Skocz do zawartości
IGNOROWANY

jaki LCD 37 ???


johnybravo

Rekomendowane odpowiedzi

tylko Samsung i tylko LCD - sygnał cyfrowy jest już chyba u każdego wiec będziesz zadowolony z jakości - HDMI - bez komentarza

plazma to syf - jakość obrazu, pobór prądu jak w piekarniku a do tego głośne są ...

jest w tym troche racji [ale tylko troche] ... Szajsung jest dobry ale tylko modele z wyzszej polki .. to co zalega w elektro-marketach to technologiczny kibel ..... :naughty: ale chetnie poczytam na temat zalet Szajsunga i jego przewagi nad reszta swiata ... :wink4:

P.S LCD ... to tylko do 32 cali .. powyzej Plazma ... :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj nie odbierajcie tego tak emocjonalnie ...chłopaki to tylko TV :decayed:

sam stałem przed takim wyborem i porównywałem Plazme z LCD - matryca plazmy z tymi małymi segmentami jak dla mnie to kiszka i jakość LCD o wiele bardziej przypadła mi do gustu.

Brat kupił plazme i ...niewiem co z nią jest ale włączają się jakieś wiatraki (chłodzenie) co niestety w niewielkim pomieszczeniu słychać dosć wyraźnie - dlatego jest głośna

Wyrażam swoje zdanie na pytanie autora wątku - nie próbuje Was przekonywać do niczego czy też zmiany Waszych poglądów i doświadczeń. Fajnie, że sie ze mną nie zgadzacie bo być może zrobi się z tego produktywna dyskusja pozwalająca na wyciągnięcie kilku ciekawych wniosków.

mój wybór -> LCD Samsung'a i tego się trzymam :hi:

Sygnał cyfrowy u każdego ?

ok - kablówki nie ma wszędzie - masz rację. Ale talerz to już chyba nie problem .. nie łapmy się szczegółów :hi:

Myslisz, że Polska to tylko Wawa i kilka innych miast gdzie nawet w kablu jest sygnał cyfrowy ?

to sobie mogłeś darować kolego :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj nie odbierajcie tego tak emocjonalnie ...chłopaki to tylko TV :decayed:

jakie emocje .... ? .... dopiero zaraz sie zaczna ... :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakie emocje .... ? .... dopiero zaraz sie zaczna ...

to nie do Ciebie było Spanky

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ojjjj sie rozpętała dyskusja :polew:, chłopaki luzik :th: , dla mnie bardzo dobrym rozwiazaniem bedzie Lcd, tylko jeszcze muszę poszukac opinii jakiej firmy to ma byc.

Czytałem na tym forum co podał jacekm jest tam sporo ciekawych informacji, ale większość jest napisanych jezykiem dla mnie niezrozumiałym :shocked:. ]

Aha i będąc w sklepie przyjrzałem się bliżej Lcd Panasonika Viera bodajrze ,jakoś nie powalił mnie z nóg, szajsung lepiej wypadł w moim odczuciu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha i będąc w sklepie przyjrzałem się bliżej Lcd Panasonika Viera bodajrze ,jakoś nie powalił mnie z nóg, szajsung lepiej wypadł w moim odczuciu.

a podlaczone byly do tego samego zrodla sygnalu? :mysli:

tak naprawde wybor TV jest bardzo inywidualna sprawa, kazdy woli co innego i trudno zdefiniowac tzw dobre parametry, czy okreslic ze ten typ jest zly...

.... haha, samochod latwiej kupic :gwizdanie: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha i będąc w sklepie przyjrzałem się bliżej Lcd Panasonika Viera bodajrze ,jakoś nie powalił mnie z nóg, szajsung lepiej wypadł w moim odczuciu.

a podlaczone byly do tego samego zrodla sygnalu? :mysli:

tak naprawde wybor TV jest bardzo inywidualna sprawa, kazdy woli co innego i trudno zdefiniowac tzw dobre parametry, czy okreslic ze ten typ jest zly...

.... haha, samochod latwiej kupic :gwizdanie: :D

w sklepie chyba wszystkie sa podpięte do tego samego sygnału , przynajmniej mi sie tak wydaje. No tak łatwiej kupic auto :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sklepie chyba wszystkie sa podpięte do tego samego sygnału , przynajmniej mi sie tak wydaje. No tak łatwiej kupic auto

no nie zawsze - część leci ścianą z listwy a częsć na ekspozycji ma HDMI ..jakieś tam jaszczurki i inne duperele puszczają -> wtedy istotnie jakość powala na kolana

zgadza się :polew: dobrze że nie szuamy używanego TV było by jeszcze ciekawiej :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myslisz, że Polska to tylko Wawa i kilka innych miast gdzie nawet w kablu jest sygnał cyfrowy ?

Przepraszam adaho, zbyt drastycznie napisałem. Lepiej to okreslił musashi pisząc o Twojej wypowiedzi :

cyt. "takie opinie sa dosyc ryzykowne" k.cyt.

Od siebie dodam, że nawet bardzo

Do emocji to też jeszcze daleko :)

Ja tez stawałem przed takim wyborem jakieś 10 miesiecy temu. Wybrałem plazme bo zdecydowanie lepiej działa na moim kablu. Najwiekszy wpływ ma źródło sygnału

Co do głosnosci plazmy to Twój brat najzwyczajniej źle wybrał :)

U mnie nic nie szumi , no może żona szumiała trochę jak cenę zobaczyła :polew:

Autorowi wątku raczej nie pomożemy pisząc co ma wybrać

Duzo wiecej będzie miał z tego gdy przeczyta jak wybrać

ojjjj sie rozpętała dyskusja :polew:, chłopaki luzik :th: , dla mnie bardzo dobrym rozwiazaniem bedzie Lcd, tylko jeszcze muszę poszukac opinii jakiej firmy to ma byc.

Czytałem na tym forum co podał jacekm jest tam sporo ciekawych informacji, ale większość jest napisanych jezykiem dla mnie niezrozumiałym :shocked:. ]

Dla mnie też nie były zrozumiałe ale przesiedziałem tam bite 3 tygodnie, całe dnie i nocki czasami też.

Do tego google jako słowniczek wyrazów "trudnych do zakumania" :polew:

Ogladając TV w sklepie zawsze wymagaj aby sprzęt grał korzystając z tych samych warunków i najlepiej stojąc obok siebie.

Oczywiście poproś o rózne źródła,jezeli stwierdza,że nie mają to przemyśl dlaczego tak mówią.

W moim przypadku jak w sklepie powiedzieli , że mają tylko dvd i satelitę to poszedłem dalej :)

Bardzo wazne też są warunki "domowe" (oświetlenie,odległość od TV)

Sa firmy, które przywożą do domu na prezentacje kilka interesujacych Cię modeli

Instaluja u Ciebie,pod konkretny sygnał i wówczas mozesz dokonac własciwego dla siebie wyboru

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wybor trudny. tez mialem pare nieprzespanych nocek :naughty::decayed:

i dlatego moja sugestia to poczytac. zorientowac sie czym sie roznia teoretycznie, porownac i sprawdzic te parametry w rzeczywistosci i zastanowic sie czy są faktycznie istotne.

prezentacja super sprawa oczywiscie nie jest za free, chyba ze ktorys z prezentowanych TV kupisz.

najwazniejsze to tak kupic zeby po podlaczeniu w domu nie zalowac.... :decayed:

BTW adaho, jaka plazme ma brat? zastanwiam sie OCB z tym szumieniem, u mnie i znajomych cisza :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie nic nie szumi , no może żona szumiała trochę jak cenę zobaczyła :polew:

:polew: moja też ale ciszej jak LCD :decayed:

dobra nie mieszamy już mu bardziej w głowie. Pojedzie, obejrzy i wybierze to co mu się spodoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wybor trudny. tez mialem pare nieprzespanych nocek :naughty::decayed:

i dlatego moja sugestia to poczytac. zorientowac sie czym sie roznia teoretycznie, porownac i sprawdzic te parametry w rzeczywistosci i zastanowic sie czy są faktycznie istotne.

najwazniejsze to tak kupic zeby po podlaczeniu w domu nie zalowac.... :decayed:

Oczywista oczywistość :polew:

Dokonasz złego wyboru, Audi będzie sie źle prezentowała na Twoim nowiutkim TV i jeszcze Ci jedynie słuszna marka zbrzydnie brrrrrrrryyyyy. :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam dwa modele jeśli chodzi o 37 w rozsądnej cenie:

Samsung: LE37M87B- Full HD

Sharp LC37AD5E-BK

Cena za pierwszy 3899,za drugi 3699

Te dwa modele najlepiej mi się sprzedają ze względu na design jak i parametry.Świecą bardzo ładnie,zwłaszcza po podłączeniu do platformy cyfrowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze mieszkam w takim regionie , że malutko u nas sklepów rtv , a do sklepu nie dla idiotów mam 130 km :polew: , ahaa i najważniejsze nie jestem jakims melomanem ,wymagającym :no: i średnio ogladam tv w sumie tylko wieczorami. A co do przywozu tv na dom i sprawdzeniu kilku to wątpie żeby to u mnie w miasteczku funkcjonowało :D ale zapytam. Z tego co wyczytałem na forum HDTV to w miarę polecają Samsunga 37 s81 i takieo pewnie będe szukał.Ale rozejzę się za Philipsem może , ponieważ mam dekoder Wizji stary i w sumie fajnie zeby wszystko z jednego pilota można było obsłużyć :th:[br]Dopisany: 28 Marzec 2008, 09:52 _________________________________________________cayenne to ty masz dostęp do lcd??? może jakiś grupowy zakup , z mega rabatem ?? :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do przywozu tv na dom i sprawdzeniu kilku to wątpie żeby to u mnie w miasteczku funkcjonowało :D ale zapytam.

Nie musi być z Twojego miasteczka, a zreszta sklepy w mniejszych miastach nie sprzedaja za często sprzetu za ok 4 tyś pln lub wiecej :). Mozna smiało wpłynąc na ich decyzję w tej sprawie

Co do propozycji cayenne to pierwszy jest dosyć ciekawy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może zrobimy grupowy zakup na ten pierwszy i cayenne nam da duuuuuuży rabacik :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może zrobimy grupowy zakup na ten pierwszy i cayenne nam da duuuuuuży rabacik :tongue4:

Zawsze można coś pomyśleć :wink4:

Przy "dobrym" układzie warto przemyśleć jakieś 42 w przekatnej :)

Na taki rozmiar do sypialni bym sie zapisał :th:

Cayenne jak "rozprowadza" to by doradził konkretnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...