Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AJM] Błąd 18017 /P1609 czy da się wykasować ?


DominikF

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Zakupiłem niedawno cudo i podłączyłem pod VAG-a. No i niestety pojawiły mi się dwa błędy. Jeden to słynny 65535 w module Airbag-a, który był już opisywana. Mam jeszcze drugi , którego nie mogę wykasować i nie wiem czy wogóle się to da. Martwi mnie tym bardziej, że jest w module silnika i nie wiem czy może mieć również wpływ na pracę. Podejrzewam ( sądząc po tłumaczeniu) , że jest to błąd po spotkaniu III stopnia mojego autka z jakimś przedmiotem.

Błąd 18017 /P1609

crash shutdown activated .Wyłączenie zderzeniowe (Crash) zadziałało

Czy da się usunąć przy pomocy Vaga czy muszę się kierować do ASO ??

Pozdrawiam

Dominik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Zakupiłem niedawno cudo i podłączyłem pod VAG-a. No i niestety pojawiły mi się dwa błędy. Jeden to słynny 65535 w module Airbag-a, który był już opisywana. Mam jeszcze drugi , którego nie mogę wykasować i nie wiem czy wogóle się to da. Martwi mnie tym bardziej, że jest w module silnika i nie wiem czy może mieć również wpływ na pracę. Podejrzewam ( sądząc po tłumaczeniu) , że jest to błąd po spotkaniu III stopnia mojego autka z jakimś przedmiotem.

Błąd 18017 /P1609

crash shutdown activated .Wyłączenie zderzeniowe (Crash) zadziałało

Czy da się usunąć przy pomocy Vaga czy muszę się kierować do ASO ??

Pozdrawiam

Dominik

a jaski sa .... ?

bład 18017

-uszkodzony sterownik jasków

-wystrzelony jasiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jaski sa .... ?

Muszę w takim razie je sprawdzić bo dwa tygodnie od zakupu był spokój, a dwa dni temu przy zapalaniu pojawiła mi się kontrolka od airbaga i sądziłem po błędzie 65535 że coś ze sterownikiem od poduch , ale jeśli ten błąd też jest od poduch to może rzeczywiście powkładali jakieś rezystory albo inne cuda i przestało działać .

A po zamontowaniu poduch w razie gdyby się okazało że ich nie ma da się go skasować ??

Pozdrawiam

Dominik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A po zamontowaniu poduch w razie gdyby się okazało że ich nie ma da się go skasować ??

nie wiem .... :embarrassed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A po zamontowaniu poduch w razie gdyby się okazało że ich nie ma da się go skasować ??

Nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...