Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zanim coś kupisz na forum - lista nierzetelnych sprzedawców


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

:hi: Witam , wszystkich w starym roku i tak smutnym dziale :wink: niestety i ja muszę tu swoją notatkę sporządzić , jednocześnie prosząc prezesa o jakiś odzew do tego użytkownika.

Szukałem wzmacniacza dla kolegi , antenowego do sedana, trochę ciężko na rynku wtórnym o nie dlatego dałem ogłoszenie :

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/342460-wzmacniacz-antenowy-audi-a4-b6-8e5035225s/#entry4691157

ja można przeczytać w ogłoszeniu :

Nie popękany, nie połamany.

Po czym dostaje PW że alex181266 posiada taki wzmacniacz, ok , ustaliliśmy kwotę ( 120 zł )

http://a4-klub.pl/index.php?/user/2702-alex181266/

Pytając go o to czy wzmacniacz nie jest popękany dostałem info że jest sprawny w 100 % i nawet dostałem foto : ​

GGkgYxL.jpg

jak widać fo foto, nie najlepszej jakości nic podejrzanego nie widać. Po czym przychodzi paczka rozpakowuje towar i okazuję się że sprzedawca nie lubi mówić prawdy :

8JFT6Jt.jpg

Po wymianie kilkunastu PW , usłyszałem np że kupiłem go na interes, a szczerze po co ja go kupiłem to już tylko i wyłącznie moja tylko sprawa , mogłem go nawet kupić żeby go do kosza wywalić. Pisał mi że ma jeszcze jeden idealny ale kosztuje 200 zł i jak chce ten idealny nie popękany to muszę mu dopłacić. Chciałem normalnie w świecie zwrócić towar. Wielkie problemy ze strony sprzedającego. Zaproponował mi że mam mu to wysłać za POBRANIEM na kwotę 100 zł :facepalm: Chłop chyba jest trochę nie poważny, dałem za wzmacniacz 120 zł , mogę uszanować to że zapłacić za wysyłkę 12 zł. Aczkolwiek wiedział że wysyła mi popękany wzmacniacz, całość powinna wrócić do mnie na konto ale ciul zgodziłem się ponieś koszta wysyłki w jedną i druga stronę. Dokładnie 12 zł jak na druku z poczty polskiej. Chce zwrot za wzmacniacz 108 zł i odeślę wzmacniacz. I nie chodzi mi tu o kilka złotych tylko o fakt cwaniactwa i nie uczciwości sprzedającego.

Sam nie raz co sprzedam, nikogo nigdy nie oszukałem, towar zawsze jest dobrze opisany żeby potem nie było właśnie takich sytuacji.

Z góry dziękuję za pomoc w załatwieniu tej sprawy. Pozdrawiam

Edytowane przez jozek726
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysłałem pw z prośbą o ustosunkowanie się do Twojego wpisu :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Krótko, bo szkoda gadać. To jozek726 pisze do mnie czy mam jeszcze taki wzmacniacz, odpisuje mu, że mam i wysyłam KILKA zdjęć. Pisze, że mu pasuje, targuje cene, dogadujemy się. Wysyłam towar i za pare dni dostaje pw, że wzmak mu jednak nie pasuje i "oddawaj kase, ale to już" Nawet go nie sprawdził czy dobry. Zapytałem, czy to na pewno mój, odpisał że to nie dla niego i musi być perfekt. Gdyby nie ton jego wypowiedzi, dawno byśmy byli po sprawie. Zrozumiałym jest, że mam obawy co do zamiarów jozek726 gdy znowu do mnie pisze "oddawaj kase, bo cie na forum obsmaruje" więc proponuje mu zwrot za pobraniem. Czekam na przesyłkę od jozek726 i po sprawie.

Pozdrawiam wszystkich forumowiczów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alex181266 Jeśli wysyłasz zdjęcie oferowanego przedmiotu a później wysyłasz zupełnie inny towar a później jeszcze sobie życzysz dopłaty za prawdopodobnie ten którego zdjęcie wysłałeś pierwszym razem to nie uważasz że coś jest nie tak.

Przecież to widać na pierwszy rzut oka ze podesłałeś inne zdjęcie a inny towar.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie- rozumiem, ze rzucanie oszczerstwami jest potwierdzone jakimis zrzutem- osobiście chciałbym zobaczyć ton wypowiedzi z zacytowanej PW...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: Witam , wszystkich w starym roku i tak smutnym dziale :wink: niestety i ja muszę tu swoją notatkę sporządzić , jednocześnie prosząc prezesa o jakiś odzew do tego użytkownika.

Szukałem wzmacniacza dla kolegi , antenowego do sedana, trochę ciężko na rynku wtórnym o nie dlatego dałem ogłoszenie :

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/342460-wzmacniacz-antenowy-audi-a4-b6-8e5035225s/#entry4691157

ja można przeczytać w ogłoszeniu :

Nie popękany, nie połamany.

Po czym dostaje PW że alex181266 posiada taki wzmacniacz, ok , ustaliliśmy kwotę ( 120 zł )

http://a4-klub.pl/index.php?/user/2702-alex181266/

Pytając go o to czy wzmacniacz nie jest popękany dostałem info że jest sprawny w 100 % i nawet dostałem foto : ​

GGkgYxL.jpg

jak widać fo foto, nie najlepszej jakości nic podejrzanego nie widać. Po czym przychodzi paczka rozpakowuje towar i okazuję się że sprzedawca nie lubi mówić prawdy :

8JFT6Jt.jpg

na tej pierwszej fotce jak sie dobrze przyjrzć to widać te peknięcia.zwłaszcza jak sie powiękrzy zdjecie.ale jak by nie to drugie zdjecie (na którym widać je dokładnie)to też bym nie zobaczył ze popękany jest . :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alex181266 Jeśli wysyłasz zdjęcie oferowanego przedmiotu a później wysyłasz zupełnie inny towar a później jeszcze sobie życzysz dopłaty za prawdopodobnie ten którego zdjęcie wysłałeś pierwszym razem to nie uważasz że coś jest nie tak.

Przecież to widać na pierwszy rzut oka ze podesłałeś inne zdjęcie a inny towar.

Jest widoczny numer seryjny więc łatwo można sprawdzić czy wysłał tę część której zrobił zdjęcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Także przyjrzałem się obu zdjęciom i stwierdzam że posiadają te same pęknięcia czyli wysłał to, co pokazywał przed sprzedażą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego R7 JAREK znam regulamin - nie odzywam się bez powodu a z racji wykonywanego zawodu gdzie podobne przypadki mogą być w zainteresowaniu moim czy też moich kolegów. Administratorzy którzy widzą adresy z których się loguje w tygodniu wiedzą o co chodzi.

Jeśli chodzi zaś o zdjęcia to jedno ma nasmarkane białą kulkę kleju czy silikonu przy szarym złączu drugie nie tym się kierowałem natomiast łatwo jest to zweryfikować po numerze i dacie produkcji, której akurat na 2 zdjęciu nie widać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Krótko, bo szkoda gadać. To jozek726 pisze do mnie czy mam jeszcze taki wzmacniacz, odpisuje mu, że mam i wysyłam KILKA zdjęć. Pisze, że mu pasuje, targuje cene, dogadujemy się. Wysyłam towar i za pare dni dostaje pw, że wzmak mu jednak nie pasuje i "oddawaj kase, ale to już" Nawet go nie sprawdził czy dobry. Zapytałem, czy to na pewno mój, odpisał że to nie dla niego i musi być perfekt. Gdyby nie ton jego wypowiedzi, dawno byśmy byli po sprawie. Zrozumiałym jest, że mam obawy co do zamiarów jozek726 gdy znowu do mnie pisze "oddawaj kase, bo cie na forum obsmaruje" więc proponuje mu zwrot za pobraniem. Czekam na przesyłkę od jozek726 i po sprawie.

Pozdrawiam wszystkich forumowiczów.

Chcesz skrina PW jakie do mnie napisałeś ? Bezczelnie kłamiesz na forum publicznym.

Tak nie pasuje bo miał bym nie popękany tylko cały.

Gdybyś był uczciwy i chciał mi oddać taką kasę którą zapłaciłem za wzmacniacz nie było by całej afery, ale dlaczego ja mam być stratny na tym że wysłałeś mi felerny towar ! ?

Dlaczego ja mam Ci wysłać POBRANIEM paczkę za 100 zł jak zapłaciłem za nią 120 zł ? Lata mi to 20 zł i wysyłka tego za pobraniem , chce wam pokazać jak to można być nie uczciwym i robić kogoś w balona na parę złotych, nie wiem co mu po tym. Wyraźnie w ogłoszeniu było napisane że ma być cały nie popękany, nie połamany. Sprzedający mając 2 wzmacniacze robi fotkę, na pierwszy rzut oka jest okej , nie będę pod lupą tego sprawdzał bo wychodzę z założenia że na forum ludzie raczej nie zachowują się w ten sposób. Po czym mi pisze że on ma nie popękany ale chce dopłatę :facepalm::facepalm::facepalm: Brak mi słów. A i jeszcze jedno , ja Ci zrobiłem przelew za wzmacniacz, nie dostałem go za pobraniem. A sprzedający jeszcze próbuje mnie naciągnąć na wysyłkę za pobraniem :facepalm: Chyba tylko dlatego żebym był na tym jak najwięcej w plecy.

A tak z ciekawości zapytam : czy to pęknięcie w jakikolwiek sposób dyskryminuje prawidłową pracę tego wzmacniacza ?

Tak, popękany wzmacniacz nie gra tak dobrze jak nie popękany.

Robero321 - Osoby trzecie nie powinny się wcinać. Zresztą Mirek wyraźnie pisze że odda siano więc po co się wpierniczać w temat skoro nie jesteś żadną ze stron ? ​

Jakoś nie widzę że by oddał mi siano, wysyłką za pobraniem ( NA NIŻSZĄ KWOTĘ JAK ZAPŁACIŁEM ZA TOWAR !! ) a potem nie odbierze towaru bo będzie miał taki kaprys albo nie będzie go akurat w domu i co ?

Nie znam człowieka , jak już mnie raz nakręcił to zaraz może to zrobić drugi raz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może jozek726 wklei wszystkie zdjęcia wzmacniacza jakie dostał i całą historie PW w sprawie wzmacniacza.

"Nie znam człowieka , jak już mnie raz nakręcił to zaraz może to zrobić drugi raz. "

dodam tylko, że jozek726 już ode mnie kupował i był zadowolony, teraz mówi j/w

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczekuje zwrotu należności za uszkodzony towar jaki do mnie wysłałeś. Proszę odpowiedzieć żeby wszyscy widzieli , zwrocisz pieniądze które Ci zapłaciłem 120 zl ? Odjąć koszt wysyłki , niech stracę te 12 zł czyli 108 zł na konto a ja odsyłam towar , proste i uczciwe zasady zwrotu towaru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czekam na zwrot niechcianego wzmacniacza, proszę o solidne zapakowanie.

Zero argumentów z Twojej strony.

Trafiłeś do najlepszego działu co do takich ludzi jak Ty.

Edytowane przez jozek726
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czekam na zwrot niechcianego wzmacniacza, proszę o solidne zapakowanie.

Zero argumentów z Twojej strony.

Trafiłeś do najlepszego działu co do takich ludzi jak Ty.

jesteś arogancki, widzisz sprawe tylko z jednej strony. Można by rzec, jesteś pierwszy w tym wątku i można by się domyśleć po czyjej stronie jest problem.

jeszcze raz spróbuje:

-pokarz wszystkie zdjęcia wzmacniacza jakie Ci wysłałem, to po ich obejrzeniu podjąłeś decyzje o kupnie

-zjedź z tonu

-odsyłaj niechciany, aczkolwiek sprawny wzmacniacz

-zapominamy o sprawie, forum to nie Twój prywatny folwark

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak z ciekawości zapytam : czy to pęknięcie w jakikolwiek sposób dyskryminuje prawidłową pracę tego wzmacniacza ?

Nie chcę się wtrącać, ale to bardzo dobre pytanie. Poza tym, widać, że na zdjęciach jest ten sam wzmacniacz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...