Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] chip AFN-a w VTECH Kraków


Marcin P

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Zamierzam podnieść moc swojego AFN na tradycyjne 135 KM i 300NM momentu - pewnei każdy napisze że najlepiej u Rogala ale nie mam czasu za bardzo na taką wycieczke - o VTECH-u w Krakowie słyszałem że są ok - rozmawialem z nimi i cena odpowiada, do tego FVAT a samochód uzywam do firmy więc VAT odchodzi, koszty rozlicze w kilometrowce i suma sumarum przeróbka niecałe 800 zł :>w cenie oczywiście 2 pomiary na hamowni - przed i po- pytanie robił ktoś swoje cztery kółka w tym VTECHU? co myślicie? i pytanie czy diagnoza przed operacją wykrywa jakiekolwiek ewentualne problemy z turbiną itp?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki - czytałem ten temat wcześniej ale jakoś ominąlem najważniejsze strony - z VTECHU więc się wyleczyłem - kumpel robił u goscia w Krakowie ale nei mam pojęcia u kogo - dał mi się przejechac - no za***ista różnica a silnik ma ten sam dokladnie - spalanie miodzio i elastyczność extra - wiem tylko że auto hamowi nie widziało ale podobno gosc jest pewny i sprawdzony - spróbuje się czegoś więcej dowiedzieć i zobaczymy - wiem tylko że okolice ulicy Kobierzyńskiej chyba - może ktoś się orientuje o kogo chodzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...