Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] temperatura silnika skacze!!!Pomocy!!!!


Wojciech1986

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam taki problem otóż zaczeła mi rosnąć temperatura silnika a mianowicie wąż od bloku ten do chłodnicy od góry jest gorący a dolny od termostatu zimny termostat został wymieniony ale dalej to samo raz jest ogrzewanie w środku a raz go nie ma pompa wodna została wymieniona w układzie został sprawdzony CO2 i też jest ok auto nie kopci ani nie ma płynu w oleju Co to może być bo normalnie nie mam juz siły do tego auta dodam jeszcze że była zatkana kryza w zbiorniczku ale jest już odetkana i korek też został wymieniony dodam jeszcze że wyrzuca płyn przez zbiorniczek wyrównawczy POMOCY!!!! mechanicy rozkładają ręce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poluzuj opaskę na przewodzie gumowym powrotu z nagrzewnicy( na środku komory pod wycieraczkami)

zsuń przewód trochę, aż zobaczysz otwór na kolbie

ty obserwuj, a kolega niech gazuje i to zdrowo

i niech zdrowo wypcha powietrze z układu

jak zacznie już ostro sikać płynem, nasuń gumowy przewód i dokręć opaskę

uzupełnij płyn w zbiorniczku :th:

jak to nie pomoże, to może przedmuchanie arterii pomoże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

osobiscie jestem za uniesieniem zbiorniczka wyrownawczego, podczas odpowietrzania.i odpowietrzaniem przy wylaczonym silniku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ori tylko jakas podruba za 40zł

a my tu sie silimy na madrosci. termostat tylko ORI. i od razu policz o ile jest drozsza wymiana termostatu, chcac zaoszczedzic kupujac nieoryginalne czesci ostatecnzie przeplacasz. pamietaj ze zlanego plynu chlodzacego nie uzywa sie juz ponownie... to tez koszty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ori termostat tylko 115 a sam sobie go wymienię bo mam warsztat elektryczny wiec tego nie liczę a co myślicie o korku od płynu też mam podrube za 8 zł??[br]Dopisany: 28 Marzec 2008, 17:49 _________________________________________________a jak termostat powinien sie szeroko otworzyć bo mój otwiera się na 6 mm a nie wiem ile powinien??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...