Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SMART TV Samsung


Rekomendowane odpowiedzi

seria 6 ma aktywne 3D? czyli dodatkowe 1000zł na okulary dla rodzinki :thumbdown:

Tak aktywne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cholerka, w Saturnie zrobili promocję 46D6500 za 3996zł i wbili mi ćwieka :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cholerka, w Saturnie zrobili promocję 46D6500 za 3996zł i wbili mi ćwieka :mysli:

no dobra cena i pewnie okulary dodają
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nigdzie nie piszą o tym :thumbdown: chodź w specyfikacji na stronie producenta pisze, że jedna para powinna być w zestawie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nigdzie nie piszą o tym :thumbdown: chodź w specyfikacji na stronie producenta pisze, że jedna para powinna być w zestawie

w zestawie to na pewno jest w standardzie ale powinni jeszcze dorzucać ze 2 pary
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie na ich stronie napisane jest: "Załączone wyposażenie: Pilot, Baterie do pilota, Kabel zasilający" W weekend nie dam rady podskoczyć do saturna ale chyba go zarezerwuję bo coś czuję, że pewnie rzucą z 10szt na każdy market jak to nie raz było

Edit: Możesz mi napisać jaki model okularów dostałeś do TV? Za 4200 znalazłem ofertę z 2 parami okularów więc jak w saturnie nie ma ich w ogóle to może będzie bardziej opłacało się kupić w tej drugiej lokalizacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym TV 46D6500 napewno są 3 sztuki okularów, kupowałem go w RTV i była tam Pani z Samsunga (nakrecała klientów) powiedział ze teraz Samsung pisze na opakowaniach ile ma byc sztuk okularków. I miała rację, na kartce z wystawionym TV było napisane ze jest jedna sztuka , a na opakowaniu ze 3 :naughty:

model okularów Samsung SSG-3050GB :hi:

Sorki moja pomyłka :wallbash: teraz lukłem, miałem na mysli model TV 6750

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edit: Możesz mi napisać jaki model okularów dostałeś do TV? Za 4200 znalazłem ofertę z 2 parami okularów więc jak w saturnie nie ma ich w ogóle to może będzie bardziej opłacało się kupić w tej drugiej lokalizacji.

będą na pewno ... ja mam SSG 3100GB, dostałem 2 pary do TV 40"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i kupiłem 46d6500 w Saturnie, ostatnią promocyjną sztukę w Polsce :evil: za 3996zł z dwoma parami okularów; jutro składam sprzęt i testuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem ostatnio ten telewizor, bajery ma fajne ale podstawa i kamerka wygląda nieciekawie .

mam d8000 i uważam że wygląda lepiej od tego modelu, kwestia gustów kto co lubi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...