Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zanim coś kupisz na forum - lista nierzetelnych sprzedawców


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

Wysłane kilka PW ...........brak reakcji :hi:

No właśnie to mam na myśli ,gościu jawnie sobie bimba z całej sytuacji, a skoro do tej pory nie zareagował to czy jest sens czekać dłużej aż się łaskawie namyśli na odpowiedź?
A Ty nie czytasz co wrc napisał wcześniej? Że ma blokadę pisania? Nie bij niepotrzebnie piany...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIE polecam robić interesów z użytkownikiem :

michal1.8tq

http://a4-klub.pl/index.php?/user/97317-michal18tq/

Wysłałem mu włącznik świateł za pobraniem i paczka leżała 2 tyg. na poczcie po czym do mnie wróciła. Miał odebrać dzień po tym jak mu napisałem że ma ją na poczcie ale nie zrobił tego. Paczka do mnie wróciła. Zapłaciłem prawie 19zł za pobranie + 11zł za zwrot paczki...

NIE POLECAM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli moge sie dorzucic.

Kiedys wysttawil ogloszenie ze zamieni wizytownik i esp z chromem na te bez chromu. Uzgodnione wszystko, wyslalem dane do wysylki i paczka idzie chyba od kwietnia :-D

Wysłane z mojego LG-D802

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIE polecam robić interesów z użytkownikiem :

michal1.8tq

http://a4-klub.pl/index.php?/user/97317-michal18tq/

Wysłałem mu włącznik świateł za pobraniem i paczka leżała 2 tyg. na poczcie po czym do mnie wróciła. Miał odebrać dzień po tym jak mu napisałem że ma ją na poczcie ale nie zrobił tego. Paczka do mnie wróciła. Zapłaciłem prawie 19zł za pobranie + 11zł za zwrot paczki...

NIE POLECAM.

nikt juz sie chyba tym działem nie interesuje.ten kolega juz dawno powinien wisieć na 1 stronie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też już kiedyś o nim pisałem że jest nierzetelny, i paru innych użytkowników też o tym mówiło. ale oczywiście kolorowi koledzy wolą wlepiać ostrzeżenia za jakieś błahostki niż na poważnie zająć się takimi sprawami..

Edytowane przez robitl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też już kiedyś o nim pisałem że jest nierzetelny, i paru innych użytkowników też o tym mówiło. ale oczywiście kolorowi koledzy wolą wlepiać ostrzeżenia za jakieś błahostki niż na poważnie zająć się takimi sprawami..

blokade moze załozyc tylko HUGO :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wisi na 1 stronie i ma blokadę na cały dział ogłoszeń

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jakim cudem dalej nabija naiwniaków w butelke ?

Marku juz nie nabija.od 29 maja.wtedy hugo dopisał go do listy na 1 stronie. :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To że dopisany jest do listy nic nie da jeśli odezwie się na pw do osoby która czegoś szuka

Tak więc i blokada na dział ogłoszeń na nic się zda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to już nie nasz problem, jeśli ktoś ma napisane, że gość oszukał kogoś, nie wywiązał się z umowy, et cetera- to co można jeszcze zrobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gość, który ma bana- może założyć drugie, fikcyjne konto, z którego również może napisać pw, uzgodnić warunki kupna/sprzedaży i również to niewiele da- przerabialiśmy już to....dlatego powstała lista, ten wątek itd...chociaż w jakimś stopniu proceder oszustw jest eliminowany- całkowicie nie da się tego uniknąć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co za problem kupic karte za 5zl i założyć konto?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak jest z tym IP? Od groma ludzi ma neostrade ze zmiennym IP. Sam tego czasem używam na serwisach gdzie jest jakiś limit. Pstryk 15s i lecisz dalej. Mac karty sieciowej też można zmienić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to już nie nasz problem, jeśli ktoś ma napisane, że gość oszukał kogoś, nie wywiązał się z umowy, et cetera- to co można jeszcze zrobić?

a jak by takiemu jakoś odznaczyć nick lub koło nicku jakąś krope czerwoną dać to by kazdy widział z daleka takiego oszusta. :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można blokować danego klientana serwerze po adresie IP lub po kilku ostatnich z których się logował jest to najskuteczniejsza metoda bo nawet zmina nika na nowy nic takiemu oszustowi nie da a nawet dynamiczne adresacje z gsma powtarzają się więc taki oszust był by blokowany na dobre to chyba jedyna skuteczna metoda blokowania oszustów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to już nie nasz problem, jeśli ktoś ma napisane, że gość oszukał kogoś, nie wywiązał się z umowy, et cetera- to co można jeszcze zrobić?

a jak by takiemu jakoś odznaczyć nick lub koło nicku jakąś krope czerwoną dać to by kazdy widział z daleka takiego oszusta. :hi:

jest lista- na czerwono- chyba wystarczy, jak nie będzie wystarczać- pewnie znów pochylimy sie nad problemem, jeśli taki będzie poważniejszy, niż jest teraz i znów coś wymyślimy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ostrzegam przed interesami z oszustem o nicku tedi90 . Potrzebowałem boczki bagażnika do swojej a4b5 avant, zdjęcia przysłał rzekomego towaru a to co dostałem w rzeczywistości to co innego, gdyż otrzymałem z połamanymi zaczepami do rolety, krótko mówiąc wysłał zdjęcia nie swojego shitu !

profil : http://a4-klub.pl/index.php?/user/86828-tedi90/

Jako że mam czas i świetnie się będę bawić zasiadam w pierwszym rzędzie. Dzisiaj sprawa zgłoszona na Policji, a oszustowi życzę dużo zdrowia :)

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...