Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Brak zaślepki ??


Archie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Moje pytanie będzie bardzo nieścisłe, proszę zatem o wyrozumiałość, postaram się opisać w miarę przejrzyście o co mi chodzi ;) Otóż po wymianie oleju, sprawdzając poprawność założenia filtra oleju (brak wycieków spod uszczelki), patrząc z góry pod kątem, poprzez filtr oleju na blok silnika (właściwie nie za bardzo wiem czy to jeszcze blok, czy obudowa sprzęgła - ciężko było dostrzec) zauważyłem poprzez otwór w obudowie obracający się element (kolega twierdzi ze to być może koło zamachowe ...?? ) z tego co zdążyłem zauważyć otwór ma kształt owalny - może lekko "rombowaty", umieszczony jest w większości na ukośnej płaszczyźnie obudowy. Jeżeli po tym mglistym opisie ktokolwiek wpadł na pomysł co to za otwór i czy nie powinien być zaślepiony - proszę o informacje, postaram się jeszcze jak najszybciej dołączyć fotkę, ale nie będzie to łatwe - bardzo ciężki dostęp aparatem

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stawiam na otwor w obudowie skrzyni biegow a wnim obracajace sie kolo zamachowe

dokladnie .... :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaram się wrzucić fotkę, ale przypuszczając że jest tak, jak twierdzicie - czy ten otwór nie powinien być czymś zaślepiony? Skoro znajduje się w takim miejscu i jest "od góry" - może tam nalecieć mnóstwo syfu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro tak, to uspokoiłem się trochę, chociaż według mnie troszkę to dziwne żeby taka dziura ziajała w obudowie skrzyni biegów :confused4:, przyjrzałem się wczoraj dokładnie i faktycznie - to koło zamachowe, w takim razie daruję sobie fotki - i tak niewiele byłoby widać.

Dzięki serdeczne Panowie !! :th: Myślę że temat można zamknąć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...