Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Materac do łóżka - jaki wybrać ?


wiesiekj

Rekomendowane odpowiedzi

witam chce kupic materac do łóżka o wym.2000-1600 i nie wiem kompletnie jaki to ma byc ten materac maże ktos jest w tym temacie zorientowany jaki producent jakie musi miec własciwosci zeby słuzył latami no i jaka jest mniej wiecej cena takiego materaca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry materac o wymiartach , które podałeś to koszt od ok 500,600 zł i w góre

Ps Ale są tematy na forum motoryzacyjnym. :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz taki co przyda Ci się na "stare" lata :naughty: tzn. żeby kręgosłup miał to co powinien mieć to polecam taki który jest tzw. rehabilitacyjny. Każda sprężyna, chyba sprężyna oddzielnie pakowana, dwustronny lato/zima. Solidne wykonanie. Rodzice mieli małe problemy z kręgosłupem i podobno o niebo lepiej sie na nim śpi, wyglądem niby sie nie różni ale jest inaczej wykonany wewnętrznie. Bo te wszystkie po 500-600 zeta to takie tandetne raczej :decayed: Ostro się uginają pod ciężarem. Fakt koszt takiego o którym wspomniałem to ok. 1800-2000 zł. :decayed: Ale lepiej kupić lepszy materac niż jakieś wypasione łóżko. Dobry sen dobry dzień :hi:

W każdym szanującym się sklepie/salonie meblowym powinieneś to kupić. Tylko trzeba im powiedzieć że chodzi o te lepsze... bo oni zazwyczaj proponują te tandetne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ps Ale są tematy na forum motoryzacyjnym. :gwizdanie:

I od takich pytan jest wlasnie ten dzial.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.seart.pl/ kupiłem niedawno w tej firmie materac (160x200) z łóżkiem, przywózka pod drzwi. polecam firmę duży wybór materacy i potrafią doradzić. sam polecałbym ci materac tzw. kieszeniowy gdzie każda sprężyna ma swoją kieszeń. dwie powłoki lato i zima. i tak naprawdę powinien być twardy możesz dodatkowo zamówić z wyłożeniem z włókien kokosowych. myślę ze dobry materac kupisz do 1000 pln. nie ma sensu brać czegoś na tzw lata (przynajmniej ja tak uważam) bo za parę lat może ci się zmienić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam IKEA mam i sobie chwalę

tez ostatnio tam kupowałem .... 160/200 sprezynowy + cos tam ... koszt ~ 1200 zł [czy jakos tak]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja polecam materace Janpol.. kosztowal 750.. jest solidnie wykonany.. kubelkowy - czyli kazda sprezyna w osobnej kieszonce.. posiada kilka stref.. i podzial na lato zima.. uchwyty.. wszystko co potrzeba..

aha no i szczerze mowiac jest twardy.. ale takie bylo zamierzenie tylko teraz troche ciezko jest sie przyzwyczaic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam IKEA , mam i nie narzekam , do 1000 pln to juz bedziesz zadowolony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypisuję Ci tutaj dobre, czyli zarazem mogące być drogimi, materace.

  • Koło
  • Sembella.pl
  • materace.pl (relaks - materace kieszonkowe)
  • Janpol

Stron szukaj w Google, dalej znajdziesz to co Ci odpowiada, cenę, wymiar i regionalnego przedstawiciela.

Pzdr!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...