Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AYM] Po wizycie na chipie


banczes

Rekomendowane odpowiedzi

na seryjnych gratach?

wątpię :polew: :polew: :polew:

jesli nawet i tak rozleci sie to wszystko w kilka dni, ze sprzęgłem na czele

znawco od 7-dmiu bolesci tu masz wykres tego auta, soft robiony w lutym, i jak na zlosc nie chce sie rozleciec, moze i soft ryzykowny ze wzgledu na sprzeglo ale to nie moje auto

170520081373pr4sb4.th.jpgthpix.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i wszystko widomo, na inercji zawsze wychodzą "cuda"

:polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i wszystko widomo, na inercji zawsze wychodzą "cuda"

:polew: :polew: :polew:

ja juz nie mam do ciebie sil, ktos ci naopowiadal bajek ze "maha jest dobra a inercja jest zla" a ty chodzisz jak ta papuga i pleciesz w kolko to samo

Tak samo mozna spie**** pomiar na obciazeniowce, jak na inercji. Sam fakt, ze hamownia jest obciazeniowa nie czyni jej od razu nieomylna.

tu masz przyklad pomiaru serii stilo 1.9jtd 115km na MAHA u aligatora i na inercji v-tech

1c04476a553fc5e0sy3.th.jpgthpix.gif

0622774ec7c79f8fjn7.th.jpgthpix.gif

tylko pewnie znow wyskoczysz z postem w stylu "mialem 1231245 aut i wiem wszystko najlepiej, a gift 20KM w przypadku fiata jest przeciez na porzadku dziennym"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eMeM ja tam się może guzik znam ale mod na 205KM i 460 Nm przy seryjnych gratach w ARL to:

- za duża moc do dłuższego użytkowania - zobacz na wykres tego ARL i masz overboosta ok 3500 obr, czyli turbina nie daje rady opanować ciśnienia gazów i ładuje powyżej założonego poziomu, bo żaluzje są ściągnięte na max a ona i tak rozkręca się dalej. Na razie jeździ poczekamy jak się turbo upier... :wink4:

- moment na seryjne sprzęgło zabójczy - nie ma prawa trzymać tego, albo tylko "papierowy" bo tak "cudownie" wskazuje hamownia.

Zweryfikuj to na jakieś innej hamowni - może być inercja u Rogala albo Maha. Wówczas będzie można dalej podyskutować o tym modzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...