Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Montaż lampek ostrzegawczych w drzwiach


robaq

Rekomendowane odpowiedzi

Gdy zmieniałem głośniki to zdejmowałem tapicerkę z drzwi i przy okazji pooglądałem sobie pod kątem założenia tych światełek (od spodu białe, na boku w miejscu odblasku czerwone), ale niestety wyglądało jakby nie było instalacji. Ciekawi mnie czy jest tak jak piszesz, tzn. że wiązka jest ta sama co w pakiecie oświetlenie, ale szczerze mówiąc wątpię...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie. Jeszcze nie rozkładałem ale jak pisze poprzednik instalacji brak. W audi widocznie oszczędzają na wszystkim nawet na kabelkach.

Widocznie ta wiązka musi występować w wersjach okrojonych bez pewnych odgałęzień.

Wiadomo wszystko można dorobić tak żeby profi wyglądało tylko trzeba mieć chęć żeby się tym pobawić :)

Np zasilanie można wziąść z podświetlenia przycisków od szyb a obudowy kupić ori i jakoś to sklecić.

Dolne podświetlenie jest naprawdę fajne szwagier ma takie cosik w pasku i przydaje się żeby czasem w błoto nie wysiąść.

może się kiedyś tym pobawię :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pewna sugestie co do takich swiatelek,(o ile dobrze zrozumialem ,to chodzi o te male ,czerwone w drzwiach,ktore sie zapalaja przy otwarciu drzwi)ja mam je w standardzie ,ale jesli jest swiatelko w nogach kierowcy i pasazera to mozna podpiac sie do tego,jesli nie ma ,no to jest problem,bo trzeba rownierz zamontowac czujnik otwartych drzwi, :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

domjenick masz zupełną rację. Wyleciało mi z głowy że to tylko przy otwartych drzwiach. Ale czujnik jest w każdych bo przecież światło w srodku się zapala i gasi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie ten temacik przeglądam ale myślę, że jak się weźmie zasilanie z przełączników od podnoszenia szyb to przecież one są podświetlone cały czas i wtedy lampki też by się paliły a to raczej nie oto chodzi. Fajnie byłoby podpiąć się pod lampkę w suficie i zapalałyby się po otwarciu drzwi ale czy to wypali - czy sterownik z pompki wytrzyma jeszcze dodatkowe obciążenie żarówkami??? [br]Dopisany: 10 Kwiecień 2008, 11:25 _________________________________________________Ja spróbuje podpiąć się pod krańcówki w drzwiach przednich, te czarne kabelki pod tapicerką wchodzące do zamka, a właściwie to jak pociągnę kable do lampek to wystarczyłoby je razem podłączyć i podpiąć się pod jedną krańcówkę np z tyłu bo i tak po otwarciu bez znaczenia których drzwi fajnie byłoby jakby się zapaliły wszystkie. Tak chyba jest w bmw coś mi się wydaje. Ale nie wiem jak to wyjdzie. Szkoda, że nie mam oryginalnej instalacji. Może ktoś ma inny patent....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry pomysł kolego. Dzięki, na pewno będę próbował coś z tymi lampkami jak się ociepli bo jak taka pogoda to chyba nikt nie ma natchnienia. Tylko myślę co zrobić w tylnych drzwiach bo tam nie mam szyb w prądzie.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bąkoś

a tylko masę wziąść z krańcówki naughty

zależy czym jest sterowany włącznik w krańcówce + czy - :wink4: , co do lampek to też mam dwie sztuki i czekają na wenę :decayed: z tym że ja chcę je zamontować nad stopami kierowcy i pasażera...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...