[B6 AWX] Zmieniarka lub dvd do navi plus, pomoc !!!

Witam posiadam navi (taka jak na zdjeciu) lecz niestety nie mam zmieniarki, ani dvd, wiec pozostaje mi samo radio. Chce sobie kupic zmieniarke albo dvd lecz nie wiem co sie bardziej oplaca i gdzie mozna takie cos zamowic i zamontowac, najlepiej w okolicach tarnowa, krakowa(oczywiscie poza allegro i salonami audi), mam jeszcze jedno pytanie czy ktos wie jakie formaty czyta dvd i czy podczas jazdy mozna cos ogladac czy jest jakas blokada, z gory dzieki pozdrawiam :a4fan:

Witaj! Ja mam podobną nawigację do Ciebie oprócz wejścia na płytkę z nawigacją mam pod ekranem dwa wyjścia na karty SD. Oprócz tego zamontowałem sobie odtwarzacz dvd. Śmiga bez problemu czyta dvd, audio-cd i mp3. Pozdrawiam.

a mam jeszcze pytanko jak wlaczysz zalozmy film w odtwarzaczu dvd to podczas jazdy mozna ogladac czy tylko na postoju ??? :>

Fakt. Zapomniałem o tym napisać moja wina :) Odnośnie odtwarzania filmów, sprawa wygląda następująco.

Filmy jesteś w stanie odtwarzać po wlożeniu kluczyka do stacyjki inaczej dvd nie odpala. Natomiast z tego co słyszałem są zakładane blokady na wyłączanie się filmu podczas gdy prędkość auta przekroczy 5km/h, natomiast jest możliwość zdjęcia tej blokady, wiem bo ja mam zdjętą. Wtedy normalnie śmigasz a pasażer może oglądać film.

Pozdrawiam.

Kolego Mists , mozesz wrzucic foto twojej navi , ja mam Concerta II i sie zastanawiam na co zmienic , ile dales za swoj sprzęcior? cos musiales przerabiac do podlaczenia czy miales juz ori zamonotwane?

Masz zamontowana zmieniarke dvd czy czyta z navi?

[Music] foto postaram sie wrzucic jakos w weekend albo po weekendzie. Na poczatku mialem chorusa ale zmienilem na duza nawigacje Oryginalna Audi. (2000 z montazem) w przypadku zmiany z chorusa na duza nawigacje musisz obnizyc klimatyzacje i zmienic troche deske ale po zalozeniu nic nie widac. Dodatkowo mam zamonotowany odtwarzacz dvd w schowku, ale czyta tez mp3. a na plytke z mapa masz normalnie miejsce w radiu za panelem. Oczywiscie nawigacja ma tez mozliwosc podlaczenia telefonu przez bluetooth, ale musisz bluetootha sobie dokupic ekstra. co do podlaczen to wszystko juz raczej bylo w aucie nie wiele trzeba bylo przerabiac, ale tego dokladnie Ci nie powiem bo nie bawilem sie w to osobiscie. [br]Dopisany: 04 Kwiecień 2008, 16:03 _________________________________________________http://picasaweb.google.pl/mists86/Franek

Udało mi się wcześniej zacząć weekend dlatego przesyłam od razu. Tu są zdjęcia mojego zestawu. Mam nadzieję, że będą pomocne. Pozdrawiam.

kabla nie ma w schowku ani się nie dorabia.

Kupujesz DVD, kupujesz i kabel.

To jeszcze mało.

Musisz mieć tuner TV lub adapter multimedialny

Temat "podwieszony" w warsztacie