Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zanim coś kupisz na forum - lista nierzetelnych sprzedawców


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

Chłopie najpierw chciałeś tarcze kupić później zacząłeś wciskać mi że tarcze z b7 nie pasują do b6, później znowu chciałeś kupić, a teraz piszesz na mnie jakieś głupoty? Co okradłem Cię? Nie zapłaciłem za coś? Śmieszny jesteś bo nic nie kupiłeś a wypisujesz głupoty na mój temat.

Edytowane przez Brdm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całe szczęście że nie wplacilem pieniędzy na konto. Po za tym ciskasz się nie wiadomo dlaczego. Mam prawo to napisać, a to że zastanawiałem się długo nie ma nic doc rzeczy. Napisałeś mi, że wyslales mi paczkę i, że wróciła do Ciebie bo nikt jej nie odebrał. Gdy poprosiłem o numer przesyłki i nazwę firmy przewozowej przestales się odzywać. Dla mnie sprawa jest jasna, wcale jej nie wslałes i teraz zamiast się do tego przyznać . Piszesz, że nie kupiłem, owszem kupiłem tylko Ty nie wywiazaleś się z umowy.

Prawdopodobnie jakbym przelał pieniądze na konto to bym je poprostu stracił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze może podać nr przesyłki i sprawdzimy jak było naprawdę :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście może. Jednakże ja jestem pewny, że nie było u mnie listonosza, a i kuriera nie widziałem.
Także czekamy na numer co by wyjaśnić zaistniałą sytuację.


Użytkownik Brdm mnie zablokował. Dla mnie sprawa jest jasna. Proszę administrację o stosowne kroki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopie przejrzyj wiadomości i jak umiesz czytać ze zrozumieniem to pokaż w którym momencie pisałem że masz kasę wysłać na konto...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początku chciałeś na konto. Zablokowoles mnie i nie mam dostępu do wiadomości.

Po za tym dwukrotnie w prywatnych wiadomościach prosiłem o numer przesyłki. Wiem, że nie wysłales paczki, a teraz próbujesz się wybielic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wrzuć fragment wiadomości gdzie tak Cię namawiałem... nigdy nie napisałem że masz kasę na konto wysłać więc mnie nie oczerniej skoro mnie nawet na oczy nie widziałeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy się może rozmyślić z zakupu, sprzedaży dopóki nikt nie jest stratny. Więc wystarczyło powiedzieć - przepraszam ale jednak nie sprzedaję. Kolega twierdzi natomiast że paczkę wysłał i ona wróciła - gdyby tak było ,oznacza to iż poniosłeś koszt wysyłki w obie strony. Dziwne że nie domagasz się zwrotu tych pieniędzy bo w takim wypadku to nie noxes ale Ty kolego Brdm powinieneś robić tutaj raban ;-)

Edytowane przez R7 JAREK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odradzam robienie interesów z użytkownikiem lucjan0681e.

Kupiłem od niego popielniczki przód + tył (rybia łuska). W ogłoszeniu było napisane, że przednia ma przebarwienia. Poniżej zrzut fragmentu ogłoszenia, bo pewnie zaraz zniknie

bc7f4d8d568e.jpg

Popielniczki doszły, szkoda że kolega nie wspomniał, że przednia jest w środku upieprzona klejem i jest bez wkładu, a tylna jest w kolorze szarym.

aadfe72351ac.jpg

bf01a25264fe.jpg

I jeszcze fragment prywatnej konwersacji:

ja: paczka doszła :) szkoda że zapomniałeś dopisać że przednia popielniczka jest brudna od jakiegoś kleju w środku a tylna jest szara, podstawowe informacje, których zabrakło :(

lucjan0681e: Nie zauważyłem,ylem żadnego kleju, a tylna szara? Rybia łuska a nie szara.

ja: ciężko tego nie zauważyć (i tu zdjęcie, które jest powyżej), a tylna jest szara w środku (i tu zdjęcie)

lucjan0681e: Szczerze nie widziałem tego kleju. Szara w środku, nawet nie wiedziałem że były inne.

ja:skoro przednia jest czarna to raczej logiczne że tylne też były w takim kolorze :) ok, co z tym fantem robimy?

lucjan0681e: A co niby chcesz robić, wyjęte z jednego auta i że siwa mnie nie dziwi w moim też tak jest, cena była niska że względu na stan. Chciałeś foto to wysłałem więc nie rozumiem o co ci chodzi.

ja: bez jaj, nic nie pisałeś że popielniczka jest upieprzona od kleju, a że tego nie sprawdziłeś, to nie moja wina, poza tym nie jest kompletna, bo brakuje wkładki. uważasz że to jest w porządku?

lucjan0681e: Uważam że tak. Chciałeś foto to dostałeś, jak byś chciał więcej to bym zrobił i wysłał, a w opisie nic nie pisało że jest z wkładem.

Wkleiłem to w temacie z rzeczami sprzedawanymi przez lucjan0681e, to dodał jeszcze takie coś:

"Nie obrażaj, bo niemasz podstaw, chciałeś zdjęć to dostałeś, a ty za 55 z kw, chciał byś nowe, każdy co choć trochę myśli wie ile kosztują takie popielniczki, poza tym nikt na siłę ci ich nie wsadził do kieszeni i kasy z rąk nie wyrwał."

Link do całego tematu, ale pewnie zaraz zniknie, bo nagle po moim poście został oznaczony jako "sprzedane"

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/348741-podswietlane-kratek-awaryjka-wlacznik-swiatel-gratis/

edit:

sprzedający napisał że przelał mi na konto kasę, więc myślę że cała akcja zakończy się pozytywnie.

Edytowane przez szeryf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety, Brdm widać poziom dna. Człowiek nic sobie nie robi z czasu innych.

Nie rozumiem czemu ludzie nie mają odwagi cywilnej przyznawać się do błędów., czy to aż takie trudne?

Teoretycznie kontrahentów powinno się szanować, ale wiem na własnym przykładzie jak sprzedawałem np. różne stare opony. Ludzie się umawiają, zapewniają, że przyjadą, człowiek czeka, a potem cisza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Chciałbym prosić o kontakt z użytkownikiem Krycha gdyż od jakiegoś czasu nie odpowiada na PW.

Kupiłem od niego zestaw nagłośnienia BOSE który jak się później okazało był nie w pełni sprawny.

Zaznaczam że dopytywałem przed zakupem czy na pewno jest wszystko OK i otrzymałem takie zapewnienie.

Po zgłoszeniu reklamacji i opisaniu problemu użytkownik Krycha mimo iż wcześniej zapewniał że wszystko jest sprawne to

pisze że czasem się zdarza że któryś z głośników charczy i próbuje mnie przekonać że to normalne.

Odpowiadam że dla mnie nie jest to normalne że coś charczy i proszę o wymianę, Krycha odpowiada że w tej chwili nie ma takiego zestawu aby podmienić, na co ja piszę że poczekam i proszę o informację.

Od kilku miesięcy nie odpowiada na moje wiadomości PW.

P.S

Jeśli będzie potrzeba mogę udostępnić wiadomości PW

Edytowane przez Tajfun211
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, sprzedałem kilka takich zestawów, raz zdarzyło mi się że głośnik charczał i wtedy wymieniłem te głośniki na inne i tyle. Z tego co pamiętam to twój zestaw grał chyba nieco ciszej niż byś tego oczekiwał ( nie pamiętam dokładnie). Ja testując ten zestaw przed wyjęciem tego nie zauważyłem. Jakoś długo mnie na forum nie było bo nie miałem części nic także się nie ogłaszałem. Teraz coś tam ogłoszeń wystawiłem ale z ręką na sercu mowie że nie miałem żadnego bose od czasu twojego zakupu. Wiec skąd mam wziąć? Jakbym miał to bym wymienił i po problemie, bo chyba nie myślisz że o głupi zestaw bose chce sobie popsuć wizerunek na forum. Jak tylko będę miał taki zestaw to ci go wymienię. Z drugiej strony żadna moja pewność że sam coś nie uszkodziłeś i gdybyś to kupił na allegro to byś już pewnie z tym zestawem został.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie pamiętasz dokładnie to przypomnę, nie twierdziłem że grał ciszej tylko że charczał.

Ja wszystko rozumiem i jak zauważyłeś jestem bardzo cierpliwy, tylko dlaczego nie odpowiadasz od kilku miesięcy

na moje PW, ostrzegałem Cię że nie odpuszczę i sprawa się skończy tutaj a mimo to nie odpisałeś?

Piszesz że nie było Cię długo na forum jednak sprawdzałem to często i regularnie się logowałeś.

Skoro nie masz na co wymienić to nie chowaj głowy w piasek tylko zaproponuj inne rozwiązanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sory ale straszenie mnie tym że ta sprawa tu wyląduje jakoś mnie nie rusza. Ile tych głośników ci charczy? Nawet nie wiem. Jak jeden to oddam ci kasę za niego i tyle, co za problem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to żaden problem od początku chciałem się dogadać ale nie odpisywałeś na PW.

Nigdy nie było moim zamiarem straszenie Ciebie w jakikolwiek sposób.

Cieszę się że w końcu Cię poruszyło szkoda tylko że dopiero teraz jak sprawa wypłynęła tutaj.

Dalsze szczegóły proponuję na PW i po pozytywnym załatwieniu napiszę tutaj że sprawa została zakończona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak interesuje Cię zwrot za ten uszkodzony głośnik to nie ma problemu odezwij się na pw i załatwimy problem. Zestawu na wymianę jak mówiłem nie posiadam...

Edytowane przez Krycha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy się może rozmyślić z zakupu, sprzedaży dopóki nikt nie jest stratny. Więc wystarczyło powiedzieć - przepraszam ale jednak nie sprzedaję. Kolega twierdzi natomiast że paczkę wysłał i ona wróciła - gdyby tak było ,oznacza to iż poniosłeś koszt wysyłki w obie strony. Dziwne że nie domagasz się zwrotu tych pieniędzy bo w takim wypadku to nie noxes ale Ty kolego Brdm powinieneś robić tutaj raban ;-)

Reasumując i kończąc. Brdm miał wysłać towar, a nie wysłał. Twierdzi, że ja paczki nie odebrałem co jest nie możliwe, po za tym jakbym nie odebrał to robiłby raban o zwrot kosztów przesyłki. Prosząc go dwa razy o numer przesyłki nic mi nie odpisał, a teraz mnie w ogóle zablokował. Na pieniądze mnie nie oszukał bo całe szczeście chciałem pobranie. Czy jest oszustem to odpowiedzcie sobie sami, na pewno nie jest kontrahentem godnym polecenia, a mógł odrazu napisać, że nie wyśle, no ale cóż.

Dziękuję za uwagę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to żaden problem od początku chciałem się dogadać ale nie odpisywałeś na PW.

Nigdy nie było moim zamiarem straszenie Ciebie w jakikolwiek sposób.

Cieszę się że w końcu Cię poruszyło szkoda tylko że dopiero teraz jak sprawa wypłynęła tutaj.

Dalsze szczegóły proponuję na PW i po pozytywnym załatwieniu napiszę tutaj że sprawa została zakończona.

Pieniądze zostały zaksięgowane na moim koncie, sprawę uważam za zakończoną.

Dziękuję za pomoc administratorom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odradzam interesy z userem

tgkone

zamowil downpipe do 2.0tfsi , paczka zostala wyslana , po czym user

tgkone

napisal

'widze ze nie wyslales a nie mam zwyczaju się prosić 2 razy. nie aktualne jak coś ogarnę na miejscu.'

napisalem mu że 'dp został wyslany wczoraj po południu, tak ze nie da sie go juz wrocic bo kurier zabral , mozesz oczekiwac na przesylke dzis.' po czym paczki nie odebrał ani nie odpisał nic na moją wiadomość, mial rowniez nr telefonu do mnie ale nie raczył poinformować,

oczywiście przesyłka wrociła - kurier zainkasował za przesyłkę zwrotną.

tgkone naraził mnie na koszty

NIE POLECAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.

Edytowane przez bodas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...