Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Ikonki komputera pokładowego


bartolomeo

Rekomendowane odpowiedzi

witam, gdzie mogę znaleźć wszystkie ikonki komputera pokładowego i co one oznaczają?

Przy naciśnięciu pedału hamulca zapala się żółta ikonka, ale nie mogę do końca rozszyfrować ponieważ wyświetlacz nie wyświetla wszystkich linii.

Przedstawia ona mniej więcej coś w kółeczku. Nie jest to żadna ikonka z instrukcji obsługi, tylko jakaś inna.

* nazywaj proszę wątki zgodnie z regulaminem forum oraz uzupełnij profil inaczej temat zostanie zamknięty - lukaszr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo że ESP jest wyłaczone :th: to jest trójkąt w kółeczku. :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, gdzie mogę znaleźć wszystkie ikonki komputera pokładowego i co one oznaczają?

Przy naciśnięciu pedału hamulca zapala się żółta ikonka, ale nie mogę do końca rozszyfrować ponieważ wyświetlacz nie wyświetla wszystkich linii.

Przedstawia ona mniej więcej coś w kółeczku. Nie jest to żadna ikonka z instrukcji obsługi, tylko jakaś inna.

Naciśnij na pedał hamulca i sprawdź czy wyświetli się napis OK i wyświetlacz u góry zgaśnie, albo pojawią się informacje z radia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, kto mi pomoże i powie co znaczy ta ikonka?

dsc00498a.jpg

Wcześniej po włączeniu silnika na ekranie pojawiał się na chwilę napis "Brems licht" a potem "OK" (to chyba wynik tego, że w lewej lampie wypadła mi "żaróweczka cofania") Czy to ma coś wspólnego z powyższym obrazkiem? Nigdy wcześniej taka ikonka się nie ukazywała. Jestem zielony, proszę pomóżcie, co ona oznacza?

Pozdrawiam, Adrian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta ikonka pokazuje,ze spalona jest zarowka.Razem z nia pojawia sie napis mowicy od czego ta zarowka jest."Brems licht" to swiatla stopu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam 1Z z FISem i u mnie przy odpalaniu pokazuje zawsze BREMS LICHT czyli światło stopu a jak wcisnę hamulec to pojawia się OK i jest ok :> (układ samodiagnozy widocznie musi mieć sygnał od zadziałania stopu). Ten symbol żaróweczki też mi się pojawił 2 razy i powodem było przepalone żarówki H7 w przednich reflektorach :decayed: W B5 nie pisze co nawaliło tylko jest sam symbol. Podobnie z płynem do spryskiwaczy, za małą ilością płynu chłodniczego - odpowiedni symbol.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...