Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ABC] Ocencie wykres...


micek

Rekomendowane odpowiedzi

A4 TypeR :naughty:

W sumie nie az tak duzo koni mu pouciekalo.. :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wykres mojej kosiarki hehe

Kosiarki to może i tak (tylko nie wiem jakiej), bo raczej nie ABC :)

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8700?przeciez licznik jest do 8tys i to juz nie pisze nawet ze to 8tys...nie wiem ale nie chce mi sie w to wierzyc,to nie silnik wysokoobrotowy typu RS4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może wykresy pomylili :mysli::naughty:

no mi sie tez tak wydaje,bo te Nm to troche niskie jak na V6 ,niutow tyle ile w 1.6 :tongue4: ... moze maja sprzet zrabany , stare wykresy od aut ze zblizona moca i kasuja za hamowanie :polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mam kaganca i ma odciecie ale mniejwiecej na 9000obr/min kto nie chce wierzyc to nie a ten kto ma sobie jaja robic niech lepiej sie nie udziela...potrzebne mi tylko konkretne opdowiedzi...tyle w temacie :)

P.S: jak ktos dojazd opaci to moge udowodnic ze tyle sie wkreca...wszystko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mam kaganca i ma odciecie ale mniejwiecej na 9000obr/min kto nie chce wierzyc to nie a ten kto ma sobie jaja robic niech lepiej sie nie udziela...potrzebne mi tylko konkretne opdowiedzi...tyle w temacie :)

P.S: jak ktos dojazd opaci to moge udowodnic ze tyle sie wkreca...wszystko

kolego nie denrewuj się , chodzi o to że naprawdę cieżko uwierzyć w te 9000 jeśli fabryka daje max 8000

jeśli jednak kręci się do 9k to gratulacje :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakie chcesz konkrety,ze niutow masz mniej niz zwykle 1.6 ? :polew:

micek zobacz to i powiedz czy twoj wykres w ogole ma cos wspolnego z ori wykresem Audi :tongue4:

http://www.audiklub.org/dane/a4/b5/a4_2.6.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt moze i nie za bardzo jest podobny ale obrotow napewno nie przeklamuje...a na marginesie to na forum jest za duzo takich co lubia docinac a ja takich ludzi naprawde nie trawie :evil: :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt moze i nie za bardzo jest podobny ale obrotow napewno nie przeklamuje...a na marginesie to na forum jest za duzo takich co lubia docinac a ja takich ludzi naprawde nie trawie :evil: :th:

jaka masz skale obrotow u siebie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie to, żebym się czepiał .... Ale Micek możesz nagrać telefonem filmik jak ten silnik się wkręca do tych 9tys ?? Jestem ciekaw jak to brzmi...... I dziwne, że jednostka nie wybucha.... Masz jakieś sportowe wałki w tym silniku ?? Bo 2.8 z odcinką przeniesiona na 7200 brzmi jakby miala sie rozleciec :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do 8 tys ale na obrotomierzu nie ma jej zaznaczonej...jak juz jak kupilem to zauwazylem ze jest cos nie tak bo np. na trojce jechalem obrotomierz wyszedl poza skale zatrzymal sie kawalek dalej obrotow jeszcze przez chwile nabierala i pozniej bylo odciecie...[br]Dopisany: 30 Marzec 2008, 13:39 _________________________________________________Gugas nie ma problemu jeszcze dzisiaj filmik wrzuce to zobaczysz i ocenisz co to moze byc... :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:blink: jesli to prawda to ciekawie musi sie tym jezdzic...

tak jak pisal gugas- wrzuc filmik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...