Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] LEDy w reflektorach przednich - przeróbka


Darkoz

Rekomendowane odpowiedzi

No ringi to juz dawno z mody wyszły zreszta dla mnie to nigdy nie była rewelacja :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Moja niunia juz po zabiegu ;) wymienilem jej te pomaranczowe kierunki na te od CLK i wbrew moim obawom.. wygladaja super... oprocz tego wyrzucilem chromy i pomalowalem wklad na czarno.. Efekt nieziemski.. wygladaja tak jak te lampy DEPO na zdjeciach powyzej (oczywiscie oprocz kierunkow) ..

Dzisiaj caly dzien leje na dworze.. wiec popstrykam foty jak tylko slonce wyjdzie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A biały keruneczek od Benza z jakiego źródła ??
Moj mechanik posiadal na stanie.. skupuje rozbite lampy i wykorzystuje do adaptacji.. taki fach :kox:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak zapowiadalem.. fotki do oceny..

d5471472d5b079b6.jpg

0aae5583f0a4178d.jpg

ed40017e2dc75408.jpg

[br]Dopisany: 08 Kwiecień 2008, 16:30 _________________________________________________ba$ior.. jednak bez malowania sie nie obeszlo ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyszło swietnie , rozkleiłes lampe w piekarniku ??? czy opalarką????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odradzam piekarnikow .. mikrofalowek.. itp haha.. chrom splywa i matowieja lampy.. latwo mozna przesadzic.. a opalarka mozna zrobic to o wiele dokladniej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Darkoz respekt.. :notworthy: :notworthy: :notworthy::slina: :slina: :slina:

Cos pieknego.. :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Fajnie wyszło :th:

Prosze zrób fotki z lekkiego dystansu i nie z góry tylko z widoku kierowcy mijającego Ciebie na ulicy przy 15 km/h.

Jakoś nie czuje mocy w tym białym "BENZowym" kierunku - może inne foto zmieni moją niemoc...

Raz jeszcze ReSpEkT :notworthy: ładnie to wygląda z Audi A4 w srebrnym kolorze :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ba$ior.. wydaje mi sie ze nie jest tak zle z tym kierunkiem.. jest elegancko.. oczywiscie nie ma jak to ori audi.. mam pytanko co do twojego grilla.. ty kupiles sobie juz czarny czy malowales jakos..?? jesli kupilbym ten ktory poleciles mi wczesniej to nie wiesz czy ewentulanie dalby sie zmienic poprostu sama obwodke??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ba$ior.. wydaje mi sie ze nie jest tak zle z tym kierunkiem.. jest elegancko.. oczywiscie nie ma jak to ori audi.. mam pytanko co do twojego grilla.. ty kupiles sobie juz czarny czy malowales jakos..?? jesli kupilbym ten ktory poleciles mi wczesniej to nie wiesz czy ewentulanie dalby sie zmienic poprostu sama obwodke??

Ja pomalowałem pod kolor auta srebrna obwódke i cały grill (plastry miodu).

Pomaluj pod kolor obwódke grilla (mały koszt) i będzie KOX :th:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem o co chodzi.. tylko ze ja juz mam ta obwodke w kolorze czarnym.. chodzi mi o to tylko czy da rade wymontowac ta obwodke i zalozyc do tej od rs4.. haha.. tak sobie to wykabinowalem ;) . . mialbym na zmiane ewentulanie dwie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle, ze na 100% da sie przelozyc plastry miodu z RSa do Twojej obecnej czarnej ramki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...