Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Filtr powietrza


DejwB5

Rekomendowane odpowiedzi

wiatam

mam pytanie chce sobie wymienic filtr powietrza na wkładke kn ale jeden z kolegów powiedzial mi ze wszystkie te sportowe filtry rozwalaja po jakims czasie przepływomierze a zatem odradził mi załozeni,ale mój kolega ma w octavi taki filtr załozony i juz przejechał około 130 tys kilometrow i nic sie nie dzieje z przpływomierzem.

sory jesli sie powtarzam.jak co to prosze o namiary gdzie moge szukac odpowiedzi na naszym forum.

tak a propo to duzo ciekawych zeczy mozna sie dowiedziec .pozdro OOOO :)

* skoro można się dowiedzieć to takie małe info - nazywaj wątki proszę wątki zgodnie z regulaminem - lukaszr :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam, że nie ma co kombinować, bo efekt może być niewspółmierny do kosztów.

Wkładaj zwykły filtr, a jeżeli chcesz więcej mocy to można to zrobić innymi sposobami - polecam lekturę w odpowiednim dziale :wink4:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oki dzieki za podpowiedz

To tylko moja sugestia - lepiej moc podnieść w inny sposób.

postaram sie juz nie pomieszac niczego

Trochę pobędziesz na forum i poznasz zasady tu panujące więc spokojnie :wink4: :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W silniku TDI nie ma sensu montować stożka. Turbina i tak dmucha tyle ile trzeba, a po co kombinować jak i tak nic nie da taki filtr, a jeśli już to niezauważalnie dla zwykłego użytkownika.

Lepiej kupić zwykły filtr dobrej jakości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W silniku TDI nie ma sensu montować stożka. Turbina i tak dmucha tyle ile trzeba, a po co kombinować jak i tak nic nie da taki filtr, a jeśli już to niezauważalnie dla zwykłego użytkownika.

Lepiej kupić zwykły filtr dobrej jakości.

kolega nie chciał stożka tylko wkładkę w miejsce seryjnego filtru powietrza.

Ja osobiście śmigam na takiej wkładce K&N i mogę powiedzieć że dupohamownia praktycznie nic nie odczuła na plus, na pewno plusem jest lepszy dżwięk. Pamiętaj jednak że takie wkładki w tdi powinno się często myć specjalnym preparatem. Ja myję co ok 5 tyś km--- czysta przyjemność.

Na wkładce tdi przelatał już jakieś 70tyś km - bez najmniejszego problemu z przepływką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...