Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zanim coś kupisz na forum - lista nierzetelnych sprzedawców


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

Nie obchodzi mnie to.

Mnie interesują moje pieniądze.

Jak widać przesyłka dopiero dzisiaj wysłana.

...............

Nadanie przesyłki 2015-02-11 16:59

_______________

O ile mam dobrą pamięć kolega miał wysłać zderzak w poniedziałek.

A zrobił to dopiero dzisiaj. Oczywiście nie raczył mnie poinformować czy przeprosić za opóźnienia.

Wysłane z mojego iPhone.

Przypominam że jutro będzie 2 tygodnie jak masz siano za zderzak. Więc nie odbijaj mi tu piłeczki odzywkami. To ty nie wywiązuje się z umowy.

Uważasz że 2 tygodnie obsuwy to nic?.

Wysłane z mojego iPhone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem ci tak wczoraj ode mnie pocztex go odebral ok 17 z tego co wiem mial isc wczoraj a reszta mnie nie interesuje ja mam nadanie z wczoraj i tyle w temacie. dzisiaj o 17 to ja bylem jeszcze w pracy. Mam dosc tlumaczenia ci sie na forum paczka wyszla i tyle. nie wiem w jakim zyjesz zamknietym swiecie jak u ciebie wszystko zawsze jest na czas i 16.18 piszesz mi o numerze stary a jestem na forum ze piszesz??? wlacz myslenie :facepalm: tyle w tamacie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj pocztex mialem o 17 kurierzy pracuja do 18 rownie dobrze mogl dzisiaj zwiesc i sie rozliczyc z odbiorow kolezka pracuje w kurierce i wiem jak to sie odbywa ;)

Edytowane przez michal1.8tq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wątek będzie zakończony jeśli zderzak przyjdzie w stanie zgodnym z umową. Czyli halogeny, kratki, oba grille, i zaślepki w liczbie trzy. Jedna od haka i dwie spryskiwaczy.

Bez belki jak pisałeś.

Skoro wczoraj wysłała dlaczego nie raczyłeś mi podać numeru.

Nie sciemniaj, że kurier wziął paczkę wczoraj a dzisiaj nadał ją o 17. Bo Tak wynika z numeru który podałeś. Na stronie poczty.

Wysłane z mojego iPhone.

Edytowane przez GreGoriO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie panowie.... towar w drodze.

Jutro zobaczymy czy w zgodnie z tym co pisał.

Miłego wieczoru...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj pocztex mialem o 17 kurierzy pracuja do 18 rownie dobrze mogl dzisiaj zwiesc i sie rozliczyc z odbiorow kolezka pracuje w kurierce i wiem jak to sie odbywa ;)

Chyba mało wiesz jednak :decayed: Za nie odebranie paczki kurier może dostać srogą karę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie nie malo ;) ja swojej paczki szukalem raz 2 dni na poczcie bo nie bylo widomo gdzie jest kurir mial ja dostarczyc do 15 a dostalem ja dwa dni pozniej o 18 i co powiecie ze w systemie mozna sprawdzic???? guzik prawda w systemie bylo ze jest w urzedzie pocztowym w ktorym nawet nie mieli pojecia o tej paczce byla na drugim koncu miasta w hali pocztexu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za ten wątek, upewnię się czy dana osoba się tu nie znajduje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopisuję POTWIERDZAJĄC, że zderzak doszedł. Szkoda tylko ze MUSIAŁO być tyle gorzkich słów w trakcie zakupu.

Jest bardziej zniszczony niż wynika to z opisu ale ważne, że pieniądze nie są zmarnowane.

Wycofuję słowa o OSZUSTWIE wierząc :oops: , że kolega się pogubił w działaniach i stąd te opóźnienie.

NIE MNIEJ NIESMAK POZOSTAŁ.

Dla mnie, jak i zapewne dla WIĘKSZOŚCI forumowiczów, przyjęcie gotówki jako zapłaty za towar ZOBOWIĄZUJE do NATYCHMIASTOWEJ wysyłki towaru. A przynajmniej, do jasnej i czytelnej deklaracji kiedy taki towar zostanie wysłany, aby nie było NIEDOMÓWIEŃ i żalów.
Szczególnie, że konkretne ustalenia są na PW.

I nie ma tu znaczenia czy winny jest lakiernik, inna osoba czy jeszcze coś innego, bo to świadczy o MOIM dobrym imieniu, o MOJEJ reputacji.

miłego WEEkendu, w końcu mam WALENTYNKI!! :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale bijecie pianę w większości przypadków

1. po co wplacacie kasę a poźniej placzescie ? wybierajcie opcje za pobraniem to zaden problem. kasa idzie poczta polska do nadawcy 5 dni, kuirerm 1 do 3 dni w zaleznosci od wybranej opcji im szybciej tym drożej

2. kurier nieraz juz odebierał paczke od mnie okolo 20 godziny , pracuja niektorzy do bólu - taka polska rzeczywistość

3. wyslalem ponad 3 tys paczek , czy to kurierem czy to poczta i nigdy mi paczka nie zgineła , nigdy nie byla dostarczana z opóźnieniem tygodniowym, ale były przypadki uszkodzenia przesyłki przez kuriera nigdy przez pocztę polską, oraz pomylenia kodu pocztowego odbiorcy.

4. zawsze jest numer który można monitorować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może to bez znaczenia i nie w tym temacie ale ja z użytkownikiem michał1.8tq też miałem mały incydent. a mianowicie jako że ktoś kiedyś powiedział że on dobrze ogrania temat naprawy audi to chciałem się z nim umówić na zwalenie miski i czyszczenie smoka(wiadomo operacja dość ciężka parę zł da radę zarobić lepiej dać kasę komuś z forum) kolega obiecywał że jak tylko będzie miał czas to ustali termin itd. przypomniałem się raz, przypomniałem się drugi zawsze mówił że załatwi i że ma nadmiar pracy. w końcu przestałem się upominać bo widać kolega lubi walić w chu.a. i dałem zarobić komu innemu tak czy inaczej nie polecam interesów z tym użytkownikiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to chyba nie jest oszustwo. Nie naciągnął Cie na kasę , Ty nie zapłaciłeś jemu za usługę która nie została wykonana. Ja tez bardzo często odmawiam klientów z forum z powodu braku czasu, nadmiaru pracy, lub każe dowiadywać sie w późniejszym terminie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


tak czy inaczej nie polecam interesów z tym użytkownikiem.
trochę poleciałeś z tym :wink: z doświadczenia wiem, że jeśli ktoś się reklamuje, a z chwilą odebrania telefonu, od razu się umawia na wykonanie roboty- to za bardzo nie ma ruchu w interesie, jeśli jest ruch- są i opóźnienia,bo są inne priorytety, jak na przykład inna robota ugadana wcześniej :wink: nikt nie siedzi w domu i nie czeka na telefon...tak, czy inaczej- sprawa się wyjaśniła :hi:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CZYTAJ TO !! Zanim coś kupisz na forum - lista NIERZETELNYCH sprzedawców

Tak brzmi tytuł wątku. Nie lista oszustów, nie lista złodziei i bandytów, ale osób nierzetelnych, które np. zwlekają z wysyłką, które nierzetelnie wykonują opis przedmiotu i ten później okazuje się być w nieco gorszym stanie itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy nic na to nie poradze ze mam dwa miejsca do naprawy. Akurat jak dzwoniles mialem w ch..j roboty.Nie oszukalem cie w zadnym wypaku o co ci biega w ogole??? powiem ci ze nie narzekam na zbyt duzo wolnego czasu :kwasny: nie ogarne wszystkich aut ktore ludzie chca robic.Z tego cowiem mialem dac ci znac jak bede mial czas zebysmy sie umowili na termin naprawy.Zrobil Ci to ktos innego swietnie jezeli zrobil to dobrze zycze bezawaryjnosci :hi: ale poleciales z tym i to konkret :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie chciałbym opisać jak zostałem oszukany przez; R7 JAREK

Przeglądałem dział sprzedam , znalazłem ogłoszenie iż sprzeda gałke do a4 b6 cena 100zł , zdjecie było dość nie wyraźne więc napisałem w jakim jest stanie
odpisał ze w dobrym kropki pikowane są widoczne i tutaj juz szkoda ze tylko na połowie gałki. Nie powiedział też ze nie udolnie wyciągał kapselek w wyniku czego uszkodził skóre na gałce.
Przyszła gałka otworzyłem przeraziłem sie , napisałem ze tego nie chce , zlekceważył mnie i opuścił rozmowe
Wykrecał sie ze jej nie przyjmie bo jak chce nowa to zebym sobie w ASO kupił
dodawał ze Prawo do zwrotu nie przysługuje w odniesieniu do produktów zakupionych w wyniku aukcji licytacyjnej albo też od osoby fizycznej a ja nie przypominam sobie żebym uzgodnił z Panem iż przyjmę zwrot ? nie uwzglednił ze sprzedał uszkodzoną rzecz czego nie było w opisie a przyznał sie do tego gdy ja juz odberałem paczke

Dodam iż gałka była uszkodzona ,nie była w 100% sprawna posiadała od spodu ułamany uchwyt , drugi jakis klejony
Widze tez ze duzo rzeczy sprzedaje , nie dostałem ani paragonu ani faktury

Mam nadzieje ze ktos z forum zmotywuje go jakas blokadą do odebrania paczki i zwrotu pieniążków

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już napisałem do niego pw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

okej , dziekuje
jak bedzie potrzeba skopiuje rozmowy od niego

rozumiem ze moze nie chce zwrócic mi pieniedzy bo jestem za wielki pan i mi sie stan nie podoba bo dałem 100 a 440 nowa
okej moge marudzic

ale nie chce połamane gałki , po to ktos wymyslił 4 uchwyty eby były 4 a nie 3 i jeszcze jakies kombinowane

dodam ze w opisie była gałka z jasnym mieszkiem i napisane ze daje gratis czarny mieszek

oczywiscie dostałem tylko czarny a jak spytałem o jasny to napisał ze jeszcze był tunel na zdjeciu i czy jego przypadkiem nie chce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...