Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Kupić tradycyjny skaner czy ręczny??


Rekomendowane odpowiedzi

mam dylemat czy kupowac tradycyjny płaski skaner komputerowy, czy kupić skaner ręczny tego typu

http://allegro.pl/inteligentny-skaner-reczny-przenosny-overmax-lcd-i2008711478.html

Miał ktoś do czynienia z tego typu urzadzeniem, nie koniecznie ten model, chodzi mi o rodzaj

Cenowo stoja podobnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kumpel kuoił kiedyś taki skaner. Próbowałem cś zeskanować to zawsze było coś nie tak. Jak za szybko przeciągniesz to sie rozmywa. Ręka zadrży i już skan poruszony. Irytujące to było bardzo. Tradycyjny skaner za 70zł bił to urządzenie na głowę.

Było to jakieś 3 lata temu więc technika poszłą ostro do przodu wiec teraz moze być ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo wszystko dzięki za opinie, a przy uzytkowaniu to sie przeciaga nad papierem, czy po papierze :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie lepiej kupic kombajn. Skaner drukarka??

to też rozważałem ale po pomiarach wnęki w szafce gdzie ma stac poprostu nie wejdzie(obecnie jest tam drukarka) :wallbash: a pokój mam tak olbrzymi że niesposób kolegów na imprezke zaprosić ;(

Wiec musi być to być oddzielny skaner

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wymiary urzadzenia wielofunkcyjnego, niestety nie zmieści mi sie żadno na szerokosc do tej półki :wallbash: a innego miejsca nie przewiduje :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli potrzebujesz skaner do domu/biura to z przenośnym daj sobie spokój. Kupno przenośnego ma sens tylko wtedy gdy potrzebujesz tej przenośności...

W Twoim przypadku wydaje mi się, że najlepiej sprawdzi się mały płaski skaner o jak najmniejszej wysokości obudowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem własnie płaski skaner kiedyś, sprawdzał sie dobrze, ale jest zbyt stary dla systemów 64bit :disgust: i teraz przegladajac za nowym własnie zaciekawił mnie te ręczny, ale w sumie z jego dokładnoscią nie jestem pewien

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja Ci polece Kowi inną opcje... mam podobną sytuacje jak ty

kup :

http://allegro.pl/brother-dcp-j315w-lcd-wifi-nowy-3l-gw-komplet-wawa-i2028279916.html urządzenie z wifi .. wsadzisz do szafy, zero kabli itp i święty spokój z miejscem a do tego zabójcza cena tuszy 2 zł :Dhttp://allegro.pl/1x-lc-985-lc985-j125-j315w-j515w-j220-j415w-j615w-i2028578101.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tooo jest nie głupie :kox: mam nadzieje ze z drukarka dają odbiornik wifi, bo w stacjonarnym nie mam

A wiesz moze jaka wydajnosc drukowania na tych tuszach jest :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tooo jest nie głupie :kox: mam nadzieje ze z drukarka dają odbiornik wifi, bo w stacjonarnym nie mam

A wiesz moze jaka wydajnosc drukowania na tych tuszach jest :mysli:

studiuje więc drukuje... czasami jakaś fotka dużo tekstu i tusze zmieniam co 4 miechy.. sa takie zestawy że dają Ci po 2 kolory i 4 czarne czyli łącznie 10 tuszy za 25 zł .. więc koszty śmieszne.. a tusze są hermetyczne więc nie ma opcji żeby zaschły :) mam już podobną jakies 2 lata... zero problemów[br]Dopisany: 06 Styczeń 2012, 17:39_________________________________________________najtańszy odbiornik wifi na usb to ok20-30 zł http://allegro.pl/dynamode-karta-usb-wifi-150-mbps-nie-przegap-i2034910840.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to teraz mi zamieszałeś, wymiary tego są dosc fajne jak zwykła drukarka :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to teraz mi zamieszałeś, wymiary tego są dosc fajne jak zwykła drukarka :naughty:

dokładnie.. a masz drukarke, xero i skaner w 1... a te tusze to jest śmiech... nie wierzyłem w ich jakośc póki brat do firmy nie kupił takiej.. wsadził tusz za 4 zł wtedy i drukował :) w tym momencie jeśli chodzi do takich zastosowań nie ma chyba urządzenia tańszego i wydajniejszego :) ... możesz kupić jakiegoś lexmarka.. ale tusze będą kosztować 100 zł za kpl ... a nie 10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeczytałem test i dalej uważam, że jak za tą kase to nie ma chyba lepszej opcji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez tak sądze

wymiary szafki mam 46cm, głebokosc regulowana bo jest półka wysuwana, wsunieta na max ma 40cm, to chcąc niechcac to urzadzenie tam sie zmieści :naughty:

doczytałem że jak sie kończy jedne tusz to trzeba kupic nowy bo inaczej nie wydrukuje, ale znalazłem inną opinie że to bzdura i mozna drukowac jeszcze np czarno białe

najgorsze jest to że kupiłem niedawno tusze do canona i jeszcze i ch nie otworzyłem :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez tak sądze

wymiary szafki mam 46cm, głebokosc regulowana bo jest półka wysuwana, wsunieta na max ma 40cm, to chcąc niechcac to urzadzenie tam sie zmieści :naughty:

doczytałem że jak sie kończy jedne tusz to trzeba kupic nowy bo inaczej nie wydrukuje, ale znalazłem inną opinie że to bzdura i mozna drukowac jeszcze np czarno białe

najgorsze jest to że kupiłem niedawno tusze do canona i jeszcze i ch nie otworzyłem :wallbash:

podejrzewam, że nic nie zmieniali z tymi tuszami a ja bez problemu dalej drukuje tylko jakiegoś koloru nie widzi.. a zresztą ja zawsze mam po każdym kolorze chociaż po jednym w szafce i na bierząco zmieniam :)

to sprzedaj te tusze na alledrogo i po problemie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze cos tu doczytuje ze ta drukarka ma jakieś coparodniowe czyszczenie głowic i że podobno duzo tusze idzie :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja studiowałem 5 lat i powiem, że jak dla mnie tylko i wyłącznie laserówka.

Ja polecam dell 1710n. Koszt wydruku jest tak śmieszny, że szkoda wogóle czasu go uwzględniać. Kupujesz proszek z allegro jak się skoczny za 15zł wsypujesz i dalej jazda.

Do tego skaner jakiś szybko może być używka bo tam w zasadzie nie ma sie co popsuć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...