Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] LEDy w reflektorach przednich - przeróbka


Darkoz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Ponizej chcialbym zaprezentowac wam arcydzielo goscia z Hiszpanii.. Jesli chodzi o moje gusta to w tym przypadku pojecie "KOX" niewystarcza..

dsc0774bmy9.jpg

Swoja droga.. prosze o dokladne przyjrzenie sie tym LEDOM..

Jak na moje oko wbudowane sa w jeden paseczek - lancuszek a nie tak jak w przypadku pozostalych projektow osobno..

jesli ma ktos dostep do tych cacek.. to prosze o namiary.

Jestem ustawiony z gosciem ktorego polecili mi fachowcy z Legnicy i szczerze mowiac podczas rozmowy telefonicznej zaskoczyl mnie znajomosciom tematu..

juz teraz szykuje projekt na podstawie ktorego dokonamy przerobki lamp w moim b7.

Mysle ze jest to dobra alternatywa do modu ktory wykonal Ba$ior.. bez malowania zderzakow.. bez szpachli.. bez wlotow.. hymm no zobaczymy :mysli:

dsc0766bch7.jpg

dsc0764bix6.jpg

dsc0778qh3.jpg

dsc0767brv9.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten mod kolesi z Hiszpanii był już pokazywany w jakimś wątku Ba$iora. Było też całe fotostory jak goście rozklejali reflektor i wklejali pasek do środka. Mi się nie podoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Efekt jest kiepski, bo tych diod tam jak mrufkuf...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja w takim razie za duzo napatrzylem sie na R8 W12 TDI.. bo ledy montowane w tym Concepcie do zludzenia przypominaja mi te od Hiszpanow..

012.jpg

Kwestia gustu.. ale zobaczymy

051.jpg

036.jpg

Dzieki za komenty i Tobie ykk za pomoc w odszukaniu linka ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu tez nie wyglada to tak fajnie jak w B8, ale ulozenie ledow nie jest juz tak koslawe jak w tej B7 :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kiedyś porównywałem (ale tylko na zdjęciach) światła z B8 do tych z B7 i specjalnie kształtem się nie różnią. Ciekawe jak jest w rzeczywistości. Może by jakaś przekładka podeszła :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

A ba$iorowi nie podziekujesz ?? :tongue4:

Te didoy sa ok...ale jak sie jakas przepali to trzeba rozklejać reflektory !! więc dla mnie juz odpada ten mod. Moje diody są super a szpachle,kratki itp. to juz kwestja fantazji jak nie chcesz to możesz je na sile wcisnąć w wyciente (Boschem) otwory i tez będzie swiecic.

Mozna pomyslec nad adaptacją całych wkładów reflektorów z B8 lub R8 ale to juz inna bajka... :evil:

Ja obecnie walcze z tylnimi diodami :wink4: bo kazdego dnia (7:00) widze A6 i jej piekne tylnie lampy LED... :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:notworthy: Jasne.. przepraszam za pominiecie.. dzieki Ba$ior :notworthy:

Mozliwosci jest wiele.. na jutro jestem ustawiony z tym fachowcem.. wiec juz niebawem wszystko sie wyjasni.. mam nadzieje ze niezawiode sie na jego kompetencji.. :mysli:

swoja droga.. w takim razie jak ten problem.. wymiany ledow.. w nowych audi zostal rozwiazany.. orientuje sie ktos moze ?

2070813.004.1M.jpg[br]Dopisany: 01 Kwiecień 2008, 00:46 _________________________________________________Po rozmowach z tym fachowcem od lamp doszedlem do wniosku ze jednak nie warto zakladac badziewia poniewaz niewiadomo jak to.. co to.. i z czym to.. troche bez sensu popsuc lampy..

czekam na diody od nowych audiczek i pomysle nad adaptacja..

no i ewentualnie zostaly diody od S6.. pomyslimy.. zobaczymy

Jedno jest pewne w poniedzialek daje swoje lampy na wymiane ori pomaranczowych dekielkow na biale od mercedesa CLK i wyciagniecie chromowanych obwodek otaczajacych lampe

1.jpg

http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t25257.0.html;highlight=r8

Z niecierpliwoscia czekam rowniez na diody i rezystorki

IMG_6077.JPG?imgmax=720

http://www.a4-klub.pl/smf/grupowy_zakup_ledow_postojowych_streszczamy_sie-t26230.0.html

ale rozmawialem z Pozkiem i nalezy jeszcze chwile sie wstrzymac.. niestety nie mozna miec wszystkiego naraz ;) mimo to warto i sadze ze efekt koncowy bedzie zadowalajacy :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Podsumowując Twojego posta wymieniesz w przednich reflektorach:

- zarowke zwyklan na LED + rezystory (prosze o fotke zarowek i rezystora lub link),

- chromowane obwodki reflektorow (bi-xenonow),

- malowanie wkladow na czarno,

- wymiana "pomaranczy" na baily kierunek od BENZA,

Ja osobiscie polecam wstawienie ORI bialego kierunku od modeli AUDI A4 ktore fabrycznie juz maja taki kierunekl ub wyjac "pomarancze" i wstawic srebrna zarowke., bo ten od CLK jakis taki dziwny...

A tak prezentuje sie lampa bez pomaranczy ze srebrna (chromowana) zarowka.

2308267447a365c86f6cbci6.jpg

Czekam na efekty pracy :th:

Ja rozwazam kilka opcij ale poczekam na wasze projekty :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.a4-klub.pl/smf/b7_20_tdi-t27440.0.html

Sprawdzcie sobie link powyzej.. to jest dokladnie to samo co zrobil DODN w swojej B7 ..

1. Wywalam chromy - odblaski wokolo lampy.. ale zostawiam te przy ksenonach..

2. Pozbywam sie pomaranczowego kierunku.. z tym ze ja wymieniam na ten od CLK.. wiem ze jest dziwny.. chociaz mam nadzieje ze na zywo lepiej bedzie to wygladac.. jesli nie to zawsze jest opcja z chromowana zarowka.

3. Polerowanie tego czarnego plastiku.. bez malowania.. wystarczy papierem sciernym 2000 przejechac delikatnie ta cala pwierzchnie i podobno plasticzek ciemnieje.. (zobaczymy co z tego wyjdzie.. to jest patent tego goscia od lamp wiec moze bedzie git) .. wszystko wyjdzie w praniu.

4. Wymiana postojowek na led plus rezystorki.. mysle ze jeszcze mozna sie dopisac do listy chetnych.. link widnieje pod zdjeciem powyzej..

adaho mysle ze z lampami w b6 da rade zrobic to samo zreszta patrz dwa posty powyzej.. ja nie widze tam zadnych chromow.. oprocz tych przy ksenonach i wyglada :kox: :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

adaho[/b] mysle ze z lampami w b6 da rade zrobic to samo zreszta patrz dwa posty powyzej.. ja nie widze tam zadnych chromow.. oprocz tych przy ksenonach i wyglada

tak ale tam są tylko postojówki - ja wolałbym taką listwę z LED :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to musisz gadac z guardianem.. on zamontowal sobie cos takiego.. [br]Dopisany: 03 Kwiecień 2008, 14:08 _________________________________________________swoja droga ja tez chce taka.. jesli ktos ma linki do listwy led to ja bylbym wdzieczny.. [br]Dopisany: 03 Kwiecień 2008, 14:10 _________________________________________________oczywiscie chodzi mi o allegro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie ze sa ciemne.. :th:

Ale z tymi ringami to juz przesada.. :polew::wallbash:

Najlepsze by byly ori z wymalowanym wkladem.. :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...