Skocz do zawartości
IGNOROWANY

immobilizer


Gość pavko

Rekomendowane odpowiedzi

Następny kłopot z moim autem to immobilizer. Co jakiś czas po uruchomieniu kontrolka immo nie gaśnie tylko zaczyna migać i wtedy auto gaśnie. Trzeba próbować aż zaskoczy. To podobno częsty defekt tego modelu ale nie wiem jak sobie z tym poradzić. Boję się że kiedyś całkiem padnie i nieuruchomię samochodu. Czy ktoś miał taką usterkę? Czy w Lublinie lub okolicy jest jakiś spec od tych spraw bo u mnie nikt do tego nie chce podejść. Ostatnio byłem na VAGu i pokazało jakiś błąd immobilizera, gościu go wyłączył i przez kilka dni było spoko, ale teraz znów problem powrócił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie dzialo sie to samo tylko ze na kluczyku dorabianym jak narazie zmienilem na orginal i jest ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Lublinie to proponowałbym uderzyć na ul.Pogodną.Tam jest hotel Polonia i zaraz za hotelem jest wjazd na parking.Wjeżdzasz na parking i jedziesz do końca i po lewej stronie ostatnie drzwi.Numer telefonu to 501 222 522.Najlepiej wcześniej zadzwonić i się umówić bo czasami trzeba czekać ponad tydzień :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam to raczej bym sie nie brał za naprawę bo jestem zielony jak trawa na wiosnę dlatego muszę szukać pomocy. Ile to może kosztować bo nie wiem czy mnie teraz na to stać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niewiadomo co jest popsute,trzeba diagnozowac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam!panowie ja mam też ten sam problem z immo!2.6 v6 1995r!miga kontrolka immo i nie moge odpalić!za 5 razem zalapie a czasami za pierwszym!jak ktoś wie jak usunąć tą usterke najlepiej samemu!i od czego zaczać?pozdrawiam!!!! :smile:

witaj kolego jari ale chyba regulamin zapomniales przczytac najpierw :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze ze koledze to sie dzialy myla :roll:

a teraz mala instrukcja do szukaczki klikasz http://www.a4-klub.fg.pl/forum/search.php

wpisujesz "książka" no i juz wiesz gdzie jest :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...