Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Jak usunąć błąd ustawienia świateł ?


krotki

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie :hi: - zmieniałem ostatnio swoje xenony na bixenony - wszystko było o.k. do momentu kiedy koleś nie podłączył Vag-a żeby skalibrować światełka :kwasny: - coś tam strasznie namieszał bo w tej chwili nie ma możliwości żeby zlikwidować błąd ustawienia świateł (komputer wyświetla na FiS-ie) - dodam tylko że świecą na odpowiedniej wysokości (sprawdzone na diagnostyce) i żeby było śmieszniej poziomowanie dynamiczne też jest o.k. - nie mam pojęcia co on tam namieszał - taki z niego znawca VAG-a k****... - złota rączka...-taaaaa - teraz już wiem że to przezwisko to przez sygnety na palcach... - wie ktoś co mógł spiepszyć???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A są jakieś błędy albo coś, bo po tym co opisałeś ciężko jest cokolwiek stwierdzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co sie tobie wyswietla na FIS-ie za blad, jezeli dobrze zrozumialem.... :mysli:

BTW, zlota raczka.. :polew: nie wiem o kim napisales ale mam nadzieje ze nikt z forum ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie ten żółty reflektorek skreslony...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym odpiął wtyczki od bixenonów, przekręcił stacyjkę zeby wyskoczył błąd, potem zgasił stacyjkę, podpiął wtyczki, podpiął vaga i skasował błąd :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vag pisze : "błąd ustawienia świateł" - znajomy coś mówił o puszce LWR - że może ona złapała błąd i teraz już nic nie da rady ustawić dopóki się jej nie wymieni ewentualnie nie zaprogramuje jej na nowo...- ale to już dla mnie kompletna czarna magia :thumbdown:[br]Dopisany: 27 Marzec 2008, 14:01 _________________________________________________

Ja bym odpiął wtyczki od bixenonów, przekręcił stacyjkę zeby wyskoczył błąd, potem zgasił stacyjkę, podpiął wtyczki, podpiął vaga i skasował błąd :th:

- odpinanie reflektorów nic nie dało.[br]Dopisany: 27 Marzec 2008, 15:02 _________________________________________________...dooobraaaa :)) - naprawione :kox: - okazało się , że czujnik od poziomowanie był wykrzywiony ( za wysokie krawężniki mamy w kraju) i dlatego nie dało się zrobić ustawień podstawowych. :th: - dzięki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vag pisze : "błąd ustawienia świateł" - znajomy coś mówił o puszce LWR - że może ona złapała błąd i teraz już nic nie da rady ustawić dopóki się jej nie wymieni ewentualnie nie zaprogramuje jej na nowo...- ale to już dla mnie kompletna czarna magia :thumbdown:[br]Dopisany: 27 Marzec 2008, 14:01 _________________________________________________

Ja bym odpiął wtyczki od bixenonów, przekręcił stacyjkę zeby wyskoczył błąd, potem zgasił stacyjkę, podpiął wtyczki, podpiął vaga i skasował błąd :th:

- odpinanie reflektorów nic nie dało.[br]Dopisany: 27 Marzec 2008, 15:02 _________________________________________________...dooobraaaa :)) - naprawione :kox: - okazało się , że czujnik od poziomowanie był wykrzywiony ( za wysokie krawężniki mamy w kraju) i dlatego nie dało się zrobić ustawień podstawowych. :th: - dzięki za pomoc.

gdzie jest ten czujnik kolego ? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kużwa to chyba swój też wygiąlem - jechałem dzisiaj drogą nieutwardzoną po strasznych dołach i nagle piiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

zapaliła się - żółta kontrolka ze strzałkami góra/dół i lampką

Jak ten czujnik wygląda - mniej więcej żebym wiedział czego szukać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi też w B6 świeci się kontrolka świateł z 2 strzałkami i Bosch KTS 200 nie można tego skasować. A dostępu do VAG-a nie mam narazie. Czego to może być wina że świeci się ta kontrolka?? Proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:wallbash: to samo mam. Dzisiaj chyba nie zrobie bo za 6 godzin się żenię. :kox:

troche spoznione ale jak tam doszlo do slubu ? :polew:

moze popros zonke to ci pomoze naprawic ten czujnik :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...