze ktos nie odebrał, ze ktos kupił a nie wpłacił to norma w handlu ja takich sobie dopisuje na czarna liste i niech sie bujają , natomiast tych co dostali i nie zaplacicli trzeba ścigać nawet jesli to jest 10zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Donre znajomosci Krychy i Hugo od razu sprawily ze posty zniknely:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też zwróciłem na to uwagę... trochę to dziwne i podchodzi krętactwem (moja opinia takiej sytuacji dla jasności)... Czyżby ktoś zaczął dzielić forum na lepszych i gorszych?...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to ta sprawa nie miała powodu istnienia w tym wątku, gość dostanie paczke dostał zwrot kasy i narobił tylko krzyku bo raptem 4dni leci do niego, list ekonomiczny, ja na koszulke czekam od poniedziałku bo również mi z alegro tak wysłali:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...