Skocz do zawartości
IGNOROWANY

w końcu sie pozbylem 2,5 TDI V6


arkadiusV6

Rekomendowane odpowiedzi

ja wam powiem ze facet ktory kupil ode mnie niunie to nawet ani razu sie nie przejechal, moze to byc nieprawdopodobne ale ani jednego razu nie wsiadl za kielnie i nie przejechal nawet jednego metra :) ale co najgorsza autko nadal bedzie jezdzilo w moim miescie :(:thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wam powiem ze facet ktory kupil ode mnie niunie to nawet ani razu sie nie przejechal

tak jak mowilem kupujacych "idiotow" nie brakuje

poprostu kupowanie na błysk auta

dzieki takim klientom handlarze zyja dostatnio :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wam powiem ze facet ktory kupil ode mnie niunie to nawet ani razu sie nie przejechal, moze to byc nieprawdopodobne ale ani jednego razu nie wsiadl za kielnie i nie przejechal nawet jednego metra :) ale co najgorsza autko nadal bedzie jezdzilo w moim miescie :(:thumbdown:

A powiedz jeszcze ile ten "bidok" ci za tego parcha dał?30000?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie zdziwiłbym się gdyby Cię odwiedził i dał boba w czoło :decayed:

jeśli nie uprzedziłeś go o tych defektach to można to podciągnąć pod wady ukryte a wtedy :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zadnego tds, zamiezam kupic e39 po lifcie po 2001r. z 3 litrowym potworkiem 193PS, ale bardzo chetnie bede nadal uczestniczym w zyciu forum audi A4 :)

nie zdziwiłbym się gdyby miał je wcześniej ten co wziął Twoje OOOO :polew: :polew:

jak się kupi padline bo tanio to się sypie ... BMW też ma serwisy :naughty:[br]Dopisany: 27 Marzec 2008, 21:44 _________________________________________________

jakość plastików porównywalna z TOI TOI.

:polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem w rodzinie 328 (193 KM ) i 330XI (231KM) po za spalaniem 20 L na 100 w mieście nic tam ciekawego sie nie działo a jakość plastików porównywalna z TOI TOI.

Taka wypowiedź chyba nie pozostawia żadnych wątpliwości co jest lepsze.The winner is AUDI :th:

A z tym toi toi to jest hasło dnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem w rodzinie 328 (193 KM ) i 330XI (231KM) po za spalaniem 20 L na 100 w mieście nic tam ciekawego sie nie działo a jakość plastików porównywalna z TOI TOI.

a audi to jak??? 3.0 w BMW pali 20, a a4 1.6 motor pali 12-15 i to sa opinie tych co nimi jezdza,a roznica w mocy znaczna,po co krytykowac...ja jestem fanem BMW i najprawdopodobniej moim nastepnym autem bedzie 330d,jak jechalem do niemiec to po BMW,na e46d niebylo stac to szukalem e36 1.8is ale wszystko bylo w kiepskiej kondycji a stala piekna audi wiec kupilem,co do sypania sie to koszty sa porownywalne b6,e39 (2,5=3,0l)tu i tu sa one duze wiec niema co dyskutowac,a awaryjnosc taka sama,serwisy sa i mechanicy tez wiec niema co gadac,

jak dla mnie wybor :th: choc wole 3,tak jak z audi a4 nad a6,wole mniejsze autka

i na zakonczenie wiekszosc z was by sprzedala grata sypiacego sie niemowiac o tym wlascicielowi nastepnemu wiec po co pierd.....bo nikt niechcial by zejsc z np.25000 na np.18000 bo byly wady,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3.0d przed modernizacja czyli o mocy 193KM

a nie mialy czasem 184KM? a póżniej 204KM?

wiem jedno że 330d 184ps zapierdziala aż miło :decayed:

E39 miały 3 litrowego diesla 184 KM na pompie rotacyjnej model z przed liftu po lifcie Common Rail 194 KM i chyba 410 Nm w E46 184 KM i po lifcie 204 KM. 3.0 w dieslu w poczciwej E46 204KM zamiata 2.5 TDI aż miło i myśle że w E39 194 KM dało by spokojnie rade. Co do jakości plastików to sie zgodze ale tylko co do modelu E46 faktycznie są średnie ale już w E39 sa zajebistej jakości , samo wykończenie drzwi ,schowków w drzwiach szczególnie w wersji ze skórą jest naprawde wysokiej jakości , czego już np niemoge powiedzieć o E60 gdzie materiały wnętrza są moim zdaniem wielką kupą. Jeżeli chodzi o E39 to moge coś powiedzieć i porównując ją do A4 B5( chociaż porównanie nie powinno mieć miejsca ponieważ to dwie różne klasy aut) choć są w podobnych cenach to A4 wypada blado. Po pierwsze jakość wykończenia jest o niebo lepsza w E39 niż w B5 , komfort jazdy , jazda po zakretach w E39 jest zawieszenie niezależne 4 kół , a nie beleczka skrętna , mega wygodne fotele. Porównuje te dwa modele tylko dlatego , że obydwoma jeździłem i że są w podobnych cenach. Co do eksplatacji to niech mi ktos niemówi że np E39 2.8 Etylin jest droższe w utrzymaniu niż np B5 2.8 V6 to są te same koszta. Jedyny minus tego samochodu to sami ludzie którzy , źle odbierają ta markę chociaż wiekszość niemiała z nią do czynienia to zdanie jak to polacy maja oczywiście wyrobioną - dresy , karki , prymitywy itd itd. Ja osobiście polecam E39 niewiem jak E46 bo szczerze powiem z zewnątrz mi sie podoba ale wewnątrz już mnie nieprzekonuje to w takim porównaniu lepiej chyba wypadło by A4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i na zakonczenie wiekszosc z was by sprzedala grata sypiacego sie niemowiac o tym wlascicielowi nastepnemu wiec po co pierd.....bo nikt niechcial by zejsc z np.25000 na np.18000 bo byly wady,

Pewnie każdy by chciał sprzedać takiego parcha i to w dobrej cenie, tylko głupio wygląda jak się ktoś chwali czymś takim w miejscu gdzie pomaga się unikać zakupu takiego parcha...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolo kupil 2 dni temu niunie dzis juz ja ciagnalem na lince bo fuel zabraklo :P ciekawe ile go niespodzianek jeszcze czeka :)

A ciekawe ile ciebie?

Jak dla mnie temat :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niespodzianką(nauczką) było by dobra jakby Ci ją oddał :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i co najciekawsze, ma do tego pełne prawo. Wcale nie zdziwiłbym się, gdyby tak zrobił. Jeszcze trochę i jak zobaczy, co jest grane, to mu zachwyt minie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie zieloni zamknijcie ten temat bo to jest żenujace...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolo kupil 2 dni temu niunie dzis juz ja ciagnalem na lince bo fuel zabraklo :P ciekawe ile go niespodzianek jeszcze czeka :)

Ale czym tu sie chwalic ?? Sprzedales ciesz sie sam a nie opisujesz na forum wszystkim bez sensu swoje zadowolenie .... Niewiem czy szkoda Tego co kupil czy szkoda tego auta ze tak je zameczyles :wallbash: Odrazu trzeba bylo bmw kupic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolo kupil 2 dni temu niunie dzis juz ja ciagnalem na lince bo fuel zabraklo :P ciekawe ile go niespodzianek jeszcze czeka :)

głupiś i tyle... żenujący pokaz głupoty i typowej polskiej sprzedaży czyli jak wy***ać drugiego....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiscie mam nadzieje, ze nowy wlasciciel tej padliny upomni sie o swoje.

Temat zamykam, bo nie ma sensu kopac lezacego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...