Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Tylne kanapy - różnice


nicpek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

szukam Avanta jak w temacie, z kanapą z potrójnymi pasami trzypunktowymi w Gorzowie (bliskich okolicach) do spokojnego oglądnięcia różnic pomiędzy wspomnianą kanapą a moją w Avancie B5 '96r. Jakby ktoś za zgrzewkę piwa (na spółkę :cool:) miał czas i ochotę porównać będę dźwięczny.. :wink4:

pzdr

Rafał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli chodzi ci o montaz kanapy poliftowej w avancie do przedlifta

To wejdzie spokojnie/ jedyna roznica jest taka ze srodek kanapy poliftowej jest troche nizej poniewaz chowa sie tam zaglowek

i jest troche inny podlokietnik

_________________________________________________

a jednak sie mylilem ... jest inne mocowanie :P co mozna przeczytac w ponizszych postach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli szukasz roznicy pomiedzy nimi to:

Roznica jest w gornych mocowaniach - zapiecia oparcia w 1996 sa zapinane na ucho z drutu (opusc oparcie zobaczysz o co chodzi), a te po lifcie 1999 sa na trzpien.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Roznica jest w gornych mocowaniach - zapiecia oparcia w 1996 sa zapinane na ucho z drutu (opusc oparcie zobaczysz o co chodzi), a te po lifcie 1999 sa na trzpien.

no i właśnie. Jakie to stwarza problemy dla mnie? Da się coś z tym zrobić? Może ktoś próbował? Muszę założyć taką kanapę do siebie z racji środkowego pasa 3-punktowego, a takowe kanapy (z tym pasem) chyba nie istniały przed pierwszym liftem, prawda?

pzdr

Rafał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde to muszę zobaczyć jak jest u mnie w `98, bo 3-punktowy pas mam

zamienimy się kanapami..? :wink4:

a tak poważnie, pewnie spawanie odpowiednich uchwytów nie wchodzi w grę.. chociaż.. :gwizdanie:

tak czy inaczej, zakładam że nie powinno być problemu albo z dorobieniem odpowiednich trzpieni spawanych do karoserii (mam wujka, który w swoim garażu obsługuje większość gorzowskich dealerów jeśli chodzi o dorabianie cudów :naughty:), albo z wyrezaniem z innego nowszego avanta po unfall'u. Czy spawanie czy przykręcanie, bo może dojście jakieś jest.

dalej pozostaje temat pomacania na żywo takiego uchwytu i kanapy..

pzdr

Rafał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczę czy mam u siebie taki pas :)

Powiem szczerze, ze nawet nie zwracałem uwagi na to.

Jak będzie to podskoczysz do Sulecina i popatrzysz "na żywca"

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczę czy mam u siebie taki pas :)

Powiem szczerze, ze nawet nie zwracałem uwagi na to.

Jak będzie to podskoczysz do Sulecina i popatrzysz "na żywca"

pozdrawiam

super :)

czekam na info,

pzdr

Rafał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mocowanie/zamki sa inne ale ten trzpiń przykręcany jest wiec nic nie trzeba spawać ale rozważyć sprawę mocowania.

Nie wiem jak to było wcześniej ale poliftowe oparcie ma czujniki i kabelek wyprowadzony zoparcia. Po za tym co już napisano to mocowanie pionowej rolety jest inne.

Po co ci 3-y punktowy pas na środku fotelik chcesz ta wozić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczę czy mam u siebie taki pas :)

Powiem szczerze, ze nawet nie zwracałem uwagi na to.

Jak będzie to podskoczysz do Sulecina i popatrzysz "na żywca"

pozdrawiam

super :)

czekam na info,

pzdr

Rafał

Sprawdzone :)

Mam 3x3 możesz podjechać

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludziska, zastanówcie się czy to jest wątek o szukaniu auta, czy wątek o kanapie.

Raczej to drugie więc przenoszę to do Działu Wnętrze i zmieniam nazwę wątku.

nicpek załóż proszę oddzielny wątek o poszukiwaniach auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludziska, zastanówcie się czy to jest wątek o szukaniu auta, czy wątek o kanapie.

Raczej to drugie więc przenoszę to do Działu Wnętrze i zmieniam nazwę wątku.

nicpek załóż proszę oddzielny wątek o poszukiwaniach auta.

zaczynam dopiero współpracę na tym forum z racji zakupienia A4 Avant, ale już zaczyna mnie śmieszyć Wasza zabawa z przenoszeniem wątków. W pierwszym poście (polecam uwadze i przeczytaniu ze zrozumieniem) napisałem że szukam Avanta cytuję: "do spokojnego oglądnięcia różnic pomiędzy wspomnianą kanapą a moją w Avancie B5 '96r.". Zanim zajrzałem do mojego posta po raz pierwszy, już został wywalony z Wnętrz do Na każdy temat. Teraz kiedy ku mojej uciesze wątek zaczął przybierać konkretny obrót i treściwą rozmowę, kolejny Wspaniały przenosi ponownie do Wnętrz.. Chłopaki! Zamysł wątku się nie zmienił i dziękuje części rozmówców, że 'załapali' o co chodzi.. To taka mała dygresja..

Co do nowego wątku o szukaniu auta - to ja auto własne już mam, a i kolega jacekm - posiadacz avanta z interesującymi mnie pasami w tylnej kanapie, zaproponował odwiedziny u siebie, z których skorzystam i dziękuję mu bardzo za zainteresowanie tematem.

Teraz to pewnie dostane co najmniej ostrzeżenie za zwracanie uwagi Najważniejszym. Proszę o zamknięcie wątku, bo co chciałem to wiem, i dziękuję adadur za zainteresowanie - tak, muszę władować tam trzeci fotelik :gwizdanie:, a z jacekm umówię się w tygodniu na oględziny.

pozdrawiam

Rafał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludziska, zastanówcie się czy to jest wątek o szukaniu auta, czy wątek o kanapie.

Raczej to drugie więc przenoszę to do Działu Wnętrze i zmieniam nazwę wątku.

nicpek załóż proszę oddzielny wątek o poszukiwaniach auta.

zaczynam dopiero współpracę na tym forum z racji zakupienia A4 Avant, ale już zaczyna mnie śmieszyć Wasza zabawa z przenoszeniem wątków. W pierwszym poście (polecam uwadze i przeczytaniu ze zrozumieniem) napisałem że szukam Avanta cytuję: "do spokojnego oglądnięcia różnic pomiędzy wspomnianą kanapą a moją w Avancie B5 '96r.". Zanim zajrzałem do mojego posta po raz pierwszy, już został wywalony z Wnętrz do Na każdy temat. Teraz kiedy ku mojej uciesze wątek zaczął przybierać konkretny obrót i treściwą rozmowę, kolejny Wspaniały przenosi ponownie do Wnętrz.. Chłopaki! Zamysł wątku się nie zmienił i dziękuje części rozmówców, że 'załapali' o co chodzi.. To taka mała dygresja..

Zauważyłem :) ale jako, że to nie mój temat to spasowałem

Takie małe OT

Tel. podałem Ci na priva

Zadzwoń, oczywiście nie ma problemu, zrobimy mini-spota lubuskiego :polew:

pozdrawiam

jacekm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...