Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Podłączenie wzmacniacza subwoofera przez wzmacniacz orginalny bose


Rekomendowane odpowiedzi

Witam - mam do was pytanie

Czy ktoś z was podłączył wzmacniacz na subwoofer ciągnąc przewody liniowe z wtyczki wzmacniacza orginalnego znajdujacego sie w bagażniku . Szczerze powiem , ze ciągnięcie calej instalacji od samego radia przerabialem kilka razy i tym razem poprostu mi sie nie chce , a zwazywszy na fakt , ze sygnal mozna zapozyczyc od istniejacego wzmacniacza ulatwia sprawe - tak samo pociagniecie kabla sterujacego wzmacniaczem - ewentualnie jak ktos ma schemat orginalnego wzmacniacz - to z checia bym ogladnal .

Pozdrawiam , Piotrek[br]Dopisany: 01 Kwiecień 2008, 19:59 _________________________________________________Gdyby ktos byl zainteresowany tematem znalazlem rozpiske wyjsc

i zabieram sie do roboty

http://www.a4-klub.pl/smf/all_b5_wyjscie_radia_delta_do_wzmacniacza_bose_chodzi_o_koloory_kabli-t31170.0.html;msg384272#msg384272[br]Dopisany: 23 Maj 2008, 13:57 _________________________________________________A wiec podlaczone

Wkoncu w audi zagoscily najnizsze tony

Sposob dosyc prosty

Podlaczone do originalnego zestawu bose ze wzmacniaczem i zmieniarka ale bez tuby

A wiec od poczatu :

KABLE ZASILAJACE - oczywiscie od akumulatora

KABEL REMOTE DO WLACZENIA DODATKOWEGO WZMACNIACZA - pin nr 25 w kostce orginalnego wzmacniacza bose

KABEL LEWY KANAL - pin nr 8

KABEL PRAWY KANAL - pin nr 7

EKRAN WYJSC LINIOWYCH - pin nr 6

Wzmacniacz MAGNAT century 520 + SUBWOOFER ZBUDOWANY NA GLOSNIKU LANZAR HERITAGE 10`` HRW 104

Po drobnym nastawach potencjometrow na wzmacniaczu system chodzi bardzo przyzwoicie

Bez przerabiania calego orginalnego systemu bose autko ma wkoncu pelen zares dzwieku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odgrzewam bardzo starego kotleta ale uważam że ten wątek śmiało można podpiąć pod FAQ. Długo szukałem schematu pinów do wzmacniacza Bose i nigdzie nie mogłem się tego doszukać. Jest to chyba najlepsze rozwiązanie jeżeli chodzi o podpięcie dodatkowego wzmacniacza ( krótkie kable i wszystko koło siebie) Dzięki stefko25 :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...