Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zanim coś kupisz na forum - lista nierzetelnych sprzedawców


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

a po drugie nigdzie nie napisałem że kogoś oszukałeś .

sam kiedyś coś od ciebie kupowałem i było ok :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hugo911 - dlatego zacnie i wydaje mi się honorowo - w ramach eutymi proponuję 5 dyszek zwrotu żeby nie było animozji , gwarantuję iż żadnej wiadomości nie otrzymałem - zgadzam się nawet (jeśli jest taka możliwość ) aby Hugo - Prezes wlazł w moją pocztę i sprawdził czy takie wiadomości były . Nie pamiętam czy był ten drucik czy nie - wiem że się otwierała i zamykała.

 

A teraz do Ryby - facet kupił gałkę sline i Mu się nie spodobała - odesłał mi ją , zapłaciłem za koszt odesłania, zwróciłem Mu pełną kwotę za zakup i dodatkowo dołożyłem na 4 piwa . Kilka tygodni później ten właśnie Pan został opisany dokładnie w tym samym temacie - po czym został zbanowany z tego Forum .

 

Powiedz mi teraz proszę - znasz kogoś kto tak ładnie się zachował jak ja ? 

I ostanie pytanie do Ciebie Rybeczko - dlaczego Ty wypowiadasz się w temacie który Ciebie nie dotyczy a robisz to tutaj często ? 

Życzę wszystkim miłego wieczoru ;-) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, R7 JAREK napisał:

hugo911 - dlatego zacnie i wydaje mi się honorowo - w ramach eutymi proponuję 5 dyszek zwrotu żeby nie było animozji , gwarantuję iż żadnej wiadomości nie otrzymałem - zgadzam się nawet (jeśli jest taka możliwość ) aby Hugo - Prezes wlazł w moją pocztę i sprawdził czy takie wiadomości były . Nie pamiętam czy był ten drucik czy nie - wiem że się otwierała i zamykała.

 

A teraz do Ryby - facet kupił gałkę sline i Mu się nie spodobała - odesłał mi ją , zapłaciłem za koszt odesłania, zwróciłem Mu pełną kwotę za zakup i dodatkowo dołożyłem na 4 piwa . Kilka tygodni później ten właśnie Pan został opisany dokładnie w tym samym temacie - po czym został zbanowany z tego Forum .

 

Powiedz mi teraz proszę - znasz kogoś kto tak ładnie się zachował jak ja ? 

I ostanie pytanie do Ciebie Rybeczko - dlaczego Ty wypowiadasz się w temacie który Ciebie nie dotyczy a robisz to tutaj często ? 

Życzę wszystkim miłego wieczoru ;-) 

chciałeś żebym pokazał ci kiedy byłeś tu opisany to ci pokazałem.więc przez te 7 lat trochę ci pamięć zanikła .

każdy ma prawo wypowiedzi .też się często wypowiadasz nawet jak ciebie sprawa nie dotyczy .czy może znowu nie prawdę piszę ?

nigdzie nie napisałem że kogoś oszukałeś ani czy jesteś winny czy nie .

tyle ode mnie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.09.2017 o 08:06, Hugo napisał:

Poleciało PW :hi:

No i nic się w tym temacie nie zmieniło od dwóch dni. Sprzedający nie poczuwa się, żeby ten zwrot przyjąć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwracam honor,

Kolega R7 Jarek zachował się jak należy, kaskę zwrócił tak jak żeśmy się dogadali na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, hugo911 napisał:

Zwracam honor,

Kolega R7 Jarek zachował się jak należy, kaskę zwrócił tak jak żeśmy się dogadali na PW.

Wszystkiego dobrego ;-) 

Prawdopodobną przyczyną braku wiadomości jest tapatalk. Cieszę się że jest już wszystko w porządku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym ostrzec przed użytkownikiem " Szewczenko7 "    https://a4-klub.pl/profile/168-szewczenko7/

 

kupiłem od niego z miesiąc temu licznik okazało sie ,ze zepsuty  , po ciężkich nazwijmy  to "negocjacjach" doszliśmy do porozumienia ,ze jak odeśle licznik okaże się ,ze ni był rozbierany prze zemnie to odda kase  licznik został wysałny

 

Nadanie 2018-02-06 09:54

.

 

Piszę dzisiaj do niego dzisiaj  a on bezczelnie kłamie ,że nic nie doszło to proszę tu screen ze strony poczty polskiej kiedy doszedł licznik oczywiście nie pierwszy raz kłamie  , ma problem z oddaniem kasy za zepsuty licznika to tylko 125 zl wiec nie radze kupować u niego czego kol wiek droższego .,....

 

 

 

https://zapodaj.net/2bbe2457c12c0.jpg.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostrzegam przed gosciem o nicku "bartekzks".

Wyslalem mu w 100% SPRAWNY I SPRAWDZONY licznik (z osobistego auta).

Paczke dostał i stwierdził ze kolega oznajmij po podlaczeniu ze licznik nie działa...

Licznik byl spakowany nalezycie wiec albo został uszkodzony podczas transportu lub przez goscia z tematu.

Oczywiscie nijaki "bartekzks" nie spisał protokołu uszkodzenia.

Pisze do mnie obrazajac , groząc i poniżajac etc. ze sprzedałem mu uszkodzony licznik.

 

Zgodziłem sie na to ze oddam mu połowe za licznik i zrobilem przelew o którym tu juz wspomniał..heh

Zgodziłem sie tylko z tego powodu ze gosciu z forum ,zaufanie i te sprawy .

Facet nie ma pojecia w jaki sposob sie reklamuje zwroty i zada ode mnie najpier wplaty gotowki.Totalny brak wiedzy.

Wysylajac do mnie paczke nie podal nr przesylki i wyslal zwrot na punkt kurierski jest wielce zdzwiwiony ze jej nie dostalem.

Byłem teraz na poczcie po odbior przesyłki i Pani z okienka informuje mnie ze paczka został wyslana na moj koszt...

Prosze gosciowi wytłumaczyc na jakiej zasadzie odbywaja sie reklamacje bo ja mam go juz totalnie dosc.

Mam w archiwum wszystkie nasze rozmowy , dla zainteresowanych chetnie wkleje w jaki sposob ten o to Forumowicz odnosi sie do innych uzytkowników...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro ja tak ściemniam to pokaż kiedy zrobiłeś przelew a ja pokaże od kiedy pisałeś, że już zrobiony niby jest a szedł 5 lub 7 dni roboczych... Bo nagle rzekomo nie z banku zrobiłeś tylko z agencji to trochę dziwne jak dla mnie.... A licznik odesłany i nie odebrany czemu?? I pisanie że nic nie doszło a na stronie poczty wyraźnie napisane jest że awizo i czeka..  Czekam aż odbierze i co wymyśli wtedy ze może ja uszkodziłem jak nawet nie był rozkręcony bo podłączony do auta nie działał..... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co wq tym dziwnego ze placone w agencji?

Mam od nich potwierdzenie jako dowod wplaty z data i jezeli bedzie potrzeba to moge je przedstawic,ja swoje zrobilem jak sie umowilem..

Co do licznika obciązyles mnie kosztem transportu do mnie wiec chyba zartujesz ze mam to odebrac i ponosic dodatkowe koszty..

A co jesli sie okaze ze w srodku jest k*** ?

Poczytaj o reklamacjach i zwrotach , jak to sie odbywa i wtedy bedziemy rozmawiac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Informacyjnie pedał paczki nie przyjął, zwrot kolejne koszta i naciąga mnie dalej. Paczka leży nie orawarta mogę nagrać film u wstawić żeby pokac co wysłałem całemu forum. A z tym pedałem adres jest i tyle albo Ty albo Twoja Eliza wypapiesz celu. 

 

Edytowane przez bartekzks
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

djjary 

Witam ku przestrodze innym którzy chcieli by zrobic zakupy u kolegi 

Opis przedmiotu jest nieprawdziwy a kontakt jeżeli chodzi o spór jest ciężki i bez odzewu ani nie można zwrócić przesyłki a tym bardziej możemy zapomnieć o zwrocie pieniędzy 

dlatego kto czyta ten wpis to proszę o dalekie omijanie kolegi DJJARY

A to modernizatorów proszę o naznaczanie takich klubowiczów w takiej sytuacji będzie można widziec z kim ma się do czynienia 

lub blokowania ich żeby nie mogli nic wystawiać na sprzedaż na forum 

Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ofertach jest opcja wstawiania komentarzy na samym dole, więc można samemu opisać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, chudineze napisał:

W ofertach jest opcja wstawiania komentarzy na samym dole, więc można samemu opisać.

Ale jak ktoś wystawi nową ofertę to komentarze idą cały czas za nim czy jak 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakupiłem 2 miesiące temu Lampę od użytkownika [...] . Niestety przyszła z popękanym kloszem. Złożyłem protokół szkody u przewoźnika; dałem od razu znać sprzedawcy, ale nie srałem się od razu o pieniądze. Po miesiącu przestoju napisałem do niego i okazało się w sumie, że temat go obszedł, bo ani nie kontaktował się z firmą kurierską ani nic, a tematu oddania kasy unika.

Edytowane przez HatefulEvil
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, HatefulEvil napisał:

Zakupiłem 2 miesiące temu Lampę od użytkownika michal11221 . Niestety przyszła z popękanym kloszem. Złożyłem protokół szkody u przewoźnika; dałem od razu znać sprzedawcy, ale nie srałem się od razu o pieniądze. Po miesiącu przestoju napisałem do niego i okazało się w sumie, że temat go obszedł, bo ani nie kontaktował się z firmą kurierską ani nic, a tematu oddania kasy unika.

W przypadku zakupu od osoby prywatnej to właściciel paczki, czyli Ty, powinieneś spisać protokół i próbować uzyskać odszkodowanie. Sprzedający w momencie sprzedaży zbywa się praw do tego towaru i nie jego w interesie leży protokół czy odszkodowanie. Inaczej sprawy się mają w przypadku zakupu od firmy, wtedy bawienie się kupującego w protokoły to tylko dobra wola, bo ostatecznie to sprzedawca ma obowiązek ubiegać się o odszkodowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, JawoR36 napisał:

W przypadku zakupu od osoby prywatnej to właściciel paczki, czyli Ty, powinieneś spisać protokół i próbować uzyskać odszkodowanie. Sprzedający w momencie sprzedaży zbywa się praw do tego towaru i nie jego w interesie leży protokół czy odszkodowanie. Inaczej sprawy się mają w przypadku zakupu od firmy, wtedy bawienie się kupującego w protokoły to tylko dobra wola, bo ostatecznie to sprzedawca ma obowiązek ubiegać się o odszkodowanie.

Okej... To mnie zagiąłeś; kurier mnie w błąd w takim razie wprowadził, bo mówił że będą się kontaktować ze sprzedawcą w celu ustalenia co dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...