Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Demontaz Podłokietnika , Tunelu Konsoli środkowej , Gałki zmiany biegów


wrclaguna

Rekomendowane odpowiedzi

Ja z podobnym zapytaniem górna cześć na kubki jest wymienna czy zespolona z całym tunelem?.A ja powiem że ściągnąłem list wkoło gałki ciężko ale się da ale ostatni raz:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, lub moduł z wtyką na 230V ;)

No właśnie leży już od 2 miechów i nie mogę się jakoś zabrać :wink::thumbdown:

a masz do tego jakiś schemat?? Zastanawiam się właśnie nad montażem z tym że ta przetwornica oryginalna daje słabe napięcie chyba coś ok 150w

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, lub moduł z wtyką na 230V ;)

No właśnie leży już od 2 miechów i nie mogę się jakoś zabrać :wink::thumbdown:

a masz do tego jakiś schemat?? Zastanawiam się właśnie nad montażem z tym że ta przetwornica oryginalna daje słabe napięcie chyba coś ok 150w

Chyba coś koło tego, moc nie powala:kwasny: niestety, do ładowania laptopa wystarczy:wink:, gdzieś miałem schematy, musiałbym poszperać, ja chyba odpuszczę, jak coś, mam do sprzedania cały komplet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, lub moduł z wtyką na 230V ;)

No właśnie leży już od 2 miechów i nie mogę się jakoś zabrać :wink::thumbdown:

a masz do tego jakiś schemat?? Zastanawiam się właśnie nad montażem z tym że ta przetwornica oryginalna daje słabe napięcie chyba coś ok 150w

Chyba coś koło tego, moc nie powala:kwasny: niestety, do ładowania laptopa wystarczy:wink:, gdzieś miałem schematy, musiałbym poszperać, ja chyba odpuszczę, jak coś, mam do sprzedania cały komplet

Moc jest w zupełności wystarczająca do laptopa lub ładowarki aparatu. Nikt tam raczej żelazka nie podłącza:)

PS: Macie schemat jak podpina się a raczej gdzie ten przewód sterowniczy od przetwornicy?

Czy trzeba kodować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, mam pytanie o ten wyjmak/hak do nawiewu, kupilem zestaw wyjmakow ale takiego haka nie mam. on tam robi jakas "magie" (cos odblokowuje/odgina) z zatrzaskami nawiewu czy nic specjalnego? czym mozna go zastapic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyjmak nie robi żadnej magii żeby wyjąć kratkę nawiewu trzeba ją po prostu mocno pociągnąć a ponieważ nie ma tego badziejstwa jak złapać to wyjmak się przydaje.

Ja zrobiłem sobie sam ze szczotki do mycia butelek :grin: działa idealnie trzeba było tylko założyć kawałek kondonki żeby nie drapało plastiku :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za szczegółowy opis. Dużo mi pomógł.

Podmieniłem w swoim aucie cały tunel bo nie miałem podłokietnika.

Wiesz może jeszcze jak wygląda podłączenie gniazda 12V w podłokietniku. Ori miałem tylko gniazdko przy popielniczce.

Skąd lecą kable do podłokietnika, jest jakaś przedłużka?

Będę wdzięczny za info.

Również chce podłączyć dodatkowe gniazdka 12 V podczas wymiany tunelu. Mój ma tylko jedno w popielniczce. Czy takie rozgałęzienie na kolejne gniazda nie będzie powodowało problemów z bezpiecznikami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

Panowie chcę wymienić listwę ozdobna konsoli środkowej czy da radę wymienić bez zdejmowania Tunelu Konsoli środkowej, bo z tego, co widzę śruba 7, 8 ciężko dostępna chyba, że jakiś myk macie to proszę o podpowiedz :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak myślałem dzięki :) będzie trzeba się pobawić

Edytowane przez siwy36
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki proszę o pomoc, chcę dostać się do listwy ozdobnej i nie wiem jak dokładnie wyjać ten panel środkowy. Mieszek od biegów mam w górze wkładam rękę do środka i naprawde używam dużo siły, ciągne w górę i nic. Czy trzeba gdzieś nacisnąć, docisnąć, odchaczyć? Proszę o podpowiedz, nie chce niczego połamać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panel z przyciskami jest na wcisk musisz pociągnąć i musi wyjść nie ma innej możliwości, po prostu ze strachu za słabo ciągniesz :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

e29c4lvw.jpg

Musisz sobie złapać tak jak zaznaczyłem na zdjęciu i szarpnąć do góry, odważnie aczkolwiek z wyczuciem pod spodem sa podpięte kostki żebys tego nie urwała, to musi wyjść tylko może nigdy nie było wyciągane i zatrzaski mocno trzymają :)

Edytowane przez andynl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy żeby wyjąć gniazdo AUX trzeba ściągać tunel czy można jakoś łatwiej. Muszę wyjąć gniazdo bo częściej coś w nim nie kontaktuje niż odwrotnie.( pewnie do wymiany) Jak to gniazdo jest zamocowane: śruby jakiś zatrzask? :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej trzeba ściągać cały tunel ale to nie jest aż tak straszne jak się wydaje ;) MI za pierwszym razem zeszło ze 2h, teraz już by dużo szybciej poszło :D

AUX jest mocowany od środka tunelu o ile dobrze pamiętam, więc niestety trzeba zagospodarować trochę czasu wolnego ;)

Wydaje mi się, że to duży wtyk czarny z foto:

156462779_5_644x461_tunel-srodkowy-kokpi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba zdjąć metalową obejmę (pierścień) rozginając. Ja się za bardzo nie bawiłem z tym bo kupiłem nowy w ASO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba zdjąć metalową obejmę (pierścień) rozginając. Ja się za bardzo nie bawiłem z tym bo kupiłem nowy w ASO.

ja piszę o plastikowym pierścieniu, na który się nakłada mieszek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...