Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADP] Brak pływaka w zbiorniku paliwa?


FAzI_Jno

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie. 3 dni temu stałem się "szczęśliwym" posiadaczem A4. Oczywicie autko nie jest nowe, ma kilka wad.Na wstepie zaczelem od ciaglego swiecenia rezerwy.Odkrecilem klapke w bagazniku i okazalo sie ze plywaka nie ma.Jest cos w rodzaju plastikowego kosza a w srodku pompka (zamiennik).Czy istnieje mozliwosc ze plywak "spadl"? Czy poprostu jest juz cos kombinowane?

Druga sprawa: nie pokazuje temperatury silnika.Wskazowka caly czas jest na dole.Czy moze to byc wina czujnika? Pozdrawiam i prosze o wasze rady.

* nazywaj proszę, wątki precyzyjniej ( temat poprawiony) [Musashi]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do temperatury to może być wina czujnika lub masz padnięty termostat

Albo licznik jest uszkodzony....podjedź najpierw do elektryka,niech Ci sprawdzi,czy jest napięcie na wszystkich pinach.

albo uszkodzone przewody laczace.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie jest podobnie z miernikami temperatury. Praktycznie przez cały czas są klapnięte. Znajomy mechanik powiedział mi, żebym rano zaraz po odpaleniu samochodu sprawdził, czy nagrzewa się odpływ płynu chłodzącego prowadzący na chłodnicę, czy na mały obieg, pozwoli to wyeliminować awarię termostatu. Jeśli od razu nagrzewa się odpływ na chłodnicę to znaczy że jest walnięty termostat. W moim przypadku wydaje mi się, że może to być coś z licznikiem. Od czasu do czasu wskazówki mierników temperatury się podnoszą, ale max do 75 stopni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...