Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFM] Problem z automatem w tiptroniku - błąd 18265


HONZIK79

Rekomendowane odpowiedzi

Witam klubowiczów ! Mam problem ze skrzynią biegów w tiptroniku ! Sprawa pojawiła się po tym jak było wymienione pare podzespołów w silniku do poziomu głowicy rozebrany w mak !! po złożeniu silniczek pracuje oki ładnie i cicho ale za to pojawił sie problem ze skrzynia wchodzi w stan awaryjny bez róznicy czy zimny czy gorący traci jakąkolwiek moc niechce jechac ! Byłem na VAG-u pokazało bład 18 265 , prosze o uswiadomienie co to jest za problem bo juz niespie po nocach :wallbash:a chciałbym juz miec autko zrobione na cacy . Z góry dziekuje i pozdrawiam HONZIK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co mi wiadomo to były sprawdzane bezpieczniki bo auto niechciało palić ale powód znaleziony był ,a wina była ze stony dostarczania paliwa , vag pokazał bład na silniku przez co skrzynia wyłapuje bład !!![br]Dopisany: 30 Marzec 2008, 16:24 _________________________________________________Witam kolegów ponownie ! Problem juz rozwiązany bład był spowodowany złym ustawieniem kąta wtrysku i niedopracowane ustawienie pompy ! Po regulacji problem znikł , skrzynia biegów juz funkcjonuje tak jak nalezy -pozdrawiam HONZIK79 :thumbup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...