w końcu sie pozbylem 2,5 TDI V6
0

39 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

witam ponownie starych jak i nowym forum maniaków!!

jak w temacie w koncu ozenilem moja niunie, troszke szkoda mi jest ale sami powiedzcie, padniete walki, padnieta odma, dwumas juz niedomaga czy warto w to jeszcze pakowac pieniadze ???

przykro mi to powiedzec ale to byla moja pierwsza i napewno ostatnia przygoda z audi, no chyba ze kiedys kupie sobie R8 :)

pozdrawiam i zapisuje sie na kolejne forum www.bmw-sport.pl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

szerokosci :hi: Szkoda ze wpusciles kogoś w niezle maliny. Pewnie niedlugo się tu pojawi z ;( i bedzie psioczył na A4 2.5 TDI

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No tak.

Najprosciej komus podlozyc swinie.

Jak dla mnie temat do kosza...

Pewnie kupisz teraz TDSa :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

zadnego tds, zamiezam kupic e39 po lifcie po 2001r. z 3 litrowym potworkiem 193PS, ale bardzo chetnie bede nadal uczestniczym w zyciu forum audi A4 :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wolę B6 niz E39 :> e39 srodek do bani jest :thumbdown:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

kwestia gustu jesli chodzi o środek, ale napewno nie kupiłbym tego diesla 3.0. Mija się z celem. Lepiej 3.0 w benzynie. Śmiga fajniej a koszt zakupu niższy. A ten diesel też lubi wychlać

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zobaczysz jak Bemka zacznie sie chrzanic,wtedy zatesknisz za oooo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ten diesel 3.0 po chipie to nosem wciąga to twoje 3.0 w benzynce :naughty:, powodzenia i szerokości

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Po co kupować diesla i go chipować? jak chce się scigać to kupuje benzyne i wtedy ewentualnie chip. a taki diesel zaraz dymek bedzie puszczał. no ale to tylko moja opinia.

a co do chrzanienia sie beemki to takie same są szanse jak z audi :) jak dobrze trafi to bedzie jezdził a jak zle to znowu kogoś ożeni hehe.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja a właściwie rodzice też jako pierwsze mieli AUDI 80 B3.i Tak jak tobie się sypało.Ale widocznie pechowy egzemplarz.Lecz ja się mimo to nie odwrócilem od tej marki no i mam A4.A BMW?

Ładne autko ale ze względu na to że wiadomo jeździ tym większość młodych dla szpanu i dlatego ja bym nie kupił.Pozatym ostatnio mój braciszek się zagapił i jak cofał swoją E 36 to pierdzielnął mi w prawy błotnik mojej funi.Jemu oczywiście się nic nie stało a ja nowy błotnik i malowanie na jego koszt.Od tego momentu to beji już całkiem nie trawie.Powodzenia u konkurencji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jak przyjdze kupic ci turbo do e39 to nie wiem czy bedziesz taki zadowolony albo jak zaczna wtryski padac jak kawki wrociszi to szybko aniestety czesc do bmw sa bardzo drogie zwlaszcza te mechaniczne 3 litrowe diesle bmw sa tak samo wadliwe jak 2.5 tdi audi albo nawet i bardziej

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a tam ... chcial to zmienil

e39 530d to fajne autko .. sam bym nie pogardzil poliftowa w m-pakiecie na full wypasie :P

inne e39 oprocz m5 ;p odpadaja jak dla mnie ;P

.....

szkoda tylko tego goscia co od ciebie kupil a4 .... ale jesli zatailes przed nim wady to moze ci jeszcze oddac ta a4 lub zarzadac pokrycia kosztow naprawy lub odstapienia od umowy lub obnizenia ceny za wady ukryte .... chyba ze mu powiedziales ze a4 twoje byle sie sypie :tongue4: i wymaga sporego wkladu finansowego[br]Dopisany: 27 Marzec 2008, 18:48 _________________________________________________z tego co wiem te 3.0d przed modernizacja czyli o mocy 193KM sa troche awaryjne ;p

porownywalnie do 2.5 tdi ... tzn silnik specjalnej troski z tym ze slyszalem ze jesli sie sypnie turbo to koszt troche wiekszy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Audi, mercedes, bmw, saab i im podobne mają to do siebie że częsci nie są tanie no chyba, że ktoś chce ładować zamienniki a takie samochody tego nie lubią...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

3.0d przed modernizacja czyli o mocy 193KM

a nie mialy czasem 184KM? a póżniej 204KM?

wiem jedno że 330d 184ps zapierdziala aż miło :decayed:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

I tak to jest.Kupujesz auto czasami marzeń może dorobek całego życia,a po czasie się dowiadujesz że to wielka WTOPA,to jest właśnie cała Polska.Żal tego nowego właściciela.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

moj blad ;p nie wiem czemu tak napisalem ... chyba sie zasugerowalem postem ktory jest troche wyzej :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    I tak to jest.Kupujesz auto czasami marzeń może dorobek całego życia,a po czasie się dowiadujesz że to wielka WTOPA,to jest właśnie cała Polska.Żal tego nowego właściciela.

tak, ale kupujacy tez powinny miec glowe na karku

serwisow jest duzo, a sprawdzenie samochodu nie kosztuje 1000zł

niektorzy zobacza błyszczacy lakier, fele, radio cd i juz odrazu kupuja

trzeba miec troche rozsadku i podchodzic do auta z rozwaga

chociaz przyznam, ze tez mi szkoda tego nowego własciciela, ale jak odkryje, ze kupil mine a raczej juz odkryl to znajdzie nastepnego idiote, ktory kupi to auto :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

no widzisz jakie beema ma mocne blachy :naughty:

Nie wiem czy mocne bo akurat zapierdzielił kantem zderzaka.Za to podatne na korozję.Tylne lewe nadkole mu łapie aż miło.

A z tymi parametrami co chcesz kupić to"NASZE V6' może cię jeszcze "objechać" i znowu będziesz przeklinał AUDI.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Miałem w rodzinie 328 (193 KM ) i 330XI (231KM) po za spalaniem 20 L na 100 w mieście nic tam ciekawego sie nie działo a jakość plastików porównywalna z TOI TOI.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja wam powiem ze facet ktory kupil ode mnie niunie to nawet ani razu sie nie przejechal, moze to byc nieprawdopodobne ale ani jednego razu nie wsiadl za kielnie i nie przejechal nawet jednego metra :) ale co najgorsza autko nadal bedzie jezdzilo w moim miescie :(:thumbdown:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ja wam powiem ze facet ktory kupil ode mnie niunie to nawet ani razu sie nie przejechal

tak jak mowilem kupujacych "idiotow" nie brakuje

poprostu kupowanie na błysk auta

dzieki takim klientom handlarze zyja dostatnio :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja wam powiem ze facet ktory kupil ode mnie niunie to nawet ani razu sie nie przejechal, moze to byc nieprawdopodobne ale ani jednego razu nie wsiadl za kielnie i nie przejechal nawet jednego metra :) ale co najgorsza autko nadal bedzie jezdzilo w moim miescie :(:thumbdown:

A powiedz jeszcze ile ten "bidok" ci za tego parcha dał?30000?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość Trzeniu

nie zdziwiłbym się gdyby Cię odwiedził i dał boba w czoło :decayed:

jeśli nie uprzedziłeś go o tych defektach to można to podciągnąć pod wady ukryte a wtedy :naughty:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

zadnego tds, zamiezam kupic e39 po lifcie po 2001r. z 3 litrowym potworkiem 193PS, ale bardzo chetnie bede nadal uczestniczym w zyciu forum audi A4 :)

nie zdziwiłbym się gdyby miał je wcześniej ten co wziął Twoje OOOO :polew: :polew:

jak się kupi padline bo tanio to się sypie ... BMW też ma serwisy :naughty:[br]Dopisany: 27 Marzec 2008, 21:44 _________________________________________________

jakość plastików porównywalna z TOI TOI.

:polew: :polew: :polew:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Miałem w rodzinie 328 (193 KM ) i 330XI (231KM) po za spalaniem 20 L na 100 w mieście nic tam ciekawego sie nie działo a jakość plastików porównywalna z TOI TOI.

Taka wypowiedź chyba nie pozostawia żadnych wątpliwości co jest lepsze.The winner is AUDI :th:

A z tym toi toi to jest hasło dnia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a audi to jak??? 3.0 w BMW pali 20, a a4 1.6 motor pali 12-15 i to sa opinie tych co nimi jezdza,a roznica w mocy znaczna,po co krytykowac...ja jestem fanem BMW i najprawdopodobniej moim nastepnym autem bedzie 330d,jak jechalem do niemiec to po BMW,na e46d niebylo stac to szukalem e36 1.8is ale wszystko bylo w kiepskiej kondycji a stala piekna audi wiec kupilem,co do sypania sie to koszty sa porownywalne b6,e39 (2,5=3,0l)tu i tu sa one duze wiec niema co dyskutowac,a awaryjnosc taka sama,serwisy sa i mechanicy tez wiec niema co gadac,

jak dla mnie wybor :th: choc wole 3,tak jak z audi a4 nad a6,wole mniejsze autka

i na zakonczenie wiekszosc z was by sprzedala grata sypiacego sie niemowiac o tym wlascicielowi nastepnemu wiec po co pierd.....bo nikt niechcial by zejsc z np.25000 na np.18000 bo byly wady,

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czekamy na szybki powrot do A4 klubu :naughty:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

E39 miały 3 litrowego diesla 184 KM na pompie rotacyjnej model z przed liftu po lifcie Common Rail 194 KM i chyba 410 Nm w E46 184 KM i po lifcie 204 KM. 3.0 w dieslu w poczciwej E46 204KM zamiata 2.5 TDI aż miło i myśle że w E39 194 KM dało by spokojnie rade. Co do jakości plastików to sie zgodze ale tylko co do modelu E46 faktycznie są średnie ale już w E39 sa zajebistej jakości , samo wykończenie drzwi ,schowków w drzwiach szczególnie w wersji ze skórą jest naprawde wysokiej jakości , czego już np niemoge powiedzieć o E60 gdzie materiały wnętrza są moim zdaniem wielką kupą. Jeżeli chodzi o E39 to moge coś powiedzieć i porównując ją do A4 B5( chociaż porównanie nie powinno mieć miejsca ponieważ to dwie różne klasy aut) choć są w podobnych cenach to A4 wypada blado. Po pierwsze jakość wykończenia jest o niebo lepsza w E39 niż w B5 , komfort jazdy , jazda po zakretach w E39 jest zawieszenie niezależne 4 kół , a nie beleczka skrętna , mega wygodne fotele. Porównuje te dwa modele tylko dlatego , że obydwoma jeździłem i że są w podobnych cenach. Co do eksplatacji to niech mi ktos niemówi że np E39 2.8 Etylin jest droższe w utrzymaniu niż np B5 2.8 V6 to są te same koszta. Jedyny minus tego samochodu to sami ludzie którzy , źle odbierają ta markę chociaż wiekszość niemiała z nią do czynienia to zdanie jak to polacy maja oczywiście wyrobioną - dresy , karki , prymitywy itd itd. Ja osobiście polecam E39 niewiem jak E46 bo szczerze powiem z zewnątrz mi sie podoba ale wewnątrz już mnie nieprzekonuje to w takim porównaniu lepiej chyba wypadło by A4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

i na zakonczenie wiekszosc z was by sprzedala grata sypiacego sie niemowiac o tym wlascicielowi nastepnemu wiec po co pierd.....bo nikt niechcial by zejsc z np.25000 na np.18000 bo byly wady,

Pewnie każdy by chciał sprzedać takiego parcha i to w dobrej cenie, tylko głupio wygląda jak się ktoś chwali czymś takim w miejscu gdzie pomaga się unikać zakupu takiego parcha...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
    0

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Nowi użytkownicy