Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Malowanie dokładek zderzaka i progów


slaweq

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktos sie orientuje ile może kosztować malowanie dokładek zderzaka i progów (4 elementy)??

Jesli ktos robił takie coś w swojej B5 i ma fotki to prosilbym o wrzucenie bo chce luknąc jak to wyglada :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W B6 za dokładki przód tył i progi 800 zeta :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To w B5 pewnie bedzie podobna cena... teraz jeszcze poprosze o jakies foto :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeciez cena nie jest uzaleziona od modelu auta :polew:

Dobry lakiernik bierze mniej wiecej 300-400 za element, za malowanie dokladnek i progow biora mniej wiecej 1200.

Slawek - znajdz dobrego i sprawdzonego lakiernika zeby idealnie dobral Ci kolor, bo masz srebrny... czyli najbardziej przesrany :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Flyer no cena nie jest uzalezniona od modelu auta ale dokładki w B5 i B6 az tak sie od siebie nie róznią wiec i cena może byc zblizona :mysli:. Lakiernika znajomego mam który robi dla ASO Skody takze mysle, ze sobie poradzi z dobraniem koloru :wink4:

ykk dzieki za foto :notworthy: skąd ja wiedzialem, że Ty mi tu jakies foto wkleisz :mysli::polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

slaweq taak.. Powierzchnia dokladek w B6 jest wieksza.. :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ykk ale czy to sa aż tak duze różnice w powierzchni... musze sie dokładnie przygladnąc B5 i B6 bo nigdy na to uwagi nie zwracałem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

slaweq mysle ze cena bedzie ta sama. :) (elementow do lakierowania jest tyle samo)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Slawek - znajdz dobrego i sprawdzonego lakiernika zeby idealnie dobral Ci kolor, bo masz srebrny... czyli najbardziej przesrany tongue4

no własnie czy lakiernik jest w stanie dobrac idealny kolor jak na samochodzie czy trzeba cieniowac z reszta auta ? jak to wyglada w praktyce ?

a lakier czasem nie jest dobierany komputerowo w sklepie gdzie sprzedaja lakiery ? czy to jak bedzie wygladało na autcie jest tylko i wyłacznie sprawą tego co to robi czyli lakiernika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chodzi o powieszchnie.. chociaz nie wiem.. ale z reguly lakiernicy maja ustalona cene za element.. a to czy uda sie dobrac idealny kolor to o to sie nie martw.. pestka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo masz srebrny... czyli najbardziej przesrany :tongue4

myślałem ,że mój jest najbardziej przesrany :gwizdanie: :rolleyes:

Co do malowanie dokładek to fajny pomysł , ale jesli sie sklei dokładki ze zderzakiem aby nie było widac tych łączeń :thumbdown:

Mi zrobili graffiti na klapie bagażnika :bicz: :bicz3: i sam sie zastanawiam czy nie maznąć przy okazji tych dokładek :embarrassed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W B6 za wszystkie plastiki, czyli dolne części obu zderzaków listwy na dole drzwi i progi, zapłaciłem 700 zł, lakier idealnie dobrany, nie ma różnicy z oryginałem. I jeszcze dostałem trochę lakieru na zaprawki i fakturę vat :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raffi_wawa, rozumiem stolica? Gdzie jesli mozna wiedziec?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie jesli mozna wiedziec?

No dokładnie to Ciechanów, jakby Cie nadal interesowało to podam Ci dokładny namiar.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to czy uda sie dobrac idealny kolor to o to sie nie martw.. pestka smiley

no własnie mi lakiernik malował tylna klape w sedanie i klapa rózni sie od reszty auta najbardziej widac to z góry jaka jest róznica miedzy klapa a błotnikami, i co teraz mam mu powiedziec ze ma jeszcze raz malowac ??? bo skoro prosta sprawa jest dobór lakieru to znaczy ze olał sprawe i wyszło jak wyszło !!! co wy na to ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie że reklamowac i mowic żeby jeszcze raz malował, takie partactwo jest nie do przyjęcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli wczesniej Cie nie ostrzegal o mozliwych roznicach i nie mowil tez, ze moze lakier wycierniowac na blotniki to mozesz reklamowac... o ile masz jakis formalny dowod na ta usluge (rachunek) :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...