Skocz do zawartości
IGNOROWANY

w końcu sie pozbylem 2,5 TDI V6


arkadiusV6

Rekomendowane odpowiedzi

witam ponownie starych jak i nowym forum maniaków!!

jak w temacie w koncu ozenilem moja niunie, troszke szkoda mi jest ale sami powiedzcie, padniete walki, padnieta odma, dwumas juz niedomaga czy warto w to jeszcze pakowac pieniadze ???

przykro mi to powiedzec ale to byla moja pierwsza i napewno ostatnia przygoda z audi, no chyba ze kiedys kupie sobie R8 :)

pozdrawiam i zapisuje sie na kolejne forum www.bmw-sport.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szerokosci :hi: Szkoda ze wpusciles kogoś w niezle maliny. Pewnie niedlugo się tu pojawi z ;( i bedzie psioczył na A4 2.5 TDI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak.

Najprosciej komus podlozyc swinie.

Jak dla mnie temat do kosza...

Pewnie kupisz teraz TDSa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczysz jak Bemka zacznie sie chrzanic,wtedy zatesknisz za oooo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten diesel 3.0 po chipie to nosem wciąga to twoje 3.0 w benzynce :naughty:, powodzenia i szerokości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co kupować diesla i go chipować? jak chce się scigać to kupuje benzyne i wtedy ewentualnie chip. a taki diesel zaraz dymek bedzie puszczał. no ale to tylko moja opinia.

a co do chrzanienia sie beemki to takie same są szanse jak z audi :) jak dobrze trafi to bedzie jezdził a jak zle to znowu kogoś ożeni hehe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja a właściwie rodzice też jako pierwsze mieli AUDI 80 B3.i Tak jak tobie się sypało.Ale widocznie pechowy egzemplarz.Lecz ja się mimo to nie odwrócilem od tej marki no i mam A4.A BMW?

Ładne autko ale ze względu na to że wiadomo jeździ tym większość młodych dla szpanu i dlatego ja bym nie kupił.Pozatym ostatnio mój braciszek się zagapił i jak cofał swoją E 36 to pierdzielnął mi w prawy błotnik mojej funi.Jemu oczywiście się nic nie stało a ja nowy błotnik i malowanie na jego koszt.Od tego momentu to beji już całkiem nie trawie.Powodzenia u konkurencji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak przyjdze kupic ci turbo do e39 to nie wiem czy bedziesz taki zadowolony albo jak zaczna wtryski padac jak kawki wrociszi to szybko aniestety czesc do bmw sa bardzo drogie zwlaszcza te mechaniczne 3 litrowe diesle bmw sa tak samo wadliwe jak 2.5 tdi audi albo nawet i bardziej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tam ... chcial to zmienil

e39 530d to fajne autko .. sam bym nie pogardzil poliftowa w m-pakiecie na full wypasie :P

inne e39 oprocz m5 ;p odpadaja jak dla mnie ;P

.....

szkoda tylko tego goscia co od ciebie kupil a4 .... ale jesli zatailes przed nim wady to moze ci jeszcze oddac ta a4 lub zarzadac pokrycia kosztow naprawy lub odstapienia od umowy lub obnizenia ceny za wady ukryte .... chyba ze mu powiedziales ze a4 twoje byle sie sypie :tongue4: i wymaga sporego wkladu finansowego[br]Dopisany: 27 Marzec 2008, 18:48 _________________________________________________z tego co wiem te 3.0d przed modernizacja czyli o mocy 193KM sa troche awaryjne ;p

porownywalnie do 2.5 tdi ... tzn silnik specjalnej troski z tym ze slyszalem ze jesli sie sypnie turbo to koszt troche wiekszy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak to jest.Kupujesz auto czasami marzeń może dorobek całego życia,a po czasie się dowiadujesz że to wielka WTOPA,to jest właśnie cała Polska.Żal tego nowego właściciela.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3.0d przed modernizacja czyli o mocy 193KM

a nie mialy czasem 184KM? a póżniej 204KM?

wiem jedno że 330d 184ps zapierdziala aż miło :decayed:

moj blad ;p nie wiem czemu tak napisalem ... chyba sie zasugerowalem postem ktory jest troche wyzej :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak to jest.Kupujesz auto czasami marzeń może dorobek całego życia,a po czasie się dowiadujesz że to wielka WTOPA,to jest właśnie cała Polska.Żal tego nowego właściciela.

tak, ale kupujacy tez powinny miec glowe na karku

serwisow jest duzo, a sprawdzenie samochodu nie kosztuje 1000zł

niektorzy zobacza błyszczacy lakier, fele, radio cd i juz odrazu kupuja

trzeba miec troche rozsadku i podchodzic do auta z rozwaga

chociaz przyznam, ze tez mi szkoda tego nowego własciciela, ale jak odkryje, ze kupil mine a raczej juz odkryl to znajdzie nastepnego idiote, ktory kupi to auto :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no widzisz jakie beema ma mocne blachy :naughty:

Nie wiem czy mocne bo akurat zapierdzielił kantem zderzaka.Za to podatne na korozję.Tylne lewe nadkole mu łapie aż miło.

A z tymi parametrami co chcesz kupić to"NASZE V6' może cię jeszcze "objechać" i znowu będziesz przeklinał AUDI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem w rodzinie 328 (193 KM ) i 330XI (231KM) po za spalaniem 20 L na 100 w mieście nic tam ciekawego sie nie działo a jakość plastików porównywalna z TOI TOI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...