Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Drobiazgi do tuningu silnika


Gość Kaziu_Wichura

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Kaziu_Wichura

Tak się właśnie zastanawiam co mogę zrobić u siebie żeby poprawić osiągi swojego silniczka. Chodzi mi o jakieś drobiazgi (świece, filtry itd). Coś co nie wymgada przebudowy silnika :) Po prostu kupuję, montują mi i mam parę koni więcej. Hmmm ale to coś chyba za proste żeby tak było :D

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to byłoby za proste :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaziu_Wichura

tak mi teraz przyszedł do głowy pomysł z zamontowaniem filtra stożkowego... . Eksperymentował ktoś już z tym? Nie ma aż tak dużo zachodu z tym, znaleźć miejsce odpowiednie, doprowadzić rurą zimne powietrze, obudować i ponoć git. Tylko, że ponoć może mieć też odwrotne do zamierzonego skutki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak mi teraz przyszedł do głowy pomysł z zamontowaniem filtra stożkowego... . Eksperymentował ktoś już z tym? Nie ma aż tak dużo zachodu z tym, znaleźć miejsce odpowiednie, doprowadzić rurą zimne powietrze, obudować i ponoć git. Tylko, że ponoć może mieć też odwrotne do zamierzonego skutki.

Nic Ci to nie da oprócz zmiany dzwięku.przepływka lubi padać częściej po zamontowaniu stożka.Na seryjnej papierowej wkładce są lepsze osiągi.A z zamontowaniem stożka to nie jest tak hop-siup.Trzeba go bardzo szczelnie odizolować od silnika , bo jak zacznie brać gorące powietrze, to będzie pozamiatane.Moim zdaniem wywalanie kasy w błoto :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe..słyszałem ze najtańszy sposób na poprawe osiągów jest najlejka na tylniej szybie

Pionnier :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...