Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] Jak wymienić uszczelkę drzwi


LordVader

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Czy ktoś może mi opisac jak wymienić uszczelkę w prawych przednich drzwiach :mysli: ?? Może mi ktos przekaże jakies praktyczne wskazówki, czy po wklejeniu uszczelki zamykać drzwi czy zaczekac aż się sklei :kox: i itp, musze ja wymienić bo drażni mój wzrok jak otwieram drzwi od pasażera :decayed:

pozdro

* nazywaj wątki zgodnie z regulaminem (temat poprawiony) [Musashi]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opisz lepiej którą uszczelkę chcesz wymienić, to może ci jakoś damy radę pomóc. :chytry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adecneo masz rację :gupek2: mało precyzyjny byłem. Chodzi mi o uszczelkę która jest w progu i obrysowuje drzwi i styka się z uszczelka przyklejoną do drzwi. Po prostu wewnętrzna uszczelka drzwi umiejscowiona w kabinie, uff :tonguemad: mam nadzieję, że jakos to wyjaśniłem albo jeszcze bardziej zamotałem :gwizdanie:[br]Dopisany: 03 Kwiecień 2008, 10:51 _________________________________________________Dobra dowiedziałem się juz od gościa od którego kupiłem uszczelkę kabinową. Wymiana polega na tym, że wyrywam starą i wciskam nową :gupek2: beż żadnego klejenia, :gupek2:. Dyletancik ze mnie starszliwy :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dlatego to wszystko napisałem, bo coś z tym klejeniem dla mnie było nie tak :decayed: pozdrawiam, i niech ci autko dobrze służy. :th: :audi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...