Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Skrzypiący fotel z poduszką - jak wymontowaą, aby później uruchomić radio


joho

Rekomendowane odpowiedzi

witam

mam problem z fotelem kierowcy, ktory skrzypi (szukalem na forum ), i psiakalem wszedzie, niestety niewiele to dało.

chcialem wyjac fotel i wtedy od spodu wszystko wypsikać, natomiast ku mojemu zaskoczeniu fotel posiada poduszke powietrzna o ktorej nie wiedzialem wczesnniej.

i teraz pytanie jak wymontowa fotel z poduszką. wystarczy ze odepnę akumulator i kable spod fotela?

jesli tak, to rodzi sie mi nastepny problem, otóż samochod kupilem 2 msc temu w niemczech, samochod posiada radio-cd audi concert ze zmieniarka cd, hm, tyle ze nie mam kodu do niego, mam wszystkie papiery, insturkcje po niemiecki, ale sam kod zostal wyciety. nigdy nie odlaczalem akumulatora w tym samochodzie, i boje sie ze gdy bede chcial wymontowac fotel i odlacza akumulator to pozniej radio sie nie wlaczy?

moze ktos zna recepte na moje bolączki?

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kostka jest pod fotelem od poduszki jak ja rozepniesz to nie musisz aku wylaczac i fotel mozesz demontowac :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jestem kompletnym swierzakiem nie wiem czy dobrze robie , :> :ale pociagne temat w tym poscie. Ja mam podobny problem ,ale tylko z radiem. Zastanawiam sie co bedzie z moim radiem,gdy odlacze akumulator ?Nie posiadam kodu....Czy jest na to jakis sposob Pozdrawiam ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podjedz do Aso i podaj vin ustalą Ci kod radia :) a jak nie to dobry servis który naprawia radia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może na radu jest ta karteczka z kodem. Np. u mnie kod był naklejony od góry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...