Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Montaż suba w bagażniku sedana - pytanie


moskal

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie , z racji tego że od czerwca bede zmuszony wozic w bagazniku wózek dzieciecy :gwizdanie: zastanawiałem sie gdzie mozna umiejscowic suba. myslałem o tej wnece z lewej strony bagaznika. z prawej jest seryjnie skrzyneczka a z lewej pod podłogą jest schowek na lewarek i małe pierdoły. gdyby ta wnęke po lewej zastawic panelem z mdf-u i w nim umiescic głosnik to zagrałoby to ???? chyba ze macie inny pomysł. nie chce zakładac skrzynki ani tuby bo nie bede jej co chwile wyciągał i wkładał. prosze o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wstawisz plyte z mdf'u i do tego glosnik to zagrac zagra ale z jakoscia to nie bedzie mialo zbyt wiele wspolnego. Jezeli chcemy miec doby dzwiek przy danym glosniku to takie skrzynie sa wyliczane chodzi i powierzchnie pudla a tak to bdzie gralo ponizej sredniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W koło zapasowe wpakuj.

[br]Dopisany: 02 Kwiecień 2008, 06:42 _________________________________________________w kole jest elpidżi[br][br]Dopisany: 02 Kwiecień 2008, 06:49 _________________________________________________
[br]Dopisany: 02 Kwiecień 2008, 06:51 _________________________________________________a ten nie jest troszke przysłabawy ????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam zrobione drzwi i 16 w nich ale jeszcze przydałoby sie cos w kufrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to skrzynia tylko i wyłącznie, albo zmiana przodu. Nie wsadzisz skrzyni nie będzie grania. Ostatecznie ale to dla bardziej wtajemniczonych możesz zabudować woofer w bocznej ściance bagażnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdyby ta wnęke po lewej zastawic panelem z mdf-u i w nim umiescic głosnik to zagrałoby to ???? chyba ze macie inny pomysł. nie chce zakładac skrzynki ani tuby bo nie bede jej co chwile wyciągał i wkładał. prosze o pomoc

tak z samą płytą mdf'u to raczej nie - głośnik potrzebuje komory. Co innego gdybyś zrobił odlew z żywicy i do tego płyte, to już zagrałoby niemal identycznie jak skrzynia, a miejsca zajmowałoby tyle co nic. Ja będę to ćwiczył u siebie za jakiś czas :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to poczekam na ciebie :th: a na razie sobie fundne jakąs tube na otarcie łez :)[br]Dopisany: 03 Kwiecień 2008, 06:56 _________________________________________________a gdyby zamiast skrzyni w kufrze , wsadził w półke dwa woofery 6x9" , np hertz DCX 690 ??

http://www.allegro.pl/item340070829_hertz_dcx_690_nowe_gwarancja_f_v_warszawa.html

[br]Dopisany: 04 Kwiecień 2008, 09:45 _________________________________________________panowie zakupiłem i zamontowałem głosniki : http://www.profet.pl/car_audio_sklep_69,boschmann,6369.html

no i wam powiem ze teraz to jest basss , o mało tylna szyba nie wyleci :)

teraz jest podpiete pod samo radio pionek 6900ib i zastanawiam sie czy montowac wzmacniacz bo chyba nie ma sensu. z przodu jest zamontowany zestaw Hertz DSK-165. jest fajnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po coś te Boschmany dawał to ja nie wiem :D było sobie lepiej kupić wzmak i głośniki z przodu zmienić a nie psuć scenę jakimiś jajkami. Ale Twój samochód i Twoje odczucia :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po coś te Boschmany dawał to ja nie wiem :D było sobie lepiej kupić wzmak i głośniki z przodu zmienić a nie psuć scenę jakimiś jajkami. Ale Twój samochód i Twoje odczucia :wink4:

[br]Dopisany: 07 Kwiecień 2008, 07:01 _________________________________________________Nie wiem o co ci chodzi , gra to o wiele lepiej niż na samym przodzie i nie mam zastrzezen. nie jestem jakims audiofilem , ma być głośno i czysto , tak jest i tak mi sie podoba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo prosze nie laczyc slow "audiofil" i "Boschmann" bo to dwa skrajne pojecia :wink4:. Niestety wybrales jedna z gorszych opcji ale to Twoj swiadomy wybor. Skoro jest taki basssssssss ze "o malo tylna szyba nie wyleci" to proponuje zrobic krok naprzod i postarac sie aby szyba jednak wyleciala. Ze swojej strony moge zapewnic zwrot kosztow wymiany szyby + nagrode pieniezna w wysokosci 400zl - i pisze to calkiem powaznie. Tylko czy w dzwieku chodzi o to zeby wylatywala szyba? Odpowiedz pozostawiam czytajacym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlatego nie łącze. tak , to mój wybór , mi sie podoba... no i wszystko na ten temat :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...