Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Spalanie 1.9 TDI


biedronek

Rekomendowane odpowiedzi

biedronek zalezy jakiego masz buta. Turbo zyje - turbo pije! :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem tak silnik AFN po miscie jak kupilem to palila okolo 5,7 do 6,0 teraz jak juz jej tak nie oszczedzam i jezdze dosc dynamicznie to 6,5 musi zjesc i nikt nie powie ze pali 4,5l to nie realne ale nawet 1,6benz spali 10l po miescie i to lekka reka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem tak silnik AFN po miscie jak kupilem to palila okolo 5,7 do 6,0 teraz jak juz jej tak nie oszczedzam i jezdze dosc dynamicznie to 6,5 musi zjesc i nikt nie powie ze pali 4,5l to nie realne ale nawet 1,6benz spali 10l po miescie i to lekka reka

racja moj ciagnie 6-7l zalezy ,jest teraz cieplej to spalanie spada ale swoje musi wziasc wiec te 4,5-5 to tylko dluga trasa ja na odcinku 1000km 5 osob,zszedlem do 4,3l :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.9 moga byc 75-90-110-115(km) i spalaniem moga trosze sie roznic np. wersja 110 a wersja 115km wersje na pompowtryskach niestety ale troszke wiecej pala nawet do litra wiecej przy takiej samej jezdzie jak 110KM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokladnie, historie o 4-5ltr w miescie sa bajkami, chyba ze ktos udoskonala psj...

ja mam 90tke i bujajac sie tylko w miescie nie schodze po nizej 6,5-7ltr. w trasie mozna zejsc ponizej 6tki, wsztstko zalezy od stylu jazdy, pory roku, rozmiaru opon, itd. tak czy inaczej- tdi spali sporo mniej niz benz. jezeli duzo jezdzisz- postaw na klekota.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, marcin j dał Wam linka do ponad 60 stron na temat spalania diesli.

Po co tutaj kontynuować to samo.

Zamykam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...