Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AHU] Oceńcie wykres


Maxym83

Rekomendowane odpowiedzi

Wykres ładny , +20 kucy i 57 Nm , sory za OT ale ile kosztuje hamowanie auta u Rogala ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najprosciej bedzie chyba zadzwonic/napisac do samego Rogala...

Poza tym ten wykres nie pochodzi z jego hamowni :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego Maxym83 zmieniałeś coś oprócz softu ??

[br]Dopisany: 02 Kwiecień 2008, 14:01 _________________________________________________PS. u Rogalottiego jest taki wykres, a przynajmniej był:

e45107a96712e2dem.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym ten wykres nie pochodzi z jego hamowni :tongue4:

a z czyjej ... ? :decayed:

A to nie jest ich "sasiada" ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic więcej na razie nie zmieniałem, tylko sofcik. Wtryski może jakoś w wakacje.

Efekty z jazdy bardzo pozytywne, autko zbiera się o wiele żwawiej i rozpędza sie bardzo szybko,

równomiernie aż do końca obrotów :)

A kolego Trzeniu, może widziałeś już duzo wykresów, sam masz mocniejsze autko i nie masz sie czym emocjonowac, ale naprawdę wielu ludzi emocjonują nawet takie przyrosty, poza tym wykresik również dla osób które chciały by sobie porównać z takimi samymi silniczkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maxym źle mnie zrozumiałeś :rolleyes:

Chodzi o to że taki przyrost jest normalną sprawą , tak naprawdę taki soft może zrobić każdy szanujący się tuner.

Na mnie większe wrażenie zrobiłby troszkę większy przyrost niż ten który masz :wink4:

i nie chodzi mi o to czy jest 90 ,130 ,180 czy 300Km , chodziło mi raczej o przyrost procentowy :wink4:

a to że chodzi lepiej to normalna sprawa :decayed: sztuką byłoby zrobić chipa żeby chodził gorzej niż seria :naughty:

Pozdro :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maxym źle mnie zrozumiałeś :rolleyes:

Chodzi o to że taki przyrost jest normalną sprawą , tak naprawdę taki soft może zrobić każdy szanujący się tuner.

Na mnie większe wrażenie zrobiłby troszkę większy przyrost niż ten który masz :wink4:

i nie chodzi mi o to czy jest 90 ,130 ,180 czy 300Km , chodziło mi raczej o przyrost procentowy :wink4:

a to że chodzi lepiej to normalna sprawa :decayed: sztuką byłoby zrobić chipa żeby chodził gorzej niż seria :naughty:

Pozdro :)

no słuchaj go

chłop sie zna na tjuningu :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maxym źle mnie zrozumiałeś :rolleyes:

Pozdro :)

Na pewno nie jednej osobie się przyda wykresik silniczka AHU do wglądu :)

Na mnie ten przyrost też nie robi piorunującego wrażenia, no ale wrzucić do ocenki i opinii zawsze można, od tego jest forum :)

Pozdro :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maxym źle mnie zrozumiałeś :rolleyes:

Pozdro :)

Na pewno nie jednej osobie się przyda wykresik silniczka AHU do wglądu :)

Na mnie ten przyrost też nie robi piorunującego wrażenia, no ale wrzucić do ocenki i opinii zawsze można, od tego jest forum :)

Pozdro :)

Maxym bardzo dobrze, że wrzuciłeś go na forum :th: Jest to źródło wiedzy jak może wyglądać wzorcowy i rozsądny program dla AHU. I poprzestańmy na tym :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maxym źle mnie zrozumiałeś :rolleyes:

Chodzi o to że taki przyrost jest normalną sprawą , tak naprawdę taki soft może zrobić każdy szanujący się tuner.

Na mnie większe wrażenie zrobiłby troszkę większy przyrost niż ten który masz :wink4:

i nie chodzi mi o to czy jest 90 ,130 ,180 czy 300Km , chodziło mi raczej o przyrost procentowy :wink4:

a to że chodzi lepiej to normalna sprawa :decayed: sztuką byłoby zrobić chipa żeby chodził gorzej niż seria :naughty:

Pozdro :)

W przypadku tego AHU jak i innych aut, te które wyjeżdzają od Nas mają zauważalna różnice w modyfikacjach/przebiegach. Obecnie staram się aby na każdym wykresie linie mocy i momentu w jak najszerszym zakresie obrotów przebiegały płasko. Zobacz w jakim zakresie obrotów auto ma moc maxymalną - od 3200obr do 4600obr oraz jak przebiega linia momentu obrotowego i porównaj to do innych wykresów.

Tak zestrojne auto bedzie sporo szybsze od niejednego mającego troche większą moc (w liczbach) ale przez krótki zakres obrotów.

Żeby zrobić auto z większymi wartościami (bo Tobie tylko o to chodzi) trzeba zmienić mechanike silnika - czarodziej tutaj nic nie da :wink4:

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...