Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Podniesienie mocy w 1,9 VP/PD koszty/części/efekty


Kowi87

Rekomendowane odpowiedzi

Mi pada awx i stoje przed wyborem podobnym tylko ja tam wiecej jak 1tys nie chce wydac.

Gtb 20 to patrz dobrze od kogo bierzesz zebys po jakims czasie nie psioczyl.

Brd jak trafisz zdrowo sztunie to ok jest p&p zas jak trafisz zla sztunie to bedziesz mial tzw kopa od 2.3tys obr...

Zostaje hybryd i tu znam Pana co robi turbo na moce 200,230 za ok 700 zl.

Juz paru  zrobil i nikt nie psioczyl chodz na tym forum jeden cos pisal ale on tez to robi wiec jego zdanie jest nie brane nawet pod uwage.

Jest jeszcze gtc z cgl ale musisz zmieniac flansze w dp.

Ogolnie dobry kolezka mial gtc i mowil ze na 3 biegu ciezko bylo o trakcje..

Edytowane przez wesz82
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie na BRD trzeba mieć to 1300.
Ten Twój ziomek co robi te hybrydy to przerabia je w korpusie od AWX czy AFN? Podpytaj o ten temat. Byłbym chętny na taka hybrydę do 230, może jak sie we 2 zdecydujemy to zrobi good price?

Co do tego GTC to chodzi Ci o turbo z opla? Tam nie było sterowania elektrycznego gruszką? Rozwiń trochę ten wątek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te turbo jest z a4 a5 i Q

Jest to gtc 1549vz.

Tylko sa dwie wersje 140 i chyba  170koni oczywiscie szukamy tej wiekszej.Luknij sobie.

Reszte napisze Ci na pv.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym BRD nie brał pod uwagę, masz teraz do wyboru GTB17/20 GTC choc to nastepca BRD nie wiele lepsza, albo coś nowszego z serii GTD14/17

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz kwestia kasy.

Takie gtb 2 k musisz postawic.

Nie wspomne o gtd zas takie gtc idzie wyrwac za 500zl splyw oleju robisz jak w kazdym gtb i z flansza za 600zl masz cos co dmucha 1.8 z zajebist...dolem.

Brd to loteria.

Winna niby temu jest zmienna geometria wiec nawet jak kupisz ospale brd i kupisz nowa geo to wyjdzie w ciul drogo.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GTB17 nie mogę nigdzie trafić.

Mam jednego ziomka co mi ogarnie GTB20  praktycznie na nowych częściach za 1800 ale to już trochę poza moim budżetem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od 17 juz odchodza bo to staroc jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, panowie kto w Opolskim / Śląskim zamontuje mi FMIC na gotowo do b6 AVF  ? Ktoś polecany? Chciałbym też oddać swoje wtryski BA i z dopłatą wziąć AL-ki z pewnego źródła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki potencjał ma zestaw 2x SMIC z BRD ? Wystarczy to do okolic 180 koni czy trzeba wrzucać odraz fmic ? Różnica w kosztach dość konkretna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.09.2021 o 13:29, speedster2000 napisał:

Jaki potencjał ma zestaw 2x SMIC z BRD ? Wystarczy to do okolic 180 koni czy trzeba wrzucać odraz fmic ? Różnica w kosztach dość konkretna.

Mam 2x SMIC i turbo z AWX, program 160KM i wreszcie nie ma uczucia "puchnięcia" auta po dłuższej jeździe z większą prędkością. Lewy ori 1.9, prawy 3.0TDI. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...