Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Taki woofer zagra ?? Jakoś ??


qtper

Rekomendowane odpowiedzi

Zastanawiam się nad takim rozwiązaniem dla basu w aucie http://www.allegro.pl/item331426631_sklep_pogromca_1400w_plaska_swieci_wzma_vk10b21a.html

Zagra to jakoś w miarę czy dać sobie spokój? Pewnie nie którzy poradzą mi skrzynię ale mi mocno zależy na miejscu ( dobra żonie :gwizdanie: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rób w niuni odpustu to ma grać a nie świecić :polew:

A co do tej aukcji to liczby które tam padają są dla mnie śmieszne np. moc 1400W (600RMS) ciekawe jak można osiągnąć taką moc jak we wzmacniaczu jest bezpiecznik 20A. (12V*20A=240W)=> choćby nie wiem jak liczyć wiecej nie chce wyjść :decayed:

A zupełnie poważnie to ja mam złe doświadczenia z aktywnymi skrzyniami i tubami i zakup czegoś takiego bym sobie odpuścił

PS Wsadz sobie z przodu dobrej jakości głośniki 16 i wygłusz drzwi jeśli zależy ci na miejscu (dobra żonie :wink4:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc tak mi się wydawało, że to jednak nie zagra :chytry: a jak zrobić nie drogo (300PLN) żeby zagrało :mysli: da się za tyle?[br]Dopisany: 03 Kwiecień 2008, 14:48 _________________________________________________I wcale nie o światełko mi chodziło :decayed: tylko cena i rozmiar

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry przód + wygłuszenie zacznij od tego, jak ci mało daj na tył głośnik 20cm w małą 20litrową skrzyneczkę i będziesz zadowolony

a nie będziesz jakieś dziadostwo szerzył :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie , a Ja podepne sie pod ten teamt.

Slyszał moze ktos o skrzynce basowej wraz z wzmacniaczem który to steruje wszytkimi głosnikami no i oczywiscie tubą ? podobno Wymysliła cos takiego firma FALCON i jest przeznaczone do aut z seryjnym radyjkiem... nie wiem jak to sie podpina i jak to gra ale podobno jest mega wypas, jest gosc w kraku co cos takiego załatwia w miare dobrych pieniadzach.

Pytanie slyszal ktoś o czyms takim ? Warto w coś takiego się bawić moze ktos juz coś takiego testował ? jesli nie no to chyba bede pierwszym który sie podda takowemu testowi :naughty: gdyż strasznie mnie to zaciekawilo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to pierwsze słyszę... Z tego co mówisz to jest wzmacniacz 5 kanałowy. Bo nie sądze żeby były dwa wzmacniacze w tym diwajsie. Masz jakies fotki ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to pierwsze słyszę... Z tego co mówisz to jest wzmacniacz 5 kanałowy. Bo nie sądze żeby były dwa wzmacniacze w tym diwajsie. Masz jakies fotki ?

jeszcze nie mam :( ale zaraz pisze e-maila do kumpla niech mi złatwi foto i co to dokaldnie jest :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musiałby to wygladac tak, że puszczasz czincze z radia do tyłu do wzmacaniacza, potem ze wzmaka idą kable z powrotem do radia i będzie ich 4 x 2 i podłączasz pod seryjną kostkę. I jeszcze jedne kable do Suba...

Tak to sobie wyobrażam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiałem, jutro lub w Poniedziałek bede mial całe info na ten temat wraz z fotkami wiec zapewne wkleje je tutaj :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak czytam coponiektóre posty to...

z żadnej skrzynki takiej małej nie uzyskasz bassu, tym bardziej z takiej świecącej dyskoteki...

za 300 zł to kupuje się średniej jakości okablowanie a nie odrazu 3 w 1...wiec co tu dużo mówić, dozbierać albo tak jak koledzy mówili to wygłuszyć drzwi i włożyć lepszej klasy 16cm, lecz taki glośnik lepszej klasy to powyżej 400 zł trzeba dać, oczywiście nowy, nie żaden JBL bo to chińszczyzna, lecz np. Powerbass, Focal, AudioSystem, Dego, Rockford...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z żadnej skrzynki takiej małej nie uzyskasz bassu,

d*pa blada :D z małej skrzynki można uzyskać ciepły i szybki bas, ale takiego świecącego straganu to nie bardzo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...