Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AML] Dziwne wycieki wody


LBO

Rekomendowane odpowiedzi

Spod aluminiowej blachy ochronnej zaraz nad katalizatorem cieknie mi woda. Dzieje sie tak kiedy odstawiam samochód po przejażdzce. Cieknie jakiś czas a potem przestaje. Zakładam że to z któregoś podzespołu klimy.

Ale skąd????? co jest tak daleko wysuniete, z czego może sie lać woda???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niekoniecznie może to cieknąć ponieważ coś jest nie tak.

Przy włączonej klimie skrapla się skraplacz więc woda ma prawo wyciekać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj nie tylko w ciepłe, już przy ok 6 7 stopniach zauważyłem że cieknie, jak słońce nagrzeje wnętrze klima się załączy i wtedy już się woda skrapla :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak sprawdzałem autko u rogala to też zaobserwowałem taki zjawisko i na pytanie co to za przeciek powiedział że tak jest w klimatroniku. skoro tak mówi to pewnie tak jest w końcu zna się "troche" :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale raz to miałem na serio nie złą plame jakby ktos wylał z pól litra wody. a dziś przejechałem 10 kilometrów bez włączania klimy i woda skapywała dalej.

Ale ogólnie to macie racje bo gdyby był jakis układ nie szczelny to by sie lało cały czas a nie tylko po jeżdzie.

Uspokoiliście mnie , dzieki wielkie.

A jutro bede uszczelniał silnik bo sie leje olej z kądś

ale to juz inny temat :th:[br]Dopisany: 03 Kwiecień 2008, 21:26 _________________________________________________acha... czsem cieknie nie tylko z jednego miejsca. Czy klimatronic ma kilka odpływów ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrób foty, obejrz dokladnie co to za plyn podstaw biala kartke, jakby co - plyn chlodzacy jest rozowy - bedziesz mial spokoj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale ciekawi mnie jedno...

jak ta woda sie tak skrapla ciągle to gzie sie ją uzupełnia ?

:polew: :polew: chyba rozbawiłeś wszystkich którzy to przeczytali. Woda bierze się z powietrza (wilgotność, czasteczki pary itd.) http://pl.wikipedia.org/wiki/Skraplanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:> tylko żartowałem :>[br]Dopisany: 04 Kwiecień 2008, 18:18 _________________________________________________przecież wiem wiedziałem :tongue4:[br]Dopisany: 04 Kwiecień 2008, 18:19 _________________________________________________a wiecie co? byłem zmienic olej i powiedziałem zeby odrazu mi uszczelnili silnik bo sie leje.

Lecz oni tego nie zrobili jak sie zapytałem angola dlaczego to on powiedział tak :

''nie mogliśmy uszczelnic silnika bo nie wiedzielismy skąd sie leje''

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do dobrych warsztatów jeździsz widzę :> :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w tym kraju trudno o dobrego mechanika a ja nie mam garażu niestety ale teraz chodzby gradem waliło to nie dam juz nikomun robic autka.

na dodatek przelali olej ponad stan i wlali jakis ''SEMI'' synteetyk 10-w40

to dobry olej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Semi synteetyk to olej pół syntetyczny... a wiesz przynajmniej jakiej firmy Ci oliwe zalali?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...