Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Problem z centralnym i kodowaniem kluczyka


paypal

Rekomendowane odpowiedzi

Na wstępie zaznacze iz od 3 dni czytam i szukam info na forum i niestety nie znalazłem, a jesli cos było to nie poskutkowało.

1. Do auta dostałem dwa kluczyki, jeden działał drugi nie - postanowiłem wymienic baterie, niestety dalej nic, próba kodowania z przyciskaniem i zamykaniem auta - nic, próba z dwoma kluczykami, gdzie jeden w stacyjce - nic nawet nic nie mrógło. Ktos ma jakis pomysł co dalej ?? Czy pozostał tylko serwis ??

2. W kluczyku działającym sa trzy przyciski:

Otwieranie - działa

Zamykanie - działa

Klapa bagaznika - nic nie działa i nie reaguje - jakies sugestie ?? Gdy otworze autko i przycisne na klapie klamke normalnie otwiera bagaznik. Po co wiec ten przycisk, który defacto i tak mi nie działa :rolleyes:

3. Czy fabrycznie te modele wyposażone były w alarm ?? Mam jakąs diodę w przednich drzwiach, w "dzyndzlu" :naughty: pewnie wiecie o co mi chodzi :) ale nie wiem czy to jest alarm czy tylko tak sobie cos tam mróga.

4 Ostatnia sprawa, gdy ręcznie otwieram i zamykam samochód i przytrzymam kluczyk domykają i otwierają sie szyby. Niestety w przypadku zamkniecia z pilota nie działa. Tez trzeba zaprogramowac czy jeszcze cos oprócz tego nalezy wykonac ??

Z góry dzieki za podpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tutaj masz linka poszukaj o domykaniu szyb

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?action=search2

pilot moze byc po prostu zepsuty i tyle,sprobuj kupic gdzies na allegro albo ebayu,nowy ,przeloz immo i grot i po sprawie

jesli drugi dziala prawidlowo,to znaczy ze z pilotem cos nie tak

klapa bagaznika do otwarcia potrzebuje jeszcze silownika ,ktory ja podniesie mozesz go nie miec,albo jest popsuty

wiekszosc,zdecydowana wiekszosc byla wyposazona w seryjny alarm,zamknij auto z otwrtymi szybami,poczekaj z pol minuty i sprobuj ruszyc kiera ,albo otworzyc od srodka,jak zawyje,albo kierunki zaczna migac,sprawe masz wyjasniona

domykanie szyb pilotem w twoim modelu powinno byc w standarcie,ale wszystko jest mozliwe tutaj masz linka-poszukaj

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?action=search2

[br]Dopisany: 29 Marzec 2008, 00:20 _________________________________________________w okienku napisz'' domykanie szyb z pilota''

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za odpowiedzi.

Co do szyb to tylko pytam z ciekawosci, zbedny bajer, choc ja nie przytrzymywałem przycisku tylko klikałem, a wyczytałem iz trzeba przytrzymac powyzej 3 sek, wiec popróbuje.

Bardziej zalezało mi na uruchomieniu drugiego pilota, cóż bede musiał poszukac nowej sztuki :embarrassed:

Na alarmie tez mi nie zalezy, ale musze miec 2 blokady do AC dlatego pytam :tongue4: i nie omieszkam sprawdzić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za podpowiedzi.

Jutro bede walczył dalej z tym kluczykiem.

Co do alarmu - niestety nie mam, załaczyłem odczekałem z 10 sekund i zaczałem wszystko właczac w srodku ruszac kierownica itd i nic, wiec lipa :-((

Do uzytkownika basen - nie musze miec 2 kluczyków i nigdzie tego nie napisałem, przeczytaj uwaznie post.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powinienes odczekac ok. po lminuty, a swoja droga,to dziwne jakbys nie mial seryjnego :mysli:,chyba ze byl,ale ktos go wyjal,z jakiegos powodu,pozostaje kupic cos i zamontowac :wink4:,polaczyc z centralem i gra szafa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez sie dziwie, zwłaszcza ze są te diody i wyglądają na fabryczne. Nic, dzis spróbuje poczekac dłuzej i sie zapewne wyjaśni.[br]Dopisany: 31 Marzec 2008, 10:32 _________________________________________________Podnosze temat.

Miałem problem z radiem i musiałęm odłączyć akumulator. Jedyny kluczyk który działał w tym momencie takze padł. Nie działą takze domykanie i otwieranie szyb. Próbowałem kodowac na zasadzie włozenia do zapłonu itd - zero reakcji.

Jakies pomysły ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mialem kiedys taki problem,podlaczajac radio:) ,zapomnialem odlaczyc aku i zrobilem kilka spiec jak skrecalem kable,po tym zabiegu nie mialem alarmu i nie chodzily mi szyby przy zamykaniu,zrobilem tak i mi pomoglo,ale nie gwarantuje ,ze w B6 tez zadziala,bo B6 to wyzsza technika,ale...

zamknalem auto od zewnatrz,siedzac w srodku kluczykiem,potem otworzylem klamka i ponownie od zewnatrz zamknalem kluczykiem,alarm sie uzbroil,kierunki blysly,obecnie tylko szyber mi sie nie otwiera,jak przytrzymam kluczyk,ale zamyka sie wszystko poprawnie

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za wskazówki, niestety musiałem dac zarobic serwisowi 150zł, ale przynajmniej zakodowali mi od razu drugi kluczyk który nie działał od zakupu samochodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiec to byl rozkodowany kluczyk,nastepnym razem bedziesz wiedzial i nie dasz zarobic serwisom,tylko zrobisz to sam ,kup vaga i bedziesz to robic sam :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tez zrobie, zwłaszcza ze powymieniałąem eleje i inne bzdety i bedzie trzeba tez inspekcje zmienic, nie wspominając juz iz w niedalekiej przyszłosci chciałbym zmienic manetki na pełen komp, tak wiec vag sie przyda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie stety mam podobny problem po zmianie baterii rozkodował sie kluczyk i nie dział teraz zakodowanie nie pomoże bo wyrwali mi wkładke i kodowanie vagiem nie pomogłom????:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie stety mam podobny problem po zmianie baterii rozkodował sie kluczyk i nie dział teraz zakodowanie nie pomoże bo wyrwali mi wkładke i kodowanie vagiem nie pomogłom????:facepalm:

:eusathink:

wymieniłeś baterie i nie działa Ci kluczyk ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie tak nie wiem ocb teraz ?

A próbowałeś wejść do auta przez bagażnik (o ile masz zamek na kluczyk w klapie) i zakodować pilota w stacyjce?

--

Pozdrawiam.

Sławek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak tobyło już przerabiane i nic nie daje chociarz jak naciskam otwieranie drzwi na pilocie to włańcza się podswietlanie swiateł awaryjnych ale drzwi ni kak da !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak tobyło już przerabiane i nic nie daje chociarz jak naciskam otwieranie drzwi na pilocie to włańcza się podswietlanie swiateł awaryjnych ale drzwi ni kak da !

Wiec musisz sie włamać do auta :/

Sent from my телефон

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...