Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Problem z automatem w 1.8 20V


kicker81

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj wracajac do domu gdy podjezdzalem pod sama brame skrzynia jakos dziwnie zaczelo redukowac biegi, ta z lekkimi szrpnieciami. Gdy juz sie zatrzymalem na biegu "D" auto zgaslo :confused4: Teraz jest tak gdy wrzucam mu jakis bieg to jakby skrzynia przenosila odrazu za duzy moment na kola i auto gasnie. A przeciez na wrzuconym biegiu i wcisnietym hamulcu powinien trzymac obroty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na czwartek jestem umowiony z mechaniorem wlasnie na VAGa. Przez telefon mowil ze moze byc problem ze sterownikiem skrzyni. Zobaczymy czy wykaze jakies bledy, oby to jakas pier**la byla bo ponoc naprawy automoatow sa koszytowne :confused4:[br]Dopisany: 01 Kwiecień 2008, 16:52 _________________________________________________No i niestety rzecz najgorsza... padla skzynia ;( elektronika zadnego bledu nie pokazuje. Pozostaje zrzucic skrzynie grzebac w srodku. Tragedia. Zna ktos jakis dobry zaklad od automatow????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest wlasnie przesadzone... auto warte niecale 20 tys a koszt naprawy skrzynie siega 6 tys zloty..... :thumbdown: po takiej naprawie to juz trzeba jezdzic autem bo sprzedawac sie nie oplaca.

Mi udalo sie zalatwic mechanika co zrobi mi to po kosztach, moze do 3 tys sie zamknie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...