Skocz do zawartości
IGNOROWANY

1989 Audi Coupe Quattro 20V Turbo


gregory

Rekomendowane odpowiedzi

Gregor musze uścisnąć Ci dłoń w BT :notworthy: :notworthy: :notworthy:[br]Dopisany: 19 Styczeń 2012, 13:24_________________________________________________BTW przyjedziesz nią ??? :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gregor musze uścisnąć Ci dłoń w BT :notworthy: :notworthy: :notworthy:[br]Dopisany: 19 Styczeń 2012, 13:24_________________________________________________BTW przyjedziesz nią ??? :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Moskal, ale nie wiem czy Diman Cię do niej dopuści :gwizdanie:

Ostanio na spocie nie chciał z niej wyjść :decayed: Pół baku paliwa wypalił Gregorowi na postoju ( tak gazował :wink4: )

Gregory - jestem pełen podziwu... :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetny projekt. Chciałbym miec tak odrestaurowanego klasyka. :good: Naprawdę ogrom pracy włożony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pełna profeska, gratuluję przebiegu modów :good: i życzę ukończenia projektu w całości, bo nie wiem co jeszcze chcesz w nim zmodzić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gregor musze uścisnąć Ci dłoń w BT :notworthy: :notworthy: :notworthy:[br]Dopisany: 19 Styczeń 2012, 13:24_________________________________________________BTW przyjedziesz nią ??? :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Ssssie rozumie :good: Żeby był jeszcze śnieg :)

Dzięki. To prawda pracy było bardzo dużo.

Co do coolera to nie specjalnie mi zależy żeby było go widać, a nawet mnie to drażni że aż tak chamsko się świeci spod zderzaka. Jednak aby się zmieścił trza było podciąć zderzak. A żeby miał odpowiedni nawiew wyciąć.

Na pewno następne co zrobię to pomaluję cooler na czarno, potem być może jakiś zderzak szerszy który zamaskował by skutecznie cooler, ale nie popsułby nawiewu.

Fajny byłby zderzak Competition, ale ceny tych zderzaków zabijają. Fajne też byłyby soczewki z przodu, ale podobno cena zabija. I szczerze to tą kasę wolę zainwestować w performance.

Auto nie będzie miało przeznaczenia typowego klasyka, którego się pucuje i jeździ pokazać na zlotach. Jakbym tak chciał to zachowałbym totalny oryginał, bo klasyk liczy się tylko wtedy jak jest 100% oryginalny.

Auto będzie raczej eksploatowane sportowo, do tego je przygotowałem. Po to półosie z S2, większe przeguby itd...

Ale żeby dobrze jeździło i przede wszystkim skręcało lepiej, jeszcze pracy trochę jest i nad tym będę teraz się skupiał i pracował. Nie zamierzam jednak zajeżdżać auta aż padnie, żeby potem postawić je w krzakach(jak co niektórzy robią). Chcę utrzymywać stan dobrej kondycji.

Polerowałem wszystko sam. Od początku nie było w ogóle planu polerowania czegokolwiek. Nie wiem czy jeszcze bym się wpuścił w polerowanie bo dużo z tym roboty. Zaczęło się niewinnie :decayed: liznąłem jeden element mały na próbę żeby zobaczyć z czym się to je, bo nigdy jeszcze nic nie polerowałem, nie wiedziałem jak się to dokładnie robi. No i po liznięciu tego jednego elementu efekt był tak dobry, że apetyt rósł w miarę jedzenia :gwizdanie: No i wyszło jak wyszło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeździłem 3 lata B3 w sedanie i zawsze marzyłem o coupecie jeszcze z tym motorem :slina: :slina: :slina:

Podziwiam i hyle czoła :notworthy: :notworthy: :notworthy: przed ogromem pracy włożonym w to zuto :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

świetny projekt, szkoda tylko dźwięku silnika 2.3 v5 :( te oryginalne fotele recaro na początku byly niesamowite, moze trzeba bylo je skora potraktowac i zachować max oryginalności, no ale miales swoja wizje i ja zrealizowałeś, wielkie poświecenie czasu i funduszy i widać, ze kochasz marke !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mega projekt, jestem pelen podziwu zwlaszcza ze wiekszosc robiles sam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem pełen podziwu, zaangażowanie i godziny spędzone przy aucie godne mega szacunku tym bardziej, że nie szedłeś na łatwiznę :good: :good: :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

świetny projekt, szkoda tylko dźwięku silnika 2.3 v5 :(

Czaki wcześniej siedział silnik wolnossący: 2.0 20V R5 [NM] 160KM/200Nm. Teraz jest 2.2 20VT R5 [AAN] 230KM/350Nm-Seria -->Po chipie ~300KM/400Nm :wink4:

I ten stary i ten nowy silnik to 5 cylindrówki. 2.3 20V to też 5 cylindrowka i różni się jedynie pojemnością. Wszystkie silniki z rodziny R5 mają ten sam dźwięk 5 garów. Baa.., powiedziałbym nawet że R5 z Turbiną ma jeszcze lepszy dźwięk niż wolnossące R5 bo robi znacznie lepsze przepływy. Za niedługo może jakiś filmik wrzucę jak to jeździ i brzmi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

świetny projekt, szkoda tylko dźwięku silnika 2.3 v5

Wolnossące R5 generuje piekny dzwięk a uturbione+poluzowane na kominach jest jeszcze piękniejszy :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5- cylindrów, więcej niż 4, a mniej niż 6, niepowtarzalny dźwięk zwłaszcza powyżej 3000 obrotów . Auta z Tamtych Lat miały coś więcej niż tylko blachę, aluminium, szkło czy gumę. Miały Duszę. Dzisiaj już nie ma takich samochodów. Pełen podziw za ogrom pracy jaki wkładasz w Swoje maleństwo. Audi Coupe było, jest i będzie klasykiem niezależnie od modelu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powtórze to co inni pisali , ale wielki szacun za włożoną pracę się należy :good:

Jaka jest mniej więcej waga auta?? 300KM musi wymiatać :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...