Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Problem z kierunkowskazami


Qter

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chodzi o to ze obojetnie czy wlacze lewy czy prawy kierunek migają oba... Zaczelo sie to dzisiaj a moze to byc od tego ze testowalem seryjny alarm czy dziala i tak jak wczesniej wlaczając go tylko slyszalem glos klaksona i nic poza tym teraz mi migną takze kierunki. Prosze o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zacznij od tego co robiłeś przed awarią jeśli bawiłeś się alarmem to tam zacznij szukać przyczyny może coś źle podłączyłeś, ps opisz problem dokładniej wtedy pomożemy więcej :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie chodzi o to ze nic takiego nie robilem, poprostu chcialem zobaczyc czy ten alarm wogole dziala bo bujalem samochodem, lapalem za klamki itd i to nic nie dawalo, wiec poprosilem kolege zeby wsiadl do srodka, poczekalismy az alarm sie "uzbroil" no i wtedy chcial wyjsc i sie wlaczyl alarm. To wszystko co tamtego dnia robilem z samochodem. Wieczorem przyszedlem i otwierajac samochod na pilota poraz pierwszy zapalily mi sie kierunki bo wczesniej tylko bylo slychac ze sie otwiera central. Wsiadlem i pojechalem, na pierwszym skrzyzowaniu wlaczylem kierunek w lewo i patrze a na desce pokazuje ze palą sie oba:/ ale nie zwracalem na to uwagi, podjechalem pod dom i wtedy sprawdzilem i faktycznie obojetnie czy wlacze lewy czy prawy palą sie oba... Wlacznik jest dobry po pozycyjne sie normalnie zmieniaja... jezeli macie jakies pomysly to z gory dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

albo cos z alarmem lub z przerywaczem od kierunkow albo wlacznikiem przy kierownicy, jak masz mozliwosc to podmien przerywacz od kierunkow na poczatek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moje zdanie jest takie dobrze znaleźć przyczyne usterki bo jeśli kiedyś bedziesz skręcał w lewo a problem znwou powróci zapalą ci się awaryjne ktoś z tyłu widząc twoje awaryjne zacznie cie mijać i stłuczka mój znajomy miał identyczną sytuację musiał zapłacic za naprawe kierunkowskazów i naprawe poodzieranych drzwi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...