Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ABC] Ocencie wykres...


micek

Rekomendowane odpowiedzi

Co Ty sie tak czepiles tych koni...przed chwila mowiles ze ten wykres nie jest podobny do Audi a teraz bazujesz na nim...pozatym to w d*pie to mam ile ona ma koni...kolega Gugas prosil zebym nagral filmik wiec nagram...a pojechalem tam tylko zeby zobaczyc co jest z tymi obrotami...

P.S: V jest do ostrej jazdy i dlatego sobie kupilem takiego benzyniaka nie diesela dla emerytow zeby wyciskac z niego wszystko.A ile pali czy kiedy sie rozsypie to juz nie moja brocha pozdrawiam hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie czepilem sie tylko jezeli juz bazujemy na nim to odnioslem sie do niego :wallbash: ja dalej twierdze ze cos jest jednak nie tak bo to nie jest silnik wysokoobrotowy... RS4 MTM 535KM przy 8250obrt...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wykres bardzo dziwny, wręcz niewiadygodny.

Akurat ta V6 nie służy do ostrego latania, tylko do sprawnego przemieszczania się, dzięki wysokiemu momentowi w zakresie niskich obrotów. U Ciebie jest praktycznie połowa seryjnych niutków, więc podejrzewam że poruszać się tym jest ciężko. Bardzo ciężko. Na codzień nie jeździmy przecieżmocą, tylko moemtem.

Wg mnie coś w samej jednostce jest porypane bo taki wynik jest niemożliwy jak na tę jednostkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wykres bardzo dziwny, wręcz niewiadygodny.

Akurat ta V6 nie służy do ostrego latania, tylko do sprawnego przemieszczania się, dzięki wysokiemu momentowi w zakresie niskich obrotów. U Ciebie jest praktycznie połowa seryjnych niutków, więc podejrzewam że poruszać się tym jest ciężko. Bardzo ciężko. Na codzień nie jeździmy przecieżmocą, tylko moemtem.

Wg mnie coś w samej jednostce jest porypane bo taki wynik jest niemożliwy jak na tę jednostkę.

wiesz ja tez mam ABC i nie jezdzi mi sie wcale ciezko moze jak bys sie przejechal to bys wiedzial :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to fizycznie niemożliwe aby ABC kręcił się do 9k Rpm. Masz duże przekłamania. Nawet zdjęcie "kagańca" nic by nie dało bo ta jednostka się tak wysoko nie wkręci. Prędzej będzie zaworami pluć. A wykres pożal się boże. Albo obsługa hamowni była jakaś nienormalna, albo hamownia popsuta. Jakbyś miał 130Nm momentu obrotowego to tym autem nie dało by się jeździć, bo podczas wyprzedzania kierowca czułby się jak kierowca autobusu.

Czekamy na filmik. Chce to z ciekawości obejrzeć jak to wygląda na obrotomierzu :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co Ty sie tak czepiles tych koni...przed chwila mowiles ze ten wykres nie jest podobny do Audi a teraz bazujesz na nim...pozatym to w d*pie to mam ile ona ma koni...kolega Gugas prosil zebym nagral filmik wiec nagram...a pojechalem tam tylko zeby zobaczyc co jest z tymi obrotami...

P.S: V jest do ostrej jazdy i dlatego sobie kupilem takiego benzyniaka nie diesela dla emerytow zeby wyciskac z niego wszystko.A ile pali czy kiedy sie rozsypie to juz nie moja brocha pozdrawiam hehe

Stary w jakim świecie ty żyjesz, proponuje przeniesc do dzialu "cos smiesznego" :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i dlatego sobie kupilem takiego benzyniaka nie diesela dla emerytow zeby wyciskac z niego wszystko.

no... po tym wykresie to widać że każdy emeryt Cię dyma...

a klimat w jakim prowadzisz ten wątek jest tak tragiczny że wcale mnie nie dziwi że osoby które mają dużą wiedzę się tutaj nie udzielają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i dlatego sobie kupilem takiego benzyniaka nie diesela dla emerytow zeby wyciskac z niego wszystko.

no... po tym wykresie to widać że każdy emeryt Cię dyma...

a klimat w jakim prowadzisz ten wątek jest tak tragiczny że wcale mnie nie dziwi że osoby które mają dużą wiedzę się tutaj nie udzielają...

Trzeniu nie wiem czemu obrażasz tych co się już udzielili :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale bryndza..\\

jak będziesz miał filmik to pisz do mnie na PW to otworzę temat...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sosna22222 napisał:

wiesz ja tez mam ABC i nie jezdzi mi sie wcale ciezko moze jak bys sie przejechal to bys wiedzial

Jakbyś czytał ze zrozumieniem, to doczytałbyś, że mówiłem o aucie z którego jest wykres. Poza tym latałem AAH przez 5 latek i takie 2.6 nie robi wrażenia.

Obrotek, faktycznie mozę być zrypany...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sosna22222 napisał:

wiesz ja tez mam ABC i nie jezdzi mi sie wcale ciezko moze jak bys sie przejechal to bys wiedzial

Jakbyś czytał ze zrozumieniem, to doczytałbyś, że mówiłem o aucie z którego jest wykres. Poza tym latałem AAH przez 5 latek i takie 2.6 nie robi wrażenia.

Obrotek, faktycznie mozę być zrypany...

moze ty stary lepiej zacznij czytac ze zrozumieniem wykres dotyczy silnika 2.6 abc i napewno nie uwazam ze jezdzi sie nim ciezko tak jak wczesniej napisales

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale bryndza..\\

jak będziesz miał filmik to pisz do mnie na PW to otworzę temat...

[br]Dopisany: 31 Marzec 2008, 02:10 _________________________________________________wklejam filmik tej kosiarki....

http://www.wrzuta.pl/film/gTr0rlVPrI/a4_2.6_v6_obrotomierz

cos mi sie widzi zwalony obrotomierz :naughty:

HEhe , auto wyje a po chwili rusza obrotomierz. a póżniej spada do 1500 0br, cos skopane ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sosna22222 -> na prawdę jesteś taki nie kumaty, czy tylko się zgrywasz. Przecież te konkretne auto ma tylko 134Nm, wiec jeździ na pewno kiepsko. Seria to 220Nm - kolosalna różnica.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cos mi sie widzi zwalony obrotomierz

albo zegar zakodowany na 4 cyl. dlatego na wolnych stoi na 1100...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cos mi sie widzi zwalony obrotomierz

albo zegar zakodowany na 4 cyl. dlatego na wolnych stoi na 1100...

tez mnie sie tak wydaje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcę zaznaczyc ze jak przerobilem filmik to nie zgral mi sie dzwiek z obrazem...postaram sie dzisiaj zrobic filmik w czasie jazdy i to bedzie jeszcze ciekawsze bo obrotomierz stoi a ona dalej sie wkreca na kazdym biegu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale stary nie musisz juz robić filmików. Masz napisane jasno na białym ,że obrotomierz jest uszkodzony lub źle zakodowany. Jedź z tym jakiegos zakladu z Vagiem.

Tyle w tym smiesznym temacie.

Jak naprawiasz napisz do mnie. Otworzę aby potwierdzić diagnozę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...