Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Głośniki w przednich drzwiach


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, czy wiecie może gdzie można dostać oryginalne głośniki wysokotonowe (tweetery) do audi a4? ile to może kosztować w serwisie? a może ktoś zmieniał na inne niż standardowe i gra równie dobrze... prosze o odpowiedzi, sugestie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety wiekszosc tweeterow nie zagra rownie dobrze jak seryjne. Moga brzmiec tylko lepiej :). Tak to juz jest z fabrycznymi zestawami audio - nie sa zbyt dobrej jakosci a dzieki temu niewielkim kosztem mozna poprawic swoje audio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie przednie tweetery grają świetnie tylko że już są lekko "zużyte" a może poprzedni właściciel zamontował tam jakieś lepsze głośniki a ja myśle że to standardowe... chyba zdemontuje boczek i sie przekonam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Syczeć syczą i każdy jest zadowolony :polew:

Jak już wymieniać to cały przedni zestaw bo tak to nigdy sie to kupy trzymać nie będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie, mam taki problem, mianowicie lewy tweeter w boczku od kierowcy strasznie mi charszczy, normalnie tak znieksztalca muzyke ze sie wogole nie da go sluchac, zamiast umilac to tylko wkurza ucho, myslalem ze to jego wina i kupilem nowy Philipsa stosowany w audi i vw, ale niestety jest to samo, poradzcie mi co to moze byc??? a boczka sam zbytnio nie chce rozkrecac, bo ponoc jest tam duzo zatrzaskow itp i trzeba bardzo uwazac, a ja nie mam nerwow do takich robotek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak ty wsadziłeś tego nowego skoro nie rozkręcałeś boczków?

Sprawdź kondensator na kablu od woofera do tweetera bo on może być już kupowaty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak takie głośniki o których piszesz "ookon" grają z ori radiem(trzeba wzmacniacz,czy daje radę)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tych głośnik trzeba wzmaka, a nie seryjnego radia. Bo na nim to posłuchasz tylko wiadomości :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...