Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AKE] POMOCY wyciek płynu chłodzącego - strumieniami


gavin

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś wracając z łomianek na mokotów,500metrów od domu temperatura gwałtownie podskoczyła,poniewarz stałem na światłach odkręciłem nawiew ciepłego powietrza do srodka jednak z nawiewów leciało tylko zimne,na parkingu zauwarzyłem struge płynu lejąca się z pod silnika,po podniesieniu auta i zdemontowaniu osłony okazało się ,że płyn wydostaje się gdzieś z pod osłony rozrządu centralnie na środku silnika.

nie wiem czy to pompa wodna czy moze jest tam coś jeszcze z góry widac jak na dół zchodzi przewod ze zbiorniczka wyrównawczego,czy ktoś sie spotkał z czyms takim ?

z góry dzieki za pomoc

* proszę, troche dokładniej nazywaj wątki ( temat poprawiony) [Musashi]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najprawdopodobniej pompa wody padła

albo wąż spadł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autko juz naprawione,uderzyło mnie troszke po kieszeni jednak byłem o krok od zniszczenia silnika.

po rozebraniu rozrządu okazało sie ,że pompa wody staneła na amen,tylko dzięki lejącemu się płynowi pasek rozrządu ślizgał sie po rolce pompy,dzieki czemu nie zdąrzył sie zerwac,od razu wymianiłem dzwigienki i chydropopychacze,na szczęście wałki są ok,poprzedni właściciel wymieniał juz rozrząd jednak części jakich urzył nie wsadził bym do malucha,na samej pompie brak jakich kolwiek oznaczeń,tragedia.

Na szcęście kumpel pracuje w intercarsie i za graty zapłaciłem do 40% mniej niz w detalu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...